KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > spawalnictwo (196)

Tefromes Sp. z o. o. - uchwyt spawalniczy, agregat mosa, spawarka tig, przecinarka plazmowa****

W szerokiej ofercie sklepu internetowego Tefromes znajdą Państwo szereg produktów pomocnych przy wykonywaniu różnego rodzaju prac budowlanych. Na asortyment składają się między innymi: uchwyt spawalniczy, spawarka TIG, agregat mosa czy przecinarka plazmowa.

http://www.tefro.pl/ - 20 Sty 2015

Telson - Witamy!****

Na stronie informacje o firmie Telson i jej oferta dotycząca szerokiego zakresu sprzętu lutowniczego, komponentów do lutowania, elektronarzędzi, podzespołów i części elektronicznych.

http://www.telson.com.pl/ - 11 Wrz 2001

Top Chem****

Na stronie znajdziesz prezentacje producenta i dystrybutora chemii technicznej stosowanej w spawalnictwie. W ofercie pasty trawiące i pasywujące do stali jakościowych, preparaty antyadhezyjne, spoiwa do lutowania i spawania, topniki oraz inne materiały pomocnicze. Prezentacja oferty handlowej. Strona również w jęz. ang.

http://www.topchem.com.pl/ - 13 Kwi 2002

Trzon J.C. - spawanie aluminium i stali nierdzewnej****

Przedsiębiorstwo Trzon J.C. zajmuje się obróbką cieplną aluminium, stali nierdzewnej, elementów konstrukcji, rurociągów oraz zbiorników ciśnieniowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług napawania oraz spawania.

http://www.spawanie-trzon.pl/ - 1 Lis 2016

Urządzenia spawalnicze, przecinarki plazmowe oraz inwertory spawalnicze Saz-Welding Poznań****

Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem w zakresie spawalnictwa Poznań. W naszej ofercie Saz-Welding znajdują się urządzenia spawalnicze, uchwyty spawalnicze a także przecinarki plazmowe. Na stronie internetowej prezentujemy inwertory spawalnicze a także półautomaty spawalnicze oraz środki chemii technicznej i materiały ścierne.

http://www.saz-welding.pl/ - 29 Sty 2007

VALERIIA usługi montersko-spawalnicze Gdańsk****

Posiadająca siedzibę w Gdańsku firma Valeriia serdecznie zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Świadczymy usługi spawalnicze, budowlane a także monterskie. Można nam zlecić naprawę oraz montaż konstrukcji stalowych, mostów, wiaduktów drogowych, zbiorników, hal oraz elementów metalowych statków czy łodzi. Mamy doświadczenie w branży sięgające 2011 roku. Dysponujemy własnym, nowoczesnym sprzętem spawalniczym i monterskim a zatrudnieni fachowcy posiadają doświadczenie i niezbędne uprawnienia do wykonywanych prac. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji.

http://www.valeriia.com.pl/ - 9 Lut 2017

Weldcut.pl****

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu spawalniczego, sprzedającego sprzęt i akcesoria pierwszej klasy. Wśród dostępnych urządzeń znajdują się spawarki MIG-MAG, TIG (inwentorowe), przecinarki plazmowe, półautomaty. Polecamy elektrody wolframowe, przyłbice (maski), uchwyty, druty, a także materiały ścierne.

http://www.weldcut.pl/ - 29 Lut 2016

Zakład Hutniczo-Ślusarski****

Na stronie oferta firmy, związana ze sprzedażą wyrobów hutniczych, wykonywaniem prac ślusarsko-spawalniczych, przepalaniem blach i złomu, remontami maszyn i urządzeń przemysłowych. Na stronie znjduje sie oferta firmy,uslugi oraz kontakt.

http://www.gkw.pub.pl/ - 27 Lis 2001

Zakład Metalowy ORTYL - producent części kolejowych oraz metalowych****

Firma Zakład Metalowy ORTYL zajmuje się produkcją części kolejowych oraz metalowych dla różnych gałęzi przemysłu - motoryzacyjnego, lotniczego (osprzęt naziemny), maszyn pakujących, maszyn do recyklingu. Jesteśmy również producentem ukosowarki stacjonarnej do blach. Urządzenie to wykonuje ukosowanie blach pod spawanie. Zapraszamy do kontaktu.

http://www.zakladmetalowy.pl/ - 6 Lis 2017

Zakład Ślusarski Szyszka - kontenery specjalistyczne****

W ofercie generalnego wykonawcy konstrukcji stalowych, Zakładu Ślusarskiego Szyszka z Wielkopolski, znajdują się takie usługi, jak m.in.: spawanie, produkcja kabin ciągnikowych, budowa hal i kontenerów specjalistycznych. Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę internetową.

http://szyszka.pl/ - 20 Lis 2017