KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > spawalnictwo (202)

VALERIIA usługi montersko-spawalnicze Gdańsk****

Posiadająca siedzibę w Gdańsku firma Valeriia serdecznie zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Świadczymy usługi spawalnicze, budowlane a także monterskie. Można nam zlecić naprawę oraz montaż konstrukcji stalowych, mostów, wiaduktów drogowych, zbiorników, hal oraz elementów metalowych statków czy łodzi. Mamy doświadczenie w branży sięgające 2011 roku. Dysponujemy własnym, nowoczesnym sprzętem spawalniczym i monterskim a zatrudnieni fachowcy posiadają doświadczenie i niezbędne uprawnienia do wykonywanych prac. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji.

http://www.valeriia.com.pl/ - 9 Lut 2017

Weldcut.pl****

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu spawalniczego, sprzedającego sprzęt i akcesoria pierwszej klasy. Wśród dostępnych urządzeń znajdują się spawarki MIG-MAG, TIG (inwentorowe), przecinarki plazmowe, półautomaty. Polecamy elektrody wolframowe, przyłbice (maski), uchwyty, druty, a także materiały ścierne.

http://www.weldcut.pl/ - 29 Lut 2016

Www.welding-alloys.com/PL****

Welding Alloys Polska Sp. z o.o. w Gliwicach dostarcza specjalistyczne materiały spawalnicze, inżynierskie rozwiązania zabezpieczenia powierzchni i zautomatyzowany proces napawania. W projektowaniu, budowie i obsłudze urządzeń produkcyjnych stosujemy innowacyjne technologie, dostarczając dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania. Jesteśmy jednym z 28 oddziałów firmy działającej w 150 krajach, oferującej globalnie bezkonkurencyjne rozwiązania. Zapraszamy do zaznajomienia ze szczegółami oferty. W razie pytań prosimy o kontakt!

http://www.welding-alloys.com/PL/ - 23 Maj 2018

Zakład Hutniczo-Ślusarski****

Na stronie oferta firmy, związana ze sprzedażą wyrobów hutniczych, wykonywaniem prac ślusarsko-spawalniczych, przepalaniem blach i złomu, remontami maszyn i urządzeń przemysłowych. Na stronie znjduje sie oferta firmy,uslugi oraz kontakt.

http://www.gkw.pub.pl/ - 27 Lis 2001

Zakład Metalowy ORTYL - producent części kolejowych oraz metalowych****

Firma Zakład Metalowy ORTYL zajmuje się produkcją części kolejowych oraz metalowych dla różnych gałęzi przemysłu - motoryzacyjnego, lotniczego (osprzęt naziemny), maszyn pakujących, maszyn do recyklingu. Jesteśmy również producentem ukosowarki stacjonarnej do blach. Urządzenie to wykonuje ukosowanie blach pod spawanie. Zapraszamy do kontaktu.

http://www.zakladmetalowy.pl/ - 6 Lis 2017

Zakład Ślusarski Szyszka - kontenery specjalistyczne****

W ofercie generalnego wykonawcy konstrukcji stalowych, Zakładu Ślusarskiego Szyszka z Wielkopolski, znajdują się takie usługi, jak m.in.: spawanie, produkcja kabin ciągnikowych, budowa hal i kontenerów specjalistycznych. Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę internetową.

http://szyszka.pl/ - 20 Lis 2017

ZAMP - Śrutowanie, piaskowanie, malowanie proszkowe****

Zakład Mechaniki Maszyn i Wyrobów Metalowych Z.A.M.P. to jedna z wiodących firm, specjalizująca się w szeroko rozumianej obróbce metali. Oferujemy śrutowanie, piaskowanie, malowanie proszkowe, ślusarstwo, obróbkę metali.

http://zamp.biz/ - 13 Wrz 2017

Z.P.U. Multimet. Wrocław****

Specjalnością firmy jest produkcja i sprzedaż drutów spawalniczych do spawania w osłonach gazów ochronnych (metodami MIG-MAG, TIG) oraz do spawania automatycznego łukiem krytym. Na stronie o frimie, lista oddziałów, oferta.

http://www.multimet.com.pl/ - 17 Sty 2006

Algaz S.C.***

Witryna firmy oferującej sprzedaż gazów technicznych i specjalistycznego sprzętu. Ponadto artykuły spawalnicze, instalatorstwo i roboty budowlane. Na stronie prezentacja oferty i dane teleadresowe.

http://www.algaz.pilickanet.pl/ - 23 Cze 2003

Alhena zakład mechaniczny***

Zakład oferuje wyroby z metalu: cięcie, gięcie, tłoczenie, wycinanie otworów, walcowanie, spawanie, alhena, obróbka skrawaniem, spajanie, produkcja części maszyn, obróbka plastyczna blach, obróbka wiórowa, prace ślusarskie, konstrukcje stalowe, zakład mechaniczny. Na stronie oferta oraz referencje.

http://www.alhena.wroclaw.pl/ - 12 Lip 2002