KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > spawalnictwo (196)

ZAMP - Śrutowanie, piaskowanie, malowanie proszkowe****

Zakład Mechaniki Maszyn i Wyrobów Metalowych Z.A.M.P. to jedna z wiodących firm, specjalizująca się w szeroko rozumianej obróbce metali. Oferujemy śrutowanie, piaskowanie, malowanie proszkowe, ślusarstwo, obróbkę metali.

http://zamp.biz/ - 13 Wrz 2017

Z.P.U. Multimet. Wrocław****

Specjalnością firmy jest produkcja i sprzedaż drutów spawalniczych do spawania w osłonach gazów ochronnych (metodami MIG-MAG, TIG) oraz do spawania automatycznego łukiem krytym. Na stronie o frimie, lista oddziałów, oferta.

http://www.multimet.com.pl/ - 17 Sty 2006

Algaz S.C.***

Witryna firmy oferującej sprzedaż gazów technicznych i specjalistycznego sprzętu. Ponadto artykuły spawalnicze, instalatorstwo i roboty budowlane. Na stronie prezentacja oferty i dane teleadresowe.

http://www.algaz.pilickanet.pl/ - 23 Cze 2003

Alhena zakład mechaniczny***

Zakład oferuje wyroby z metalu: cięcie, gięcie, tłoczenie, wycinanie otworów, walcowanie, spawanie, alhena, obróbka skrawaniem, spajanie, produkcja części maszyn, obróbka plastyczna blach, obróbka wiórowa, prace ślusarskie, konstrukcje stalowe, zakład mechaniczny. Na stronie oferta oraz referencje.

http://www.alhena.wroclaw.pl/ - 12 Lip 2002

Almex - wszystko dla spawalnictwa***

Almex - firma specjalizuje się w kompleksowym zaopatrywaniu podmiotów gospodarczych w materiały, urządzenia i sprzęt spawalniczy, sprzęt i materiały do lutowania, dystrybucję gazów technicznych oraz materiały ścierne. Prowadzi profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu spawalniczego. Regeneruje palniki i reduktory do spawania gazowego. Na stronie znajdziesz więcej informacji o ofercie.

http://www.almex.com.pl/ - 5 Lip 2002

AMET s.c. oferuje: łożyska, narzędzia, spawalnictwo, wyroby śrubowe. Katowice***

Firma handlowa AMET oferuje: łożyska, narzędzia, spawalnictwo, wyroby śrubowe i inne w sprzedaży hurtowej, bogaty asortyment, sprowadzamy towary na życzenie klienta!

http://www.amet.alpha.pl/ - 17 Sty 2006

ARTMETAL. Ogrodzenia, bramy, malowanie proszkowe. Bydgoszcz***

Kompleksowo dostarczamy ogrodzenia, bramy wraz z automatyką; świadczymy usługi w zakresie malowania proszkowego, mycia ultradźwiękowego.

http://www.amg-artmetal.pl/ - 9 Lut 2006

AZIS sp. z o.o.***

AZIS sp. z o.o. - jedyny europejski wykonawca regeneracji instalacji reformingu parowego w zakresie rur katalitycznych, kolektorów podpiecowych i rur kompensacyjnych. Na stronie zamieszczono informacje o firmie, ofercie oraz referencje.

http://www.azis.slask.pl/ - 12 Lut 2003

Bielsin : Bielska Spółdzielnia Niewidomych***

Bielsin oferuje: tarcze spawalnicze, przyłbice spawalnicze, sprzęt ochronny, materiały spawalnicze, gogle spawalnicze, okulary spawalnicze, osłony, tworzywa sztuczne, złącza energetyczne, odlewy aluminiowe, przemysł samochodowy, tworzywa sztuczne, motoryzacja, tarcze, przyłbice, osprzęt elektroinstalacyjny, spawalnictwo, linie energetyczne, klamki samochodowe, spryskiwacze szyb, wewnętrzne klamki samochodowe.

http://www.bielsin.com.pl/ - 8 Paź 2004

Bio-Chem - wysokiej jakości chemia przemysłowa i myjki warsztatowe***

Oferujemy wysokiej jakości myjki ultradźwiękowe i warsztatowe, a także chemię techniczną i spawalniczą. W sprzedaży na stronie firmy Bio-Chem znajdują się środki do czyszczenia i pasywacji stali nierdzewnej oraz maszyn przemysłowych. Dostępne są też inhibitory do ochrony i zabezpieczenia antykorozyjnego, cynk w sprayu, smary oraz system Surfox.

http://www.bio-chem.pl/ - 4 Lip 2015