KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > spawalnictwo (199)

Zakład Hutniczo-Ślusarski****

Na stronie oferta firmy, związana ze sprzedażą wyrobów hutniczych, wykonywaniem prac ślusarsko-spawalniczych, przepalaniem blach i złomu, remontami maszyn i urządzeń przemysłowych. Na stronie znjduje sie oferta firmy,uslugi oraz kontakt.

http://www.gkw.pub.pl/ - 27 Lis 2001

Zakład Metalowy ORTYL - producent części kolejowych oraz metalowych****

Firma Zakład Metalowy ORTYL zajmuje się produkcją części kolejowych oraz metalowych dla różnych gałęzi przemysłu - motoryzacyjnego, lotniczego (osprzęt naziemny), maszyn pakujących, maszyn do recyklingu. Jesteśmy również producentem ukosowarki stacjonarnej do blach. Urządzenie to wykonuje ukosowanie blach pod spawanie. Zapraszamy do kontaktu.

http://www.zakladmetalowy.pl/ - 6 Lis 2017

Zakład Ślusarski Szyszka - kontenery specjalistyczne****

W ofercie generalnego wykonawcy konstrukcji stalowych, Zakładu Ślusarskiego Szyszka z Wielkopolski, znajdują się takie usługi, jak m.in.: spawanie, produkcja kabin ciągnikowych, budowa hal i kontenerów specjalistycznych. Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę internetową.

http://szyszka.pl/ - 20 Lis 2017

ZAMP - Śrutowanie, piaskowanie, malowanie proszkowe****

Zakład Mechaniki Maszyn i Wyrobów Metalowych Z.A.M.P. to jedna z wiodących firm, specjalizująca się w szeroko rozumianej obróbce metali. Oferujemy śrutowanie, piaskowanie, malowanie proszkowe, ślusarstwo, obróbkę metali.

http://zamp.biz/ - 13 Wrz 2017

Z.P.U. Multimet. Wrocław****

Specjalnością firmy jest produkcja i sprzedaż drutów spawalniczych do spawania w osłonach gazów ochronnych (metodami MIG-MAG, TIG) oraz do spawania automatycznego łukiem krytym. Na stronie o frimie, lista oddziałów, oferta.

http://www.multimet.com.pl/ - 17 Sty 2006

Algaz S.C.***

Witryna firmy oferującej sprzedaż gazów technicznych i specjalistycznego sprzętu. Ponadto artykuły spawalnicze, instalatorstwo i roboty budowlane. Na stronie prezentacja oferty i dane teleadresowe.

http://www.algaz.pilickanet.pl/ - 23 Cze 2003

Alhena zakład mechaniczny***

Zakład oferuje wyroby z metalu: cięcie, gięcie, tłoczenie, wycinanie otworów, walcowanie, spawanie, alhena, obróbka skrawaniem, spajanie, produkcja części maszyn, obróbka plastyczna blach, obróbka wiórowa, prace ślusarskie, konstrukcje stalowe, zakład mechaniczny. Na stronie oferta oraz referencje.

http://www.alhena.wroclaw.pl/ - 12 Lip 2002

Almex - wszystko dla spawalnictwa***

Almex - firma specjalizuje się w kompleksowym zaopatrywaniu podmiotów gospodarczych w materiały, urządzenia i sprzęt spawalniczy, sprzęt i materiały do lutowania, dystrybucję gazów technicznych oraz materiały ścierne. Prowadzi profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu spawalniczego. Regeneruje palniki i reduktory do spawania gazowego. Na stronie znajdziesz więcej informacji o ofercie.

http://www.almex.com.pl/ - 5 Lip 2002

AMET s.c. oferuje: łożyska, narzędzia, spawalnictwo, wyroby śrubowe. Katowice***

Firma handlowa AMET oferuje: łożyska, narzędzia, spawalnictwo, wyroby śrubowe i inne w sprzedaży hurtowej, bogaty asortyment, sprowadzamy towary na życzenie klienta!

http://www.amet.alpha.pl/ - 17 Sty 2006

ARTMETAL. Ogrodzenia, bramy, malowanie proszkowe. Bydgoszcz***

Kompleksowo dostarczamy ogrodzenia, bramy wraz z automatyką; świadczymy usługi w zakresie malowania proszkowego, mycia ultradźwiękowego.

http://www.amg-artmetal.pl/ - 9 Lut 2006