KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > spółdzielnie (100)

SM WYŻYNY****

Strona Spółdzielni Mieszkaniowej na Natolinie na której znajdziesz najładniejsze miejsce do zamieszkania w Warszwie. W witrynie zamieszczono plany lokali.

http://www.wyzyny.bazafirm.pl/ - 15 Lut 2002

Spoldzielnie.com -Spółdzielnie w internecie****

Serwis o spółdzielcach i spółdzielniach. Informacje o aktualnych wydarzeniach dotyczących sektora spółdzielczego, wywiady, relacje z imprez i targów branżowych, prezentacje przedsiębiorstw itp.

http://www.spoldzielnie.com/ - 17 Lut 2006

Spółdzielnia GEODECI Rzeszów****

Spółdzielnia mieszkaniowa „Geodeci” istnieje na rynku od 1982 roku. Od tego czasu wybudowanych zostało około 650 lokali mieszkalnych w Rzeszowie oraz okolicach. Spółdzielnia oprócz budowy i sprzedaży mieszkań w Rzeszowie, zajmuję się również obsługą finansowo-księgową tych nieruchomości.

http://www.spoldzielniageodeci.pl/ - 16 Maj 2018

Spółdzielnia ŁUKSJA****

Strona Spółdzielni Inwalidów zajmującej się produkcją: bielizny pościelowej i stołowej, konfekcji damskiej, odzieży sportowej, odzieży roboczej, opakowań tekturowych. Na stronie możecie zapoznać się z ofertą firmy, partnerami i osiągnięciami.

http://www.luksja.com.pl/ - 15 Sty 2002

Spółdzielnia Mieszkaniowa - Komunalni****

Prezentacja międzyzakładowej spółdzielni mieszkaniowej: wykaz administrowanych przez nią lokali i bloków mieszkalnych wraz z opisem (metraż, adresy, galeria zdjęć, wzmianki o architektach i firmach budowlanych oraz mapa geograficzna).

http://www.komunalni.cb.pl/ - 29 Sty 2002

Spółdzielnia Mieszkaniowa BOTANIK****

Retkińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Botanik - oficjalny serwis osiedlowy. W serwisie: o spółdzielni, zarząd, rada nadzorcza, mapa osiedla, galeria, komunikaty, przetargi, ważne telefony, pracownicy, statut.

http://www.rsmbotanik.pl/ - 15 Paź 2003

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dziesiątka"****

Spółdzielnia oferująca mieszkania w trzynastokondygnacyjnym budynku na terenie Ursynowa Zachodniego. Na stronie m.in. informacje o poszczególnych lokalach.

http://www.dziesiatka.pl/ - 29 Sty 2002

Spółdzielnia Mieszkaniowa Kamieniec****

Spółdzielnia powołana do realizacji osiedla domków jednorodzinnych w Kamieńcu Wrocławskim. Info o spółdzielni, oferta domków jednorodzinnych, informacje o kredytach.

http://www.ustronie.o.k.pl/kamieniec/ - 29 Sty 2002

Spółdzielnia Mieszkaniowa Oświecenia****

Witryna spółdzieli mieszkaniowej Oświcenia z Krakowa

http://www.smoswiecenia.polinfo.pl/ - 27 Wrz 2001

Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM****

Na stronie wiadomości o domach w trakcie budowy oraz portfolio zrealizowanych budów. Wzmianka o planach inwestycyjnych.

http://www.sim.home.pl/ - 29 Sty 2002