KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > spółdzielnie (100)

Spółdzielnia Mieszkaniowa Ustronie 4****

Serwis Informacyjny Spółdzielni Mieszkaniowej Ustronie IV. Ogłoszenia, komunikaty, aktualności. Osiedle na zdjęciach, działalność klubu.

http://www.ustronie4.lubin.pl/ - 13 Cze 2005

Spółdzielnia Mleczarska - Spomlek****

Spółdzielnia mleczarska oferująca artykuły nabiałowe: mleko, kefir, jogurt, śmietanę. Prezentacja oferty, informacje o firmie i dane kontaktowe.

http://www.spomlek.pl/ - 7 Lut 2002

Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu****

W ofercie: mleko, śmietana, sery, masła. Na stronie prezentacja oferowanych produktów.

http://www.smgostyn.com.pl/ - 7 Lut 2002

Spółdzielnia Pracy Automatyków i Infoormatyków****

Spółdzielnia pracy Automatyków i Informatyków - automatyka, informatyka, elektronika dla kolei. Produkcja urządzeń elektrycznych i informatycznych dla kolei. Na stronie oferta, informacje o firmie, cennik i dane teleadresowe.

http://www.spai.com.pl/ - 17 Lis 2001

Szkolenia dla spółdzielni****

Nasza firma zajmuje się organizuje szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych na terenie całej Polski. Naszymi wykładowcami są tylko praktycy mający związek ze spółdzielczością. Tematyka naszych szkoleń: - rachunkowość w spółdzielni mieszkaniowej, - podatek vat w spółdzielni - podatek cit w spółdzielni - prawo spółdzielcze - prawo lokalowe - wkłady w spółdzielni mieszkaniowej - udziały w spółdzielni mieszkaniowej Oferujemy również usługi dla spółdzielni: - pisanie polityki rachunkowości - pisanie i opiniowania statutów

http://www.kcrp.pl/ - 28 Sie 2014

W.S.M. "OSIEDLE" w Szydłowie - zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi****

W.S.M. "OSIEDLE" w Szydłowie - firma zajmująca się zarządzaniem nieruchomościami i prowadzeniem księgowości wspólnot mieszkaniowych.

http://www.zarzadca.info.pl/ - 25 Kwi 2006

Zielone Wzgórza****

Na stronach Spółdzielni Mieszkaniowej: położenie, zasoby, przetargi, aktualności, kontakt.

http://www.zielone-wzgorza.pl/ - 30 Sty 2002

Fronton Sp. z o.o.***

Serwis krakowskiej firmy zajmującej się budową i sprzedażą mieszkań. Na stronach można znaleźć informacje o firmie oraz dokładną prezentację jej oferty.

http://www.fronton.pl/ - 18 Gru 2001

Agricola - Spółdzielnia Producentów Warzyw***

Witryna firmy zajmującej się sprzedażą warzyw oraz ich zagospodarowaniem na rynku krajowym i zagranicznym. Na stronie zamieszczony jest opis działania firmy, oferta produktów, adres i telefony kontaktowe oraz mapa przedstawiająca dojazd do firmy.

http://www.markom.krakow.pl/~mce/ - 26 Cze 2003

Akademia***

Pracownicza spółdzielnia budowlano-mieszkaniowa. Serwis zawiera historię spółdzielni, informacje o administracji, informacje o prowadzonych inwestycjach. Oprócz tego są tu także mapki wykonanych inwestycji (osiedla i budynki).

http://www.psbm-akademia.pl/ - 29 Sty 2002