KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > sprzęt RTV (390)

Audio Klan - Yamaha, Marantz, Rotel, B&W*****

Audio Klan - rozwiązania Audio-Video. Dystrybutor oferuje najwyższej klasy sprzęt stereo, audio-video, kino domowe, projektory, głośniki, akcesoria do sprzętu stereo, zestawy kina domowego, hifi, audio. Wysokiej klasy sprzęt: Yamaha, Marantz, B&W, Rotel.

http://audioklan.com.pl/ - 5 Gru 2005

Aram Multimedia*****

Obsługa audiowizualna imprez, sprzedaż systemów do montażu video, dystrybucja kaset video Maxell i SONY, wypożyczanie telebimów, nagłośnienia i oświetlenia. Strony zawierają omówienie działalności i oferty firmy.

http://www.aram.pl/ - 4 Cze 2002

Audiorecenzje - recenzje sprzętu Hi-Fi, High End i Kina Domowego. I nie tylko*****

Serwis tworzony przez użytkowników, entuzjastów sprzętu hi-fi high end i home cinema. Serwis ten zawiera przede wszystkim recenzje sprzętu zamieszczane tam przez jego użytkowników ale także zawiera działy : NOWOŚCI (to my kilkakrotnie jako pierwsi przekazaliśmy informację o najnowszych urządzeniach wyprzedzając niejednokrotnie polskich dystrybutorów), GIEŁDY SPRZĘTU UŻYWANEGO, FELIETONY, OPINIE i inne.

http://audiorecenzje.republika.pl/ - 4 Gru 2001

Buro s.c.*****

Firma zajmuje się sprzedażą anten telewizyjnych, komórkowych i komunikacyjnych. Na stronach znajduje się omówienie asortymentu, cen, dostępny jest również sklep internetowy.

http://www.buro.com.pl/ - 7 Mar 2000

CENRiT*****

CENRiT jest firmą specjalizującą się w dziedzinie techniki studyjnej radia i telewizji. Strony zawierają omówienie oferty firmy.

http://www.cenrit.com.pl/ - 16 Mar 2000

Centrum Sony w Gdyni*****

Jesteśmy jednym z nielicznych sklepów należących do ścisłej czołówki autoryzowanych punktów sprzedaży SONY. W naszej ofercie mamy szeroki asortyment produktów m.in.: telewizory, DVD, kino domowe, kamery i akcesoria, lampy, obiektywy i filtry, obudowy i osłony, statywy, torby i futerały i inne akcesoria.

http://www.centrumsony.gdynia.pl/ - 10 Maj 2004

CeTO*****

Firma jest wyłącznym importererm i dystrybutorem na polskim rynku trzech uznanych w świecie marek: FutureLight (nowoczesne, profesjonalne oświetlenie), Omnitronic (doskonałej jakości urządzenia nagłaśniające) i Numark (profesjonalny, specjalistyczny sprzęt dla DJ-ów). jest także jednym z czterech w Polsce autoryzowanych przedstawicieli Sony Broadcast&Professional.

http://www.ceto.com.pl/ - 20 Mar 2000

Decibel*****

Firma zajmuje się handlem sprzętem audio. Jej atutem jest ogromny wybór najrozmaitszych urządzeń, z których stworzyć można zarówno tani - "budżetowy" system dla początkujących, jak i hi-endowe konfiguracje dla audiofilów "wyczynowców". Strony zawierają informacje o firmie, oraz katalog oferowanych produktów.

http://www.decibel.com.pl/ - 10 Kwi 2000

DOMAR S.A. - meble, sypialnie, jadalnie, oświetlenie, meble kuchenne, meble tapicerowane.*****

Na stronie internetowej polecamy meble, meble skórzane i meble tapicerowane wykonane z najlepszej jakości surowców Poznań. Domar oferuje nowoczesne i klasyczne jadalnie, sypialnie oraz salony i gabinety Swarzędz. Przedstawiamy szeroką gamę mebli-meble kuchenne, meble łazienkowe wielkopolska.

http://www.domar.com.pl/ - 20 Maj 2008

eAGDRTV - Internetowy sklep sprzętu AGD i RTV. Iłża*****

Oferta sklepu internetowego - AGD, RTV - pralki, lodówki, zmywarki, kuchnie - Amica, Ariston, Electrolux, Indesit, Whirlpool, Bosch, Siemens, Zanussi; telewizory, kamery, dvd - Sony, Panasonic, Philips, Thomson, JVC.

http://www.eagdrtv.pl/ - 3 Sty 2006