KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > sprzęt RTV (391)

Aparaty cyfrowe - sklep internetowy****

Witryna e-sklepu oferującego wszelkiego rodzaju sprzęt cyfrowy do zdjęć. Wygodne wyszukiwarki według rozdzielczości i ceny.

http://www.aparatycyfrowe.pl/ - 5 Sie 2001

Apollo****

Witryna firmy zajmującej się importem, exportem oraz dystrybucją zegarków i elektroniki użytkowej. W ofercie firmy znajdują się produkty największych światowych producentów z branży zegarków, zegarów ściennych i budzików, kalkulatorów, kas fiskalnych, maszyn do pisania, instrumentów muzycznych, translatorów, aparatów fotograficznych, sprzętu audio-video, telefonów komórkowych oraz baterii. Na stronach można poznać szczegółową ofertę oraz znaleźć informacje o firmie. Strona dostępna również w języku angielskim.

http://www.apollo.com.pl/ - 6 Mar 2000

Apple Serwis iPhone Śląsk Katowice Chorzów Bytom****

Specjalizujemy się w naprawach produktów renomowanej marki Apple - MacBook - MacBook Pro - MacBook Air - iMac - iPhone - iPad - iPod Oferujemy bezpłatny dojazd w regionie . Do naszych klientów spoza regionu docieramy dzięki współpracy z firmą kurierską. Wycena kosztów naprawy (naprawianego bądź nie) urządzenia - zawsze gratis !

http://www.astel.gsm.pl/ - 9 Lis 2013

Ares Elektro Sp. z o.o.****

Witryna warszawskiej firmy specjalizującej się w domowych i samochodowych systemach audio. Na stronach możemy znaleźć sporo informacji dotyczących oferowanego sprzętu.

http://www.ares-elektro.com.pl/ - 6 Mar 2000

Artykuły z poradnikami i rankingami - Strefa Zakupowa****

Artykuły z poradami zakupowymi i rankingami na temat najczęściej spotykanych urządzeń elektronicznych oraz AGD. Witryna zawiera także różnego rodzaju zestawienia oraz analizy, które mają na celu pomóc w wyborze właściwego produktu. Serwis zawiera także mini blog z nowinkami ze świata IT.

http://www.strefa-zakupowa.pl/ - 13 Maj 2013

Atel Electronics****

Strona opolskiej firmy zajmującej się importem akcesoriów do sprzętu audio-video oraz przewodów i elementów sieci telefonicznych i informatycznych. Zamieszczono tu informacje o firmie, asortymencie, ofertach pracy, personelu, cennik. Zamówienia można składać w formie elektronicznej.

http://www.atel.pl/ - 6 Mar 2000

ATVSAT Serwis****

Firma zajmuje się montażem anten telewizji satelitarnej i naziemnej, systemów obserwacji, platform telewizji cyfrowej. Wykonuje okablowania domów, pensjonatów, hoteli, osiedli.

http://www.atvsat.alpha.pl/ - 25 Kwi 2000

AUDIO SHOW****

Strona Audio Show zawiera informacje o wystawie najwyższej jakości sprzętu audio oraz kina domowego, która odbywa się w Hotelu Jan III Sobieski w Warszawie. Na stronie znajdziecie kalendarium wystawy, informacje o dojeździe, wystawcach oraz plan stoisk.

http://www.audioshow.com.pl/ - 25 Lut 2000

Autoryzowany Serwis Sony, Aiwa, Loewe, ViewSonic, Centrum Serwisowe Monitorów Komputerowych****

Autoryzowany Serwis Sony, Aiwa, Loewe, ViewSonic, Centrum Serwisowe Monitorów Komputerowych - Najlepsze Centrum Serwisowe Sony w Europie Środkowej to gwarancja jakości

http://sontronic.com.pl/ - 15 Kwi 2004

AVISmedia - systemy nagłośnieniowe, systemy konferencyjne****

Dystrybutor na Polskę oferuje sprzęt nagłaśniający "public address" (PA) firmy Merlaud. Nagłośnienie dla supermarketów, hoteli, biurowców, lotnisk, kościołów, hal, obiektów. W ofercie sprzęt, systemy nagłośnieniowe i konferencyjne, dźwiękowy system ostrzegawczy.

http://www.merlaud.com.pl/ - 23 Gru 2003