KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > sprzęt RTV (390)

Domax Serwis - sprzęt AGD, RTV****

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. W naszym sklepie ze sprzętem RTV oraz AGD posiadamy wyroby wszystkich liczących się producentów.

http://sprzetagdrtv.domaxserwis.pl/ - 1 Cze 2007

Domfach. Zgierz, Piotrków Trybunalski, Włocławek****

Strona firmy Domfach ze Zgierza oferującej sprzedaż i serwis sprzętu agd czołowych firm światowych. Oprócz sprzętu agd, firma oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu klimatyzacji pomieszczeń oraz kolektorów słonecznych. Firma należy do sieci serwisowej - Serwis Polska.

http://www.domfach.go3.pl/ - 3 Sty 2006

DOTKOM kasy fiskalne chorzów****

Spółka z o. o. DOTKOM wszystkim swoim klientom oferuje profesjonalny i nowoczesny sprzęt typu kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi, metkownice, oprogramowania, jak również dużo innych produktów do wyposażenia sklepów i biur. Podstawowym zadaniem DOTKOM jest kompetentne doradztwo oraz pomoc w drożeniu wybranych produktów. Współpraca z wiodącymi producentami umożliwia szeroki wybór, jak również doskonały serwis zakupionych sprzętów. Co więcej personel firmy regularnie uczestniczy w szkoleniach przeprowadzanych przez czołowe firmy z branży fiskalnej, a także prowadzi własne szkolenia z zakresu kas fiskalnych. Więcej szczegółów na stronie:

http://www.fiskalne.org/ - 14 Wrz 2013

Ducat AGD RTV- Specjalistyczne salony AGD i RTV. Lubin****

Witryna sieci specjalistycznych salonów AGD i RTV, mających swoje placówki w Lublinie, Chełmnie, Zamościu, Przemyślu, Rzeszowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Kielcach i Skierniewicach.

http://www.ducat.pl/ - 9 Gru 2005

Dystrybutor marki Eldom - eldomagd.eu****

Specjalizujemy się w firmie Promis realizowaniem już od 25 lat sprzedaży najwyższej jakości, nowoczesnych urządzeń z rynku sprzętu AGD. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom urządzenia różnorodne urządzenia począwszy od odkurzaczy a skończywszy na suszarkach, które są zarówno produkowane bezpośrednio w naszej firmie jak też pochodzą od sprawdzonych producentów zagranicznych.

http://eldomagd.eu/ - 20 Gru 2017

ELDOM - SERVICE. Andrychów****

Sklep posiadający w swej ofercie: sprzęt RTV, AGD, telefony, komputery.

http://www.eldom-service.pl/ - 3 Sty 2006

Elektronika, RTV, AGD | sklep Rozsądnie.pl****

Bogaty wybór sprzętu elektronicznego do domu znajdziesz w naszym sklepie internetowym Rozsądnie.pl. Oferujemy między innymi telefony stacjonarne, filtry do wody, żelazka, wideodomofony i inne. Zapraszamy do zakupów.

http://www.rozsądnie.pl/ - 14 Lut 2014

EPL.PL - Multimedialne systemy prezentacji, e-prezentacja,****

Najnowocześniejsze systemy prezentacji multimedialnej, w tym sprzęt do zdalnych prezentacji zarządzanych przez internet. Rozwiązania firm Sharp, Sony, Philips, Geha, Eiki, Barco, Toschiba - szczegóły oferty znajdziecie na stronie.

http://www.epl.pl/ - 13 Sie 2002

Expon.pl Sklep RTV AGD****

Pełna oferta sklepu to: pralki, lodówki, okapy, kuchnie, zmywarki, telewizory, magnetowudy, kamery cyfrowe a wszystko to firm Sony, Panasonic, JVC, LG, Philips, Thomson, Amica, Whirlpool, AEG, Electrolux, Zanussi, Bosch Siemens, Hoover.

http://www.expon.pl/ - 18 Lip 2005

Firma AGD Plastpol. Jelonek k. Poznania****

Firma mający siedzibę w miejscowości Jelonek pod Poznaniem producent materiałów eksploatacyjnych na potrzeby firm i gospodarstw domowych oraz lekarskich sabotów z tworzyw sztucznych.Na stronie znajduje się katalog produktów wraz z opisem i zdjęciami oraz opis firmy. Strona również w wersji anglojęzycznej

http://www.plastpol.pl/ - 3 Sty 2006