KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > stacje paliw (63)

Firma "Conoco-Polska"*****

Na stronie przedstawiono filozofię firmy CONOCO, do której należy sieć stacji paliw JET, historię przedsiebiorstwa, adresy biur, wyszukiwarkę, linki, kontakty, ofertę pracy,kwestie dotyczące ekologii, oraz ofertę dla inwestorów i czytelnię.

http://www.conoco.pl/ - 15 Lip 2002

Portal PKN ORLEN S.A. - zatankuj informacje do pelna!*****

Portal korporacyjny PKN ORLEN S.A. Znajdziesz tu informacje o firmie, programach FLOTA, VITAY, Super VITAY, TankBank, notowania giełdowe, raporty finansowe, komunikaty prasowe, prognozę pogody, użyteczne informacje dla podróżujących po Polsce i krajach UE.

http://www.orlen.pl/ - 19 Maj 2004

Anta S C****

Strona firmy Anta specjalizującej się w dostawach paliw płynnych, oleju smarowego, opałowego oraz w usuwaniu odpadów olejowych. Na stronie zamieszczona została informacja o firmie, produktach oraz odnośniki do stron producentów. W ofercie firmy znajduje się hurtowa i detaliczna sprzedaż paliw, olejów oraz smarów.

http://www.anta.sacz.pl/ - 4 Gru 2001

BP Partnerclub****

Serwis firmy BP poświęcony jej programowi lojalnościowemu dla klientów. Zawiera informacje na temat zasad uczestnictwa, partnerów programu, sposobu gromadzenia punktów, nagród oraz listę stacji benzynowych BP.

http://www.partnerclub.pl/ - 1 Sie 2001

BP Poland****

BP Poland specjalizuje się w zarządzaniu siecią stacji paliw oraz całodobowych sklepów na stacjach benzynowych. Na stronie znajdziesz informacje o firmie oraz jej ofercie.

http://www.bp.pl/ - 6 Lip 2001

Corrimex Sp.J.****

Strona firmy Corrimex SP.J. Firma jest dostawcą urządzeń na stację paliw. Na stronie oferta producenta, kontakt, historia firmy.

http://www.corrimex.pl/ - 14 Lis 2001

Frybud s.c.****

Firma znajduje się w Szczyrku i oferuje pełen kompleks: motel, stacja benzynowa, restauracja, kantor, bar, sklep spożywczy.

http://www.frybud.com.pl/ - 8 Lis 2001

Gaspol - www.propan.com.pl****

Gaspol to największy dystrybutor gazu płynnego (LPG) w Polsce. Propan i propan-butan w zbiornikach i butlach Gaspolu to źródło ekologicznej energii do ogrzewania domów i hal, zasilania pojazdów (autogaz), wózków widłowych, maszyn i urządzeń.

http://www.propan.com.pl/ - 28 Mar 2001

Gazela - gazy echniczne, propan-butan, olej napędowy****

Dostawy i sprzedaż gazów technicznych, gazu propan-butan do wózków widłowych, pojazdów samochodowych oraz w butlach a także oleju opałowego. Firma posiada własną rozlewnię gazu, trzy stacje tankowania, bazę transportową.

http://www.gazela.e-petrol.pl/ - 14 Maj 2002

Homax Bis****

Hurtownia olejów i smarów, usługi transportowe, usługi koparko-ładowarką, stacja paliw.

http://www.homaxbis.pl/ - 17 Maj 2005