KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > stacje paliw (63)

Hurtownia paliw OPAL****

Hurtownia paliw OPAL zajmuje się sprzedażą oleju opałowego i napędowego, osprzętu do wewnętrznej dystrybucji paliw oraz olejów silnikowych.

http://www.opalpaliwa.pl/ - 2 Lip 2007

IPC Service S.A.****

Firma zajmuje się świadczeniem usług z zakresu sprzedaży i serwisowania sprzętu komputerowego, fiskalnego, projektowaniem i wdrażaniem kompleksowych systemów informatycznych ze szczególnym uwzględ nieniem stacji paliw. Na stronie lista oprogramowania, oraz oferta sprzedaży kas fiskalnych.

http://www.ipc.pl/ - 19 Wrz 2003

KDM Spółka jawna - strona firmowa****

Strona dolnośląskiej firmy KDM. Zapraszamy na przygraniczną stację paliw (niedaleko Bogatyni). Posiadamy również myjnię automatyczną i warsztat samochodowy. Prowadzimy hurtową sprzedaż oleju opałowego - transport gratis. W kompleksie także restauracja BRACKA.

http://www.kdm.com.pl/ - 7 Maj 2004

MARGOS - paliwa silnikowe i oleje opałowe****

Margos Marek Essel: stacja paliw, hurtowy handel paliwami, olejem napędowym, olejem opałowym, dowóz oleju opałowego i oleju napędowego do klienta, łączymy jakość z niską ceną

http://www.margos.com.pl/ - 23 Sie 2010

Moto Centrum Zaborowski****

Moto CENTRUM Zaborowski to Stacja Kontroli Pojazdów, serwis samochodowy oraz sklep z częściami. Całodobowa Pomoc Drogowa i Stacja gazu LPG.

http://www.zabor.pl/ - 7 Kwi 2004

Novo Nord. Gdynia****

Firma zajmuje się projektowaniem, budową i wyposażeniem stacji paliw i centrów czystości. Na stronie znajdziecie informacje na temat urządzeń (m.in. myjni samochodowych, urządzeń samoobsługowych JET-SET, mebli i regałów sklepowych) oraz na temat usług (projektowania, budowy i serwisu).

http://www.novonord.com.pl/ - 19 Sty 2006

Petroprofit Sp. z o.o.****

Oferta firmy z Niemiec k/Lublina, dystrybutora paliw płynnych. Na stronie informacje o stacjach paliw, hurtowni olejów oraz hurtowni chemicznej.

http://www.petroprofit.com.pl/ - 13 Gru 2001

Petroster - zawory przeciwogniowe, sondy pomiarowe****

Przedsiębiorstwo Petroster oferuje nowoczesne wyposażenie stacji paliw - w tym systemy detekcji (kontroli) wycieku. Dostarczamy czujniki optyczne i selektywne cieczy oraz oparów, sondy pomiarowe, przerywacze płomienia, a także zawory przeciwogniowe i wiele innych pozycji.

http://www.petroster.pl/ - 10 Lis 2016

Pol-Daw - instalacje gazowe dla domów i firm****

Przedsiębiorstwo Pol-Daw specjalizuje się w sprzedaży grzewczych instalacji gazowych i zbiornikowych dla domów oraz firm. Ponadto oferowane są paliwa płynne, w tym oleje opałowe oraz stacje.

http://www.poldaw.pl/ - 12 Gru 2017

Stacja Paliw i Sklep Motoryzacyjny Eton Brzozów****

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe ETON to stacja paliw i sklep motoryzacyjny w Brzozowie. Stacja oferuje LPG, ON, Pb95, Biodiesel - BIO 100. W ofercie sklepu motoryzacyjnego znajdują się części do samochodów osobowych, spawarki, migomaty, kompresory, narzędzia i elektronarzędzia, urządzenia myjące firmy KARCHER.

http://www.eton.com.pl/ - 23 Kwi 2013