KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > studia nagraniowe (74)

CENRiT*****

CENRiT jest firmą specjalizującą się w dziedzinie techniki studyjnej radia i telewizji. Strony zawierają omówienie oferty firmy.

http://www.cenrit.com.pl/ - 16 Mar 2000

GOLD RECORDS - Multimedialne Studio Nagrań*****

Produkcje reklam radiowych, udźwiękowienie reklam telewizyjnych, dźwięk do multimediów, dubbing, zapowiedzi telefoniczne, bank głosów lektorskich, jingle

http://www.goldrecords.pl/ - 27 Sie 2007

Realizator.pl - portal muzyków i realizatorów*****

Realizator.pl to portal prezentujący aktualne informacje o nowościach branżowych związanych z profesjonalnymi technikami oświetleniowo-dźwiękowymi oraz prezentujący testy i aktualne wydarzenia branży muzycznej.

http://www.realizator.pl/ - 3 Sie 2009

Studio online*****

Urszula Rodziewicz - studio online - profesjonalny głos do reklamy radiowej TV, multimediów.

http://www.studioonline.pl/ - 19 Lis 2004

Agencja Producencka Fabryka Dźwiękuff****

Fabryka Dźwiękuff powstała w wyniku zapotrzebowania na wysokiej jakości, nowoczesny dźwięk komponowany zawsze indywidualnie według potrzeb klienta.

http://www.fabrykadzwiekuff.com/ - 4 Paź 2004

ATM GRUPA****

Strona jednego z liderów produkcji telewizyjnej i filmowej. Strona zawiera opis działalności, sprzętu oraz pomieszczeń, w których realizowane są nagrania oraz aktualne oferty pracy.

http://www.atm.strefa.pl/ - 13 Maj 2005

Bank głosów lektorskich: głos lektora, nagranie, usługi lektorskie, reklama radiowa****

Studio Warszawa i Toruń - bank głosów lektorskich. Nasza specjalizacja to usługi lektorskie i nagranie lektorskie. Jeśli interesuje Państwa reklama radiowa to potrzebny jest atrakcyjny głos lektora. U nas głosy lektorskie w dobrej cenie. Lektor i bank głosów lektorskich zaprasza - udźwiękawianie i skuteczna reklama radiowa.

http://www.bankglosow.pl/ - 25 Maj 2016

Czas Na Muzykę - nagrywanie chórów****

Propozycja mobilnego studia Czas Na Muzykę, nagrywającego koncerty muzyki klasycznej. Do skorzystania z oferty zapraszamy chóry i orkiestry.

http://www.nagrania-choralne.pl/ - 9 Cze 2016

Digital Beast - nagrania lektorskie****

Strona internetowa banku głosów lektorskich Digital Beast. Posiadamy bogatą ofertę i zapraszamy do skorzystania z naszej bazy nagrań.

http://www.studio-lektorskie.pl/ - 18 Kwi 2016

DogFilm- Produkcja Filmowa****

W DogFilm produkujemy filmy wspierające działania reklamowe i marketingowe firm oraz instytucji. Nowocześnie, sprawnie i skutecznie. Obejrzyj nasze filmy na: www. dogfilm.pl

http://www.dogfilm.pl/ - 21 Kwi 2006