KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > studia nagraniowe (74)

Dysonans Studio****

 Jesteśmy producentami muzyki użytkowej przeznaczonej do udźwiękawiania spotów reklamowych (radiowych i telewizyjnych), czołówek telewizyjnych, gier komputerowych, stron www, reportaży i filmów fabularnych. W naszym studiu powstają dzwonki oraz komunikaty do infolinii telefonicznych. Specjalizujemy się w komponowaniu muzyki pod obraz – klient otrzymuje zsynchronizowany materiał filmowy, zgrany do dowolnego formatu video. Realizujemy nagrania lektorskie – dysponujemy przy tym własnym bankiem głosów.  Cechuje nas zaangażowanie, kreatywność i terminowość. W szczególnych przypadkach realizujemy projekty expresowo do 24 h.

http://www.dysonansstudio.com/ - 19 Sie 2009

eFeM studio reklamy****

Błyskawiczne produkcje reklam radiowych i dźwięku do telewizji oraz multimediów. Bank głosów, najlepsi lektorzy. Zaloguj się i zamów reklamę, dołącz scenariusz i wybierz głos, który ją przeczyta; resztę zostaw nam.

http://www.efem.pl/ - 9 Lut 2004

Enterek.com - Alarmy, Oświetlenie, Dźwięk****

Strona firmy Enterek.com zajmującej się projektowaniem i wykonywaniem systemów alarmowych, nietypowych systemów oświetlenia oraz cyfrową obróbką dźwięku (w tym nagrania i komponowanie).

http://www.enterek.com/ - 8 Paź 2003

Filmowanie z powietrza****

DronEye to firma oferująca kompleksowe usługi związane z filmowaniem z powietrza. Posiadamy licencję UAV, przez co legalnie latać na znacznych wysokościach. Przedsiębiorstwo znajduje się w Katowicach, jednak usługi dronem świadczymy również na obszarze Śląska i całej Polski, a nawet Europy. Kupujesz mieszkanie? DronEye sfilmuje Ci panoramę z okien na planowej wysokości. Realizujemy filmy i zdjęcia dronemoraz profesjonalne ortofotomapy.

http://www.droneye.pl/ - 18 Sty 2018

Filmy promocyjne, reklamowe, produkcja teledysków - Studio Panika****

Specjalizacją Studio Panika są m.in. filmy promocyjne, reklamowe oraz produkcja teledysków. Gwarancja najwyższej jakości, pełnego profesjonalizmu oraz kreatywnego podejścia do projektu. Nie trać czasu i skorzystaj już teraz!

http://www.studiopanika.pl/ - 21 Sie 2012

HENDRIX - studio nagrań****

Strona poświęcona studiu nagrań o nazwie Hendrix. Na stronie wiele ciekawych informacji dotyczących studia a także galeria zdjęć zespołów nagrywających tutaj swoje przeboje.

http://www.hendrix.lublin.pl/ - 17 Gru 2001

JB Art Studio - agencja eventowa i Wedding Planner z Warszawy****

Profesjonalna agencja eventowa, świadcząca wszechstronne usługi. Proponujemy fotografię artystyczną, lekcje śpiewu, a także filmy reklamowe realizowane w naszym studiu nagrań. Zapraszamy klientów z Warszawy. Doświadczony Wedding Planner zajmie się organizacją ślubu, włącznie z zamówieniem fotobudki oraz DJ'a lub zespołu na wesele.

http://jbartstudio.pl/ - 18 Gru 2015

JBD - sprzęt telewizyjny****

Sewris prowadzony przez firmę JBD PPHU, będące prywatnym przedsiębiorstwem handlowo-usługowym powstałym w 1990 roku. Firma działa głównie jako dystrybutor profesjonalnego sprzętu telewizyjnego, zajmuje się także projektowaniem i wykonawstwem sal nagraniowych, wozów transmisyjnych. Szczegóły oferty można znaleźć na stronie.

http://www.jbd.com.pl/ - 14 Mar 2000

Jingiel.pl produkcja reklam radiowych i systemów IVR****

Studio nagrań on-line. Nagrywa reklamy radiowe, spoty i jingle. Udźwiękawia prezentacje multimedialne oraz realizuje nagrania do systemów IVR oraz DSO. Błyskawiczne realizacje. Własny bank głosów z lektorami.

http://www.jingiel.pl/ - 11 Kwi 2012

NorthStudio, studio nagrań, realizacja dźwięku****

Na stronie zamieszczono następujące działy: studio, produkcje, wyposażenie, cennik.

http://www.northstudio.com.pl/ - 23 Kwi 2004