KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > studia nagraniowe (74)

Outside Music - wytwórnia, Danielsson, Fresco, The Time, Możdżer****

Outside Music - niezależna wytwórnia muzyczna, studio nagrań. Na stronie informacje o wytwórni, producentach, zrealizowanych projektach muzycznych i koncertach.

http://www.outsidemusic.pl/ - 2 Cze 2006

Premium Project - nagrywanie teledysków****

Studio Premium Project specjalizuje się w realizacji filmów reklamowych, korporacyjnych i promocyjnych. Posiadamy umiejętności oraz sprzęt niezbędny do nagrywania profesjonalnych teledysków.

http://www.premiumproject.pl/ - 28 Wrz 2016

Przegrywanie kaset wideo, płyt winylowych, kaset magnetofonowych, szpulowych na CD,DVD. na dvd.****

Przegrywanie kaset wideo, płyt winylowych, kaset magnetofonowych, szpulowych na CD,DVD. na dvd.

http://www.przegrywaniekasetnadvd.szczecin.pl/ - 17 Mar 2016

P.U.GEO-MIX - obsługa planów filmowych, wynajem agregatów i mobilnej garderoby****

Strona internetowa firmy Geo-Mix, która zajmuje się obsługą planów filmowych. Proponujemy wynajem agregatów prądotwórczych, przenośnych toalet oraz udogodnień takich, jak make up bus oraz mobilna garderoba.

http://cameracar.pl/ - 16 Gru 2015

Studio dźwiękowe Media-Art****

Studio wykonuje profesjonalne usługi rejestracji dźwiękowej, a także tworzy oryginalne utwory muzyczne i opracowania na zlecenie. Posiada profesjonalnie zaprojektowane i wykonane studio, wyposażone w wysokiej klasy nowoczesny sprzęt i oprogramowanie edycyjne. Szczegóły na temat usług znaleźć można na stronie.

http://www.media-art.com.pl/ - 22 Lut 2002

Studio nagraniowe****

Na stronie znajduje się oferta firmy oraz portfolio.

http://www.tuba.pl/ - 17 Gru 2001

Studio Nagrań - sound design, nagrania lektorskie****

W naszym banku głosów można dobrać głos lektora, który najbardziej będzie odpowiadał przy realizacji Państwa projektu. Współpracujemy z najlepszymi lektorami zarówno z polski, jak i zza granicy, w związku z tym gwarantujemy sukces przy realizacji wszelkich projektów, jak audiobooki, komunikaty głosowe, reklamy telewizyjne i radiowe, filmy czy gry. Zajmujemy się także szeroko pojętą produkcją dźwięku.

http://studiopraga.pl/ - 28 Lut 2015

Studio Nagrań Dźwiękowych Evolution Studio****

Strona prezentuje Studio Nagrań Dżwiękowych Evolution. Na stronie poznasz bliżej ofertę studia oraz informacje dotyczące profesjonalnej produkcji muzyki, jingli, reklam i innych wszelkich nagrań dźwiękowych.

http://evolutionstudio.w.interia.pl/ - 22 Sty 2002

Studio nagrań Warszawa - realizacjadzwieku.edu.pl****

Położona w Warszawie Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku to niezwykle ceniona uczelnia, jaka swym studentom oferuje studia dzienne, zaoczne lub wieczorowe. Specjalizuje się ona w studiach dziennikarskich, jak i również kształci przyszłych akustyków i realizatorów dźwięku. Jest to uczelnia, która dysponuje fachową kadrą nauczycielską oraz nowoczesnym studiem dźwiękowym, nagraniowym. Więcej informacji na stronie internetowej akademii.

http://realizacjadzwieku.edu.pl/ - 3 Lut 2016

Studio Sól - studio fotografii****

Dajemy Ci możliwość pracy w doskonałych warunkach. Studio Sól mieści się w pobliżu centrum, z łatwym dojazdem. Umożliwiamy wypożyczenie profesjonalnego sprzętu fotograficznego i filmowego, a także wsparcie merytoryczne. Sprawdź, jak wiele możemy Ci zaoferować!

http://studiosol.com.pl/ - 9 Gru 2017