KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > studia nagraniowe (74)

Studio-delta.pl****

Studio nagrań Delta w Złotniczkach koło Poznania to kompleksowe i profesjonalne rozwiązania dla klientów. Prowadzi pełną produkcję muzyczną wraz z nagraniami w specjalistycznie wyposażonym studiu oraz z masteringiem. Także studio zajmuje się tworzeniem kompozycji i podkładów bazujących na naturalnych instrumentach. Można wynająć studio bez realizatora i uzyskać nocleg przy dłuższych sesjach. Zapraszamy!

http://studio-delta.pl/ - 18 Lis 2014

SZTOS Produkcja Filmowa****

Sztos.tv to doświadczona ekipa ludzi pasjonująca się produkcją filmową. W naszej ofercie znaleźć można: filmy korporacyjne, produktowe, promocyjne, wizerunkowe oraz filmowanie z powietrza i relacje z eventów.

http://sztos.tv/ - 21 Kwi 2018

Witamy w Internet Media Services****

Internet Media Services - przygotowanie i emisja profesjonalnych programów muzycznych i reklamy dźwiękowej do wszystkich typów miejsc sprzedaży.

http://www.imspolska.com.pl/ - 13 Lut 2004

Wrocławskie Studio Filmowe - CITYMIND Visuals****

Realizacje filmów i zdjęć korporacyjnych, produkcja filmowych materiałów reklamowych dla korporacji, filmów instruktażowych i promocyjnych dla firm.

http://www.citymind.pl/ - 10 Mar 2016

Aardic & Chimera studio***

Profesjonalne studio nagrań w Czechach (8 km od granicy w Cieszynie). Polska obsługa. Produkcja muzyki do reklam i filmów. Informacje o usługach, cenach, wyposażeniu, muzyka mp3.

http://www.aardic.cz/studio%20pl.htm - 5 Mar 2003

Aardic & Chimera studio***

Witryna prezentująca ofertę wydawnictwa muzycznego oraz studia nagrań w Czechach. Znajdziesz tu szczegóły dotyczące świadczonych usług, cennik i dane teleadresowe.

http://www.aardic.cz/studio pl.htm - 25 Lut 2003

Agencja Artystyczna VIVO - obsługa imprez rozrywkowych. Piła***

Witryna firmy specjalizującej się w kompleksowej obsłudze imprez muzycznych - koncertów, festynów, event'ów, plenerów, technice estradowej: nagłośnienie, oświetlenie, estrady, sceny oraz w oprawie muzycznej i artystycznej: zespoły, soliści, kabarety, paintball, itd. oraz posiadającej studio nagrań.

http://www.vivo.net.pl/ - 19 Sty 2006

Agencja Muzyczna***

Strona agencji Artmusic tworzącej reklamy radiowe, koncerty, aranżacje muzyczne i udźwiękawianie filmów.

http://artmusic.plo.pl/ - 13 Lip 2001

Barton***

Organizacja wesel i innych imprez okolicznościowych, wynajmowanie limuzyn, organizowanie koncertów, studio nagrań CD dla dzieci młodzieży. Na stronie opisy usług.

http://www.barton.com.pl/ - 22 Lut 2005

Coś dla zespołów, wokalistów, kapeli, chórów Kościelnych i innych [Atrakcyjne ceny]***

Strona małego studia nagrań w okolicach Kalisza. Na stronie znajdziesz informacje studiu, ofertę, galerię zdjęć, cennik i dane teleadresowe.

http://artstudio.k7.pl/ - 23 Wrz 2003