KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > systemy alarmowe i zabezpieczeń (510)

Kasetki, sejfy ścienne, gabinetowe, elektroniczne - Warszawa****

Sklep internetowy firmy Nort-Bis Warszawa. W ofercie skrzynki na listy - nierdzewne skrzynki lokatorskie i zbiorcze. W ofercie też kasetki, sejfy elektroniczne i kluczowe, sejfy ścienne do wmurowania i sejfy gabinetowe. Sklep zaprasza po sejfy i skrzynki pocztowe.

http://www.skrzynkinalisty.home.pl/ - 27 Cze 2011

Kasety ognioodporne, szafy kartotekowe na dokumenty - sklep internetowy****

Specjalizacja to kasety ognioodporne, sejfy domowe i gabinetowe - bezpieczeństwo przechowywania dokumentów, nośników danych czy kosztowności. Sklep internetowy oferuje szafy kartotekowe, sejfy ognioodporne i sejfy depozytowe. Zapraszamy po sejf ogniotrwały i szafy na dokumenty.

http://www.kupsejf.pl/ - 10 Lut 2011

Keso AG Systemy - Freiberger Sp.z o.o****

FREIBERGER Sp. z o. o. jest generalnym przedstawicielem szwajcarskiej firmy KESO AG w Polsce. Zabezpieczania obiektów systemem zamknięć MASTER KEY. Na stronie znajdziecie informacje o firmie, o systemie KESO, katalog produktów, galerię, spacer po firmie.

http://keso.com.pl/ - 28 Sie 2002

Kobra****

Firma ochroniarska oferujaca swoje uslugi; ochrona mienia, ochrona budynkow, instalacja kamer, czujnikow, urzadzeń antywlamaniowych, alarmy. Na stronie informacje o firmie, oferta i cennik.

http://www.kobra.pl/index1.html - 17 Lis 2001

kod kreskowy, kod paskowy - AutoID****

Kod kreskowy, paskowy - czytniki i drukarki kodów kreskowych. Na stronie oferta firmy AutoID: terminale kodów kreskowych, czcionki kodu oraz kolektory danych.

http://www.kody-kreskowe.autoid.pl/ - 28 Paź 2003

Komandor Sp. z o.o.****

Oferta agencji szkoleniowo-ochronnej dotycząca świadczenia usług w zakresie ochrony fizycznej instytucji finansowych, obiektów handlowych, imprez masowych, konwojowania, montażu i monitorowania elektronicznych systemów alarmowych oraz wykonywania planów ochrony. Ponadto firma prowadzi szkolenia pracowników ochrony, hurtownie broni i amunicji oraz oferuje wynajem sprzętu łączności.

http://www.komandor-ochrona.com.pl/ - 18 Gru 2001

KONSMETAL ALIANS - sejfy, kasy pancerne, drzwi, szafy bhp, szafy nato, kancelarie. Warszawa, Poznań****

KONSMETAL ALIANS - zajmuje się sprzedażą zabezpieczeń i usługami związanymi z nimi. W ofercie znajdują się: sejfy, kasy pancerne, drzwi antywłamaniowe, szafy nato, kancelarie tajne, skarbce, kasy pancerne i wiele innych.

http://www.konsmetal.com.pl/ - 26 Sty 2006

Konsmetal-Poltrezor - drzwi antywłamaniowe, sejfy, szafy metalowe. Warszawa****

Konsmetal-Poltrezor, Warszawa. Koncesjonowany dystrybutor zabezpieczeń mechanicznych i metalowych mebli biurowych. W ofercie: sejfy, metalowe szafy bhp, kasy pancerne, szafy ognioodporne, meble metalowe, drzwi antywłamaniowe, sejfy ognioodporne.

http://www.konsmetal-poltrezor.com.pl/ - 2 Sty 2006

Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy - LEPSON****

Firma Lepson oferuje nowoczesne systemy dla firm. W ofercie m.in. kontrola dostępu i ewidencja czasu pracy.

http://www.lepson.pl/ - 23 Wrz 2013

Kontrola dostępu KD - zamki szyfrowe****

Zajmujemy się instalacją systemów KD kontroli dostępu firm Roger i corral. Świadczymy usługi serwisu i naprawy jak i modernizacji systemów KD

http://kontroladostepu.org/ - 7 Maj 2015