KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > systemy alarmowe i zabezpieczeń (512)

Biuro Ochrony Osób i Mienia ALKON****

Firma oferuje usługi w zakresie: ochrony osób i mienia, monitorinu systemów alarmowych, konwojowania wartości pieniężnych, ochrony imprez masowych.

http://www.alkon.com.pl/ - 14 Sie 2003

BP Alarm System. Wrocław****

Na stronach znajduje się oferta firmy zajmującej się projektowaniem i montażem systemów alarmowych, p. pożarowych, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu i innych. Ponadto umieszczono tutaj informacje o serwisowaniu, dystrybucji i serwisie technicznym.

http://www.bpalarm.pl/ - 2 Sty 2006

Bramki antykradzieżowe****

Prowadzimy sprzedaż i montaż bramek antykradzieżowych do sklepów i pasaży handlowych.

http://www.bramki.info.pl/ - 14 Kwi 2005

BRAM-MONT****

Sprzedaż, montaż i naprawa: bramy segmentowe, bramy garażowe (rolowane), rolety, żaluzje, drzwi, okna, markizy, refleksole. Montaż, naprawa silników i systemów sterowania (np piloty). Obsługujemy osoby prywatne oraz firmy. Współpracujemy z najlepszymi producentami. Działamy na terenie całego Śląska i nie tylko. Oferujemy konkurencyjne ceny, krótki czas realizacji oraz profesjonalny montaż.

http://www.bram-mont.pl/ - 9 Paź 2014

Bramy przemysłowe, bramy przeciwpożarowe Effertz Polska-bramy kuloodporne, bramy dymoszczelne****

Bramy przemysłowe, bramy przeciwpożarowe Effertz Polska. Renomowany producent specjalistycznych bram: bramy dymoszczelne, bramy kuloodporne, a także bramy dźwiękoszczelne. W naszym programie produkcji znajdują się bramy przeciwpożarowe (ppoż), typowe zewnętrzne bramy rolowane oraz bramy specjalne jak np.: bramy hangarowe czy kuloodporne. Poznań

http://www.effertz.pl/ - 24 Sie 2005

Cam-system****

W ofercie firmy Cam-system dostępne są profesjonalne systemy bezpieczeństwa, takie jak kamery przemysłowe, rejestratory cyfrowe a także inne rozwiązania związane z systemem monitoringu.

http://www.camsystem.net/ - 8 Sty 2014

Cardco-Producent kart plastikowych i identyfikacyjnych offsetowych od 1993 r.****

Producent kart plastikowych magnetycznych i elektronicznych. W ofercie nadruki na kartach, hologramy, personalizacja. Sprzedaż urządzeń do termodruku. Oferujemy karty do systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Działamy w branży karcianej już od 1993 roku.

http://www.karty-plastikowe.net/ - 24 Lis 2008

CCTV, systemy alarmowe****

Oferujemy profesjonalny montaż systemów zabezpieczeń z wcześniejszym opracowaniem projektu, system alarmowy, telewizja przemysłowa z systemem nagrywania, kontrola dostępu, wykrywacze metalu, zasilanie awaryjne, rejestracja czasu pracy.

http://www.etna-plus.com/ - 12 Lis 2010

Celtron - inteligentne domy****

Nasza firma specjalizuje się w elektryce i automatyce. Zespół doświadczonych specjalistów stworzy dla Państwa inteligentne instalacje podnoszące komfort i bezpieczeństwo w mieszkaniu. Wykonywany przez nas projekt na inteligentny dom odznacza się wysoką jakością wykonania i długim okresem użytkowania. Stosowana u nas elektryka i automatyka domowa pochodzi od sprawdzonych i najlepszych producentów. Wybierając nasze usługi masz gwarancję najwyższej jakości.

http://inteligentne-domy.com/ - 3 Lip 2018

Centralne Biuro Zabezpieczeń****

Oferujemy urządzenia zabezpieczające, m.in.: walizki alarmowe, walizki kasjerskie, walizki do transportu, zabezpieczenia techniczne, barwienie banknotów oraz pakiety barwiące dymne.

http://www.cbz.pl/ - 30 Mar 2005