KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > systemy grzewcze (835)

ULRICH - Japońskie Technologie Ogrzewania *****

Kotły gazowe, kotły olejowe oraz kondensacyjne produkowane wg japońskich technologii. Ogrzewanie i ciepła woda z kotłów o wyjątkowo małych gabarytach. Kotły, na które Cię stać - ceny od ok. 1.960 zł + 7% VAT. Sprzedaż i serwis w całej Polsce.

http://ad.pl.doubleclick.net/clk;5260238;7902805;i?http://www.ulrich.com.pl/fr1.htm - 1 Wrz 2004

Atlantic - Techniki i urządzenia grzewcze*****

Strona firmy Atlantic Polska - techniki i urządzenia grzewcze - centralne ogrzewanie (instalacje c.o., kotły gazowe i olejowe), grzejniki łazienkowe, ogrzewacze wody, zasobniki. Strona zawiera kompleksowe informacje o wykorzystywanych technologiach grzewczych, katalog produktów, poradnik, a także informacje o dystrybutorach.

http://www.atlantic-polska.pl/ - 29 Sty 2002

Biokominki Salon "Przy Bażantarni" Warszawa - Ursynów*****

Biokominki - bez dymu, bez drewna, bez popiołu, zdobią, grzeją, stwarzają nastrój, prawdziwy ogień bez komina. Na stronie zapoznasz się ze szczegółami oferty.

http://biokominki.waw.pl/ - 28 Paź 2004

Biopal, pellets - kominki, piece*****

Produkcja oraz sprzedaż paliwa z biomasy - pelety (pellets, pellety). Ogrzewanie - oferujemy kotły, piece, kominki na pelety. Pelety to naturalna energia odnawialna XXI wieku. Zapraszamy po ekologiczne kominki, kotły i inne systemy grzewcze na pelety.

http://www.biopal.com.pl/ - 22 Gru 2005

Bio-Wat Sp. z o.o. - Produkcja i obrót biomasą*****

Firma prowadzi pozyskiwanie i sprzedaż biomasy do celów energetycznych, zakładanie plantacji roślin energetycznych, szkolenia z zakresu odnawialnych źródeł energii oraz doradztwo energetyczne.

http://www.biowat.pl/ - 10 Lip 2006

Caloriss - tanie ogrzewanie hal*****

Caloriss - tanie ogrzewanie hal bez zbędnych kalorii. Oferujemy promienniki gazowe, nagrzewnice gazowe, ekologiczne systemy grzewcze. Na stronie opisane oferowane u nas promienniki i nagrzewnice. Zapraszamy po promiennik ceramiczny i dwustopniowy rurowy.

http://www.caloriss.com/ - 30 Maj 2006

Eco Instal - elektrofiltry, odpylacze, cyklony*****

Przedsiębiorstwo Budowy Instalacji Grzewczych i Urządzeń do Ochrony Środowiska. Nowoczesne techniki ochrony powietrza, wentylatory przemysłowe, wentylatory promieniowe, elektrofiltry, odpylacze, filtry workowe i tkaninowe, energooszczędne ogrzewanie hal.

http://www.ecoinstal.pl/ - 9 Wrz 2005

Foma - grzejniki, kotły, armatura i ceramika łazienkowa*****

Internetowy sklep posiada w ofercie: grzejniki, zlewozmywaki, kabiny prysznicowe, wanny, baterie, grzejniki łazienkowe, piece Junkers, kotły gazowe i kotły olejowe, grzejniki płytowe, armatura i ceramika łazienkowa firm Geberit, Kludi, Grohe. Także sklep w Warszawie.

http://www.foma.pl/ - 16 Mar 2005

FONDITAL*****

Optymalne rozwiązania w zaktesie techniki grzewczej - grzejniki, ogrzewacze, kotły. W serwisie znajdziesz: opis technologii, galeria zdjęć, dane teladresowe.

http://www.fondital.pl/ - 13 Maj 2004

Gaspol S.A. - największy dystrybutor LPG w Polsce - ogrzewanie domu - gaz płynny LPG*****

Gaspol S.A. gaz płynny LPG propan i propan-butan w zbiornikach i butlach ogrzewanie domu - kotły na gaz, kolektory słoneczne, zestawy solarne sieci gazowe , instalacja gazowa i grzewcza - budowa i remont domu. Propan i propan-butan w zbiornikach i butlach Gaspolu to źródło ekologicznej energii do ogrzewania domów i hal, zasilania pojazdów (autogaz), wózków widłowych, maszyn i urządzeń.

http://www.gazpol.com.pl/ - 12 Kwi 2006