KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > systemy grzewcze (819)

Backer OBR - grzałki elektryczne, patronowe, elementy grzejne****

Firma Backer OBR to największy w Polsce producent elementów grzejnych: standardowych i przemysłowych. W ofercie m.in. grzałka patronowa, grzałki elektryczne, komponenty do kontroli temperatury i wiele innych.

http://www.backerobr.pl/ - 11 Maj 2016

Baterie słoneczne****

Kolektory słoneczne zakupione w firmie SunAge to inwestycja w przyszłość, która szybko się zwróci i będzie służyć przez lata. Nasze panele to oszczedność energii elektrycznej i pieniędzy.

http://www.sunage.pl/ - 20 Lis 2012

Bemes Control- komponenty kontroli automatyki budynkowej****

Sklep internetowy Bemes Control oferuje bezprzewodowe zestawy kontroli ogrzewania podłogowego, zawory strefowe, grzejnikowe, termostaty oraz wysokiej jakości siłowniki termiczne i elektryczne. Komponent kontroli automatyki budynkowej takie jak czujniki i przetworniki temperatury, ciśnienia oraz wilgotności

http://e-bemescontrol.pl/ - 26 Kwi 2013

Berski.pl****

Przedsiębiorstwo BERSKI jest to dostawca innowacyjnych urządzeń, jakimi są ekologiczne kotły grzewcze. Proponujemy Państwu nowoczesne i ekologiczne piece na ekogroszek. Inne paliwa stałe do naszych kotłów to miał węgla kamiennego oraz pellet. Znajdziesz u nas także piece jednokomorowe i dwukomorowe oraz modele z regulowanym procesem palenia. Są to znane kotły zasypowe o wysokiej żywotności. Blacha kotłowa posiada wymagane atesty.

http://www.berski.pl/ - 10 Mar 2015

Biomar - Fotowoltaika i kolektory słoneczne****

Firma działająca na terenie województwa pomorskiego, szczególnie w takich miastach, jak Gdańsk, Szczecin oraz Olsztyn. Projektujemy i dystrybuujemy fotowoltaikę, montujemy kolektory słoneczne.

http://www.oze-biomar.pl/ - 25 Cze 2015

Bojlery, elektryczne maty grzewcze - Inproel****

Asortyment sklepu internetowego Inproel stanowią wysokiej klasy systemy grzewczy, w tym między innymi bojlery, elektryczne maty grzewcze, czy nagrzewnice. W ofercie znajdują się również systemy klimatyzacyjne. Serdecznie polecamy!

http://www.grzejemy.pl/ - 17 Paź 2013

Bomex - zawory grzejnikowe****

Sklep z systemami grzewczymi z punktem stacjonarnym w Łodzi. W sprzedaży dostępne są kotły na pellet lub ekogroszek, piece akumulacyjne, pompy ciepła, a także grzejniki elektryczne, płytowe i łazienkowe, w tym też modele dekoracyjne. Znaleźć w nim można ponadto takie urządzenia jak kocioł gazowy dwufunkcyjny bądź kondensacyjny, a także zawory, termy oraz głowice termostatyczne.

http://www.sklep.bomex.com.pl/ - 16 Kwi 2015

Brastal - piece co z podajnikiem****

Firma Brastal, jako doświadczony producent pieców CO na pelet (w tym także zasypowe), dostarcza rozwiązań o najwyższej jakości. Proponujemy także funkcjonalne kotły z podajnikiem.

http://www.brastal.pl/ - 31 Mar 2016

BUDERUS Technika Grzewcza - dealer główny PROTECH****

Pełna oferta firmy Buderus Technika Grzewcza : kotły olejowe, kotły gazowe, kotły weglowe, kotły na drewno, grzejniki stalowe, grzejniki płytowe, grzejniki łazienkowe Ponadto w ofercie pompy, zbiorniki olejowe, kominki, termokominki, kotły miałowe, itp.

http://ogrzewaj.pl/ - 10 Sty 2005

Capricorn****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy prowadzącej działalność produkcyjną instalacji grzewczych, kanalizacyjnych i sanitarnych. Znajdziesz tu szczegóły oferty i dane teleadresowe firmy.

http://www.capricorn.pl/ - 12 Lut 2002