KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > systemy grzewcze (818)

CENTAURUS Sp. z o.o.- promienniki gazowe****

Generalny przedstawiciel francuskiej firmy SBM oferuje promienniki gazowe na wszystkie typy gazu do ekonomicznego ogrzewania dużych obiektów budowlanych: hal produkcyjnych, targowych, sportowych, warsztatów, magazynów, kościołów. Dostarcza również promienniki gazowe do ogrzewania budynków inwentarskich: kurników i chlewni oraz promienniki elektryczne i nagrzewnice.

http://www.centaurus.logonet.pl/ - 25 Maj 2005

Centralne odkurzanie Andrychhów****

Jeśli ktoś zdecyduje się na firmę Badan może oczekiwać dobrze przygotowanych rozwiązań w zakresie systemów grzewczych, pomp ciepła czy fotowoltaiki, klimatyzacji i wentylacji. Oferta została przygotowana w solidny sposób i będzie w stanie odpowiedzieć na oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Każda instalacja będzie opierana o indywidualne podejście do klienta, które pozwoli przygotować doskonałe propozycje.

http://badan.pl/ - 14 Gru 2016

Centrowent - falowniki****

Producent systemów sterowania oraz automatyki wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. W ofercie regulatory elektroniczne, jednofazowe i tórjfazowe falowniki Lenze i LG, a także nagrzewnice kanałowe. Dostępne są ponadto czujniki przepływu powietrza oraz temperatury PT100.

http://www.ventmatika.pl/ - 8 Sty 2015

Chłodnictwo przemysłowe, urządzenia chłodnicze i wentylatory przemysłowe****

Zapraszamy na naszą stronę do zapoznania się z przedstawioną ofertą na chłodnictwo przemysłowe. Posiadamy agregaty chłodnicze, centrale, kanały i kształtki wentylacyjne oraz wentylatory przemysłowe. Od wielu lat sprzedajemy instalacje wentylacyjne więc możemy zagwarantować wysoką jakość naszych usług. W naszej ofercie znajdą Państwo również chillery i rooftopy. Zapraszamy.

http://www.ozzone.pl/ - 3 Sty 2013

Cito Polska - pompy ciepła Gorenje****

Dystrybutor pomp ciepła Gorenje. W ofercie dostępne są modele powietrze/woda, a także urządzenia wykorzystujące glikol znajdujące zastosowanie przede wszystkim w domach jednorodzinnych.

http://www.citopolska.pl/ - 7 Sty 2015

Cowik s.c. BUDERUS Technika Grzewcza****

Firma jest dalerem głównym BUDERUS TG, sprzedaje i montuje kotłownie. W ofercie również BUDERUS KP na drewno zgazowane tzw. holzgas, grzejniki i instalacje centralnego ogrzewania. Prowadzi serwis KOTŁÓW BUDERUS.

http://www.cowik.t-g.pl/ - 5 Lut 2004

CWD - Ecoline - Kotły z podajnikiem - Kotły na eko groszek - Kotły miałowe - Kotły na paliwa stałe****

W ofercie: kotły Ecoline, kotły z podajnikiem, kotły CHT, kotły na eko groszek, kotły miałowe, kotły na paliwa stałe, kotły Leroy Merlin, kotły Castorama, piece, najtańsze kotły, eko groszek, miał, węgiel, ogrzewanie. Zapraszamy.

http://www.grupa-cwd.pl/ - 28 Lis 2012

Doma-Pol- kolektory słoneczne. Kraków****

Strona firmy oferującej odczynniki chemiczne dla galważerni, garbarni i innych firm chemicznych. Produkujemy kolektory słoneczne.

http://www.domapol.com.pl/ - 19 Gru 2005

Domer - producent dmuchaw do pieców CO****

Zapraszamy do odwiedzin sklepu internetowego firmy Domer - producenta dmuchaw do kotłów centralnego ogrzewania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. wentylatory wyciągowe, nadmuchowe i inne akcesoria do pieców CO. Jeżeli potrzebujecie Państwo doradztwa, zapraszamy do kontaktu.

http://www.dmuchawa-do-kotla.pl/ - 3 Sty 2017

Dostawa butli, butla z gazem, czysty propan****

CDG - sprzedaż gazu płynnego w butlach (dystrybucja gazu i dostawa butli). Działalność w 12 oddziałach dystrybucji: Gdynia, Somonino, Nowy Dwór Gdański, Iława, Warszawa, Poznań, Częstochowa, Kraków, Opole itp. Butle gazowe - wymiana butli gazowych i dystrybucja gazu. Zapraszamy - butla z gazem czysty propan.

http://www.greengas.pl/ - 7 Wrz 2012