KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > systemy identyfikacji (100)

PROPER drukarki termiczne i termotransferowe, produkcja etykiet, oznaczanie i etykietowanie***

PROPER od 1995 roku dystrybutor drukarek DATAMAX. Produkcja etykiet samoprzylepnych, etykiet w roli, etykiet pełnokolorowych, etykiet do drukarek, etykiet do wag, przywieszek i kartoników w roli. Taśmy termotransferowe woskowe, taśmy termotransferowe woskowo-zwywiczne, tasmy etrmotransferowe żywiczne. Metkownice, aplikatory, automaty etykietujące, etykieciarki.

http://www.proper.pl/ - 1 Paź 2003

Rejestracja czasu pracy***

Zabezpieczenie pomieszczeń przez intruzami lub nawet wybranymi pracownikami jest współcześnie możliwe. Okazuje się, że w tym właśnie celu wykorzystana jest biometria. I tak, czytniki linii papilarnych czy też popularniejszy odcisk palca, będą znacznie lepiej chroniły budynki czy pomieszczenia aniżeli karty dostępu czy klucze. Dodatkowo te nowoczesne rozwiązania połączyć można z rejestracją czasu pracy podwładnych. Dzięki temu z pewnością będą się oni bardziej pilnować, a przede wszystkim wydajniej pracować podczas godzin spędzonych w zakładzie pracy.

http://www.ptc.gda.pl/ - 11 Paź 2012

Reklama przestrzenna.***

Reklama przestrzenna. Litery blokowe, neony, kasetony świetlne, tablice, plansze, informacja wizualna.

http://aditiprzestrzennie.republika.pl/ - 7 Lut 2005

Stigma - holografia***

Holografia - jedna z najstarszych polskich firma oferuje zabezpieczenia holograficzne na światowym poziomie. W ofercie znajdziecie Państwo: hologramy zabezpieczające i hologramy ozdobne, urządzenia do indywidualnego zabezpieczenia dokumentów.

http://www.holo.pl/ - 19 Sie 2005

SWi - Systemy Wspierania Interwencji***

System Wspierania Interwencji to nowy system powiadamiania o zdarzeniach. System dedykowany dla firm zajmujących się ochroną osób i mienia. System bazuje na protokole GTTS który wykorzystuje jako nośnik GPRS w sieciach telefonii komórkowej.

http://www.swi.proma.com.pl/ - 29 Lip 2004

Systemy lojalnościowe, karty plastikowe, personalizacja. Wrocław***

Yusand oferuje systemy lojalnościowe, partnerskie oraz personalizację za pomocą kart plastkikowych z kodem kreskowym oraz paskiem magnetycznym. Firma zapewnia klientom pełne wsparcie w integracji z systemem sprzedażowym oraz wszystkie niezbędne akcesoria.

http://www.yusand.pl/ - 13 Mar 2006

Z.T.R.M.O-ALARMY***

Strona firmy oferującej sprzedaż alarmów różnego rodzaju. Znajdziesz tu informacje o firmie, jej klientach oraz prezentację nowości.

http://www.ztrmo.pl/ - 11 Lip 2002

ALLUSER Industrie**

Strona prezentująca ofertę systemów antynapadowych i kontroli dostępu Alluser Industrie. Znajdziesz tu informacje o ich zastosowaniu oraz działaniu.

http://www.df-exspress.com.pl/allusernews.html - 7 Maj 2002

CART*

Strona zawiera ofertę drukarek do kart plastikowych i kodów kreskowych. Znajdziesz tu formularz umożliwiający zadawanie zapytań ofertowych oraz dane teleadresowe.

http://www.drukarki.minskmaz.pl/ - 6 Lis 2002

Pointel- systemy bezpieczeństwa*

Strona firmy Pointel działajacej w branży systemów bezpieczeństwa. Na stronie znajduje się oferta firmy oraz dane adresowe.

http://www.pointel.com.pl/ - 20 Paź 2001