KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > systemy identyfikacji (100)

Myto, viatoll, opłaty za paliwo, drogowe, autostradowe****

UTA - bezgotówkowe rozliczanie zakupów dokonywanych przez firmy zajmujące się zarobkowym przewozem towarów i osób. System kart serwisowych UTA - karty paliwowe, karty serwisowe, karty flotowe. Rozlicz nim: myto, viatoll, opłaty za paliwo, opłaty drogowe i opłaty autostradowe.

http://www.uta.pl/ - 3 Sty 2014

Ochrona Twoich przedmiotów- mySafety****

Warszawska firma mySafety specjalizuje się w dziedzinie, jaką jest ochrona ważnych przedmiotów. Przedmiotami tymi mogą być zarówno telefony komórkowe, rowery lub też bagaże. Wszystko zależy od tego, co właściciel pragnie ochronić przed zgubą. Wartościowe przedmioty są oznakowane za pomocą breloczka, hologramu lub zawieszki z ID. Taki nośnik mySafety zapewnia, że zguba zawsze znajdzie drogę powrotną do właściciela. Firma mySafety ma swoją główną siedzibę przy ulicy Jana Ostroroga 24A. Każdego dnia zajmuje się procesem odzyskiwania zguby swoich klientów. Skuteczność jej działania oraz szybkość, z jaką dochodzi do zwrotu zgubionych przedmiotów, sprawiają, że żaden z klientów mySafety nie może narzekać na jakość świadczonych przez tę firmę usług.

http://www.mysafety.pl/ - 18 Wrz 2018

Opella - identyfikatory****

Producent kart oferuje po atrakcyjnych cenach: karty plastikowe i magnetyczne - karty klienta, karty rabatowe, identyfikatory i inne karty plastikowe na zamówienie. Producent kart plastikowych i identyfikatorów zaprasza.

http://www.karty-plastikowe.com.pl/ - 19 Sie 2005

Opella-Unicard - karty plastikowe, magnetyczne, rabatowe****

Producent kart firma Opella-Unicard, Kraków. W ofercie firmy karty plastikowe, magnetyczne, klienta, karty rabatowe, identyfikatory i inne karty plastikowe na zamówienie klienta. Producent kart plastikowych zaprasza do zapoznania się z ofertą.

http://www.opella.com.pl/ - 21 Mar 2005

Personalizacja kart plastikowych****

Strona na temat personalizacji kart plastikowych.

http://www.personalizacja.pl/ - 29 Sie 2003

Produkcja etykiet samoprzylepnych, zawieszki kartonowe,nadruk w pełnym kolorze, lakier uv, wardeński****

Firma od 1994 roku zajmuje się produkcją etykiet samoprzylepnych oraz nadrukami na papierach bez kleju, kartonach, foliach i tkaninach w roli. Wykonuje nadruki wysokiej jakości z zastosowaniem technik: typograficznej, flexograficznej, sitodrukowej+lakier uv, złocenie, a także niskonakładowe druki termotransferowe.

http://www.etykiety-jm.pl/ - 15 Kwi 2005

Projektowanie skutecznych logotypów****

Studio graficzne zajmuje się projektowaniem logo, logotypów, identyfikacji wizualnej, znaków graficznych, symboli i innych form graficznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i do współpracy.

http://www.projektowanielogo.co/ - 26 Cze 2013

Rejestracja czasu pracy (RCP)****

Pcontrol jest firmą oferującą system ewidencji czasu pracy (RCP). Kontrola dostępu obejmuje kontrolery, czujniki PT100. Produkuje urządzenia do pomiaru temperatury oraz regulatory temperatury. Sprzedaje także czytniki linii papilarnych.

http://www.pcontrol.pl/ - 15 Sty 2009

Reveal Polska Sp. z o.o. - licznik klientów, systemy parkingowe****

Systemy parkingowe, liczniki Klientów, dane o transakcjach, raportowanie, programy usprawniające pracę - zainwestuj już dziś w produkty firmy Reveal Polska Sp. z o.o idealnie dla właścicieli Centrów Handlowych oraz sklepów stacjonarnych! Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą.

http://www.reveal.pl/ - 23 Maj 2014

RF/ID - systemy automatycznej identyfikacj firmy AutoID****

AutoID - systemy automatycznej identyfikacji w oparciu o czytniki zbliżeniowe i czytniki RF/ID. Na stronie pełna oferta (także inteligentne etykiety I-code) oraz kontakt.

http://www.rfid.autoid.pl/ - 24 Paź 2003