KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > systemy identyfikacji (99)

Myto, viatoll, opłaty za paliwo, drogowe, autostradowe****

UTA - bezgotówkowe rozliczanie zakupów dokonywanych przez firmy zajmujące się zarobkowym przewozem towarów i osób. System kart serwisowych UTA - karty paliwowe, karty serwisowe, karty flotowe. Rozlicz nim: myto, viatoll, opłaty za paliwo, opłaty drogowe i opłaty autostradowe.

http://www.uta.pl/ - 3 Sty 2014

Opella - identyfikatory****

Producent kart oferuje po atrakcyjnych cenach: karty plastikowe i magnetyczne - karty klienta, karty rabatowe, identyfikatory i inne karty plastikowe na zamówienie. Producent kart plastikowych i identyfikatorów zaprasza.

http://www.karty-plastikowe.com.pl/ - 19 Sie 2005

Opella-Unicard - karty plastikowe, magnetyczne, rabatowe****

Producent kart firma Opella-Unicard, Kraków. W ofercie firmy karty plastikowe, magnetyczne, klienta, karty rabatowe, identyfikatory i inne karty plastikowe na zamówienie klienta. Producent kart plastikowych zaprasza do zapoznania się z ofertą.

http://www.opella.com.pl/ - 21 Mar 2005

Personalizacja kart plastikowych****

Strona na temat personalizacji kart plastikowych.

http://www.personalizacja.pl/ - 29 Sie 2003

Produkcja etykiet samoprzylepnych, zawieszki kartonowe,nadruk w pełnym kolorze, lakier uv, wardeński****

Firma od 1994 roku zajmuje się produkcją etykiet samoprzylepnych oraz nadrukami na papierach bez kleju, kartonach, foliach i tkaninach w roli. Wykonuje nadruki wysokiej jakości z zastosowaniem technik: typograficznej, flexograficznej, sitodrukowej+lakier uv, złocenie, a także niskonakładowe druki termotransferowe.

http://www.etykiety-jm.pl/ - 15 Kwi 2005

Projektowanie skutecznych logotypów****

Studio graficzne zajmuje się projektowaniem logo, logotypów, identyfikacji wizualnej, znaków graficznych, symboli i innych form graficznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i do współpracy.

http://www.projektowanielogo.co/ - 26 Cze 2013

Rejestracja czasu pracy (RCP)****

Pcontrol jest firmą oferującą system ewidencji czasu pracy (RCP). Kontrola dostępu obejmuje kontrolery, czujniki PT100. Produkuje urządzenia do pomiaru temperatury oraz regulatory temperatury. Sprzedaje także czytniki linii papilarnych.

http://www.pcontrol.pl/ - 15 Sty 2009

Reveal Polska Sp. z o.o. - licznik klientów, systemy parkingowe****

Systemy parkingowe, liczniki Klientów, dane o transakcjach, raportowanie, programy usprawniające pracę - zainwestuj już dziś w produkty firmy Reveal Polska Sp. z o.o idealnie dla właścicieli Centrów Handlowych oraz sklepów stacjonarnych! Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą.

http://www.reveal.pl/ - 23 Maj 2014

RF/ID - systemy automatycznej identyfikacj firmy AutoID****

AutoID - systemy automatycznej identyfikacji w oparciu o czytniki zbliżeniowe i czytniki RF/ID. Na stronie pełna oferta (także inteligentne etykiety I-code) oraz kontakt.

http://www.rfid.autoid.pl/ - 24 Paź 2003

SIGMA Katowice - Wszystko dla sklepu****

Firma Handlowa SIGMA Katowice istnieje od 1990 r. Oferuje m.in.: kasy i drukarki fiskalne, wagi elektroniczne, czytniki i drukarki kodów kreskowych, terminale płatnicze, metkownice, krajalnice, wózki i koszyki sklepowe, regały i meble sklepowe, systemy prowadzenia klienta, systemy poczty pneumatycznej, oprogramowanie dla firm, pełny zakres materiałów eksploatacyjnych. Szczegóły oferty wraz ze zdjęciami znaleźć można na stronie. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

http://www.sigma.katowice.pl/ - 3 Mar 2003