KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > systemy identyfikacji (100)

Urządzenia Auto ID****

Oferujemy sprzęt do automatycznej identyfikacji: drukarki kodów kreskowych, czytniki, kolektory danych, PDA.

http://www.pluriservice.pl/ - 1 Sie 2005

4M - karty chipowe, systemy lojalnościowe, karty lojalnościowe, drukarki do kart***

Strona firmy oferującej systemy personalizacji, czytniki, sprzęt i software do serwisowania i testów. Znajdziesz tu szczegóły oferty i dane teleadresowe firmy.

http://www.smartcard.com.pl/ - 24 Maj 2002

Agencja Reklamowa STM Reklama Opole Falmirowice.***

Agencja Reklamowa STM Opole Falmirowice. Zajmuje się reklamą zewnętrzną oraz poligrafią. Wykonuje: banery, kasetony wizytówki, bramy wjazdowe, poligrafia, pocztówki, gabloty, tablice, oznakowanie uliczne, tabliczki, szyldy reklamowe, nadruki długopisy oklejanie aut.

http://www.stm-reklama.com/ - 18 Lut 2005

Akcesoria reklamowe***

Innowacyjne rozwiązania POP i POS, czyli Akcesoria Reklamowe, które są znakomitym rozwiązaniem wspierającym promocję produktów czy też samej marki. Produkty te są doskonałym narzędziem reklamowym. Są to między innymi akcesoria typu: wobblery (kiwaki), sprężynki, uchwyty do sufitu, paski spinające, uchwyty reklamowe, przyssawki. Największą zaletą powyższych systemów jest łatwość ich instalacji.

http://akcesoriareklamowe.com.pl/ - 26 Lut 2009

Alarmy i systemy alarmowe - Zabrze, Gliwice, Bytom***

Oferowane przez nas alarmy to zarówno systemy przewodowe jak i bezprzewodowe, renomowanych producentów krajowych i zagranicznych, posiadające wymagane atesty i homologacje.

http://www.alert.net.pl/ - 12 Sie 2011

Automatyczna Identyfikacja - Kody Kreskowe***

Systemy automatycznej identyfikacji wykorzystujące kody kreskowe, komunikację radiową, biometrię, optyczne rozpoznawanie znaków OCR, radiowy zapis i odczyt danych oraz etykietowanie i zaawansowane znakowanie. Usługi aplikacyjne i gotowe oprogramowanie magazynowe, inwentaryzacji towarów i środków trwałych oraz zabezpieczania przedmiotów i rozbudowanych obiektów. Urządzenia pomiarowe Renishaw do maszyn CNC i CMM.

http://aska.com.pl/ - 19 Lut 2004

BJ System***

Strona firmy oferującej na swej stronie kryptograficzne zabezpieczenia danych komputerowych i kontrolę dostępu do komputerów, identyfikatory i personalizację kart plastikowych.

http://www.bjsystem.com.pl/ - 17 Wrz 2001

BRIGI.PL Projekty stron www, znaku logo, reklama internetowa i zagraniczna, gadżety reklamowe***

Firma zajmuje się projektowaniem stron internetowych, znaków logo i logotypów, grafiki na potrzeby Internetu i poligrafii takiej jak - bannery i animacje we flash, papeterie firmową, ulotki, plakaty, wizytówki. Wykonuje także tłumaczenia stron www, pozycjonowania serwisów w sieci, reklamę w sieci i prasie serwisów i produktów swoich klientów na rynkach Polski, Rosji, Ukrainie, Białorusi, Estonii, Liwie, Łotwie i Bułgarii, UE i USA. Serwis prowadzi także sprzedaż gadżetów reklamowych – serwis posiada wyszukiwarkę około 2000 artykułów.

http://www.brigi.pl/ - 29 Maj 2009

CARDCO***

Witryna zakładu zajmującego się produkcją kart magnetycznych i elektronicznych. Znajdziesz tu prezentację oferty, referencje firmy oraz galerię.

http://www.cardco.pl/ - 12 Cze 2003

CardCo Biometric Systems***

Strona firmy oferującej sprzedaż czytników i identyfikatorów magnetycznych. Znajdziesz tu referencje firmy, szczegółową prezentację oferty oraz dane teleadresowe.

http://www.biometria.pl/ - 6 Lis 2002