KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > szkło i porcelana (293)

Szkło dekoracyjne, okucia do szkła, kabiny prysznicowe szklane - Twoje Szkło****

W naszej ofercie znajdziesz wspaniałe i oryginalne szkło dekoracyjne, balustrady szklane a także sprawdzone okucia i zawiasy do szkła. Mamy bogate doświadczenie w branży szklanej, oferujemy również kabiny prysznicowe szklane, drzwi przesuwne oraz lustra na wymiar.

http://www.twojeszklo.pl/ - 6 Lis 2012

Szkło kominkowe, kwarcowe, wziernikowe, hartowane - Węgier Glass****

Strona firmy specjalizującej się w zastosowaniach szkła w trudnych środowiskach oraz wysokich temperaturach. Poza informacjami o firmie i jej ofercie, znajdziesz tu certyfikat produktów oraz mapę ułatwiającą dojazd.

http://www.wegierglass.com.pl/ - 11 Gru 2009

Szkło, lustra, drzwi całoszklane CON-VITRO.****

Firma specjalizuje się w: obróbka szkła, lustra, zabudowy całoszklane, drzwi szklane. Wykonujemy również meble ze szkła, akwaria, szkło. Szkło-obróbka i montaż. Polecamy lustra oraz drzwi całoszklane. Szkło-piaskowanie i zdobienie.

http://www.convitro.pl/ - 20 Lut 2006

Świat gliny - wszystko dla ceramika. Gliwice****

Nasza oferta obejmuje piece ceramiczne oraz szeroką gamę urządzeń i narzędzi ceramicznych, przygotowane masy, szkliwa, angoby i różnego rodzaju farby ceramiczne niezbędne w każdym warsztacie ceramicznym.

http://www.swiatgliny.pl/ - 6 Lut 2006

Światowit SA. Myszków****

Strona Myszkowskiej Fabryki Naczyń Emaliowanych.

http://www.swiatowit.com.pl/ - 9 Gru 2005

Tavola Decor - karafki i kieliszki do białego wina****

W ramach naszego asortymentu dostępne są liczne zastawy wykorzystywane na co dzień oraz na specjalne uroczystości. Możecie u nas zakupić wyroby szklane. Przygotowane zostały eleganckie karafki czy kieliszki do białego wina oraz wiele innych.

http://www.szklanawitryna.pl/ - 5 Mar 2014

Usługi szklarskie - Profesjonalna obróbka szkła - RG GLASS – Brwinów.****

Naszą specjalnością są usługi szklarskie. Obsługujemy firmy oraz odbiorców indywidualnych. W ofercie m.in. szlifowanie mechaniczne, fazowanie, zabudowy szklane, drzwi szklane, kabiny prysznicowe, konstrukcie szklane.

http://www.uslugiszklarskie.pl/ - 21 Mar 2007

Usługi szklarskie w Trójmieście. Szkło float, lacobel, lustra i wiele innych. Szbko i tanio!****

Jesteśmy firmą z wielopokoleniową tradycją. Świadczymy usługi szklarskie w Gdańsku i okolicach. Sprzedajemy lustra, szkło lacobel, lacomat, lustra i inne. Docinamy szkło na wymiar, wiercimy otwory i zajmujemy się również montażem. Wejdź na naszą stronę i zobacz ofertę. Zapraszamy1

http://szklarz.gda.pl/ - 5 Kwi 2014

Villa Glass Studio - szkło fusingowe, stylowe drzwi, umywalki, barierki****

Nasze przedsiębiorstwo realizuje usługi w niszowym segmencie rynku. Specjalizujemy się bowiem w sprzedaży szkła fusingowego, które odznacza się wyjątkowymi walorami artystycznymi. Dzięki zastosowaniu tego materiału powstają stylowe drzwi, efektowne umywali, a także niebanalne barierki. Proponujemy szeroki wybór produktów o niepowtarzalnym wyglądzie.

http://www.villaglass.pl/ - 12 Cze 2014

Villaitalia24.pl - kieliszki****

Oferujemy szeroki wybór kolekcji porcelany i ceramiki użytkowej marki Villa Italia. Nasze produkty to najwyższa jakość i stylowe wzornictwo. Wizytówką firmy Villa Italia są eleganckie serwisy obiadowe, kawowe i do herbaty wykonane z białej, idealnie gładkiej porcelany. Wiele kolekcji zdobionych jest ręcznie złotem bądź platyną. W naszym sklepie sprzedajemy także dodatki stołowe. Oferujemy kieliszki, szklanki, wazy, salaterki, filiżanki, półmiski, pojedyncze kubki oraz dekoracyjne świeczniki.

http://www.villaitalia24.pl/ - 28 Sty 2015