KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > szkło i porcelana (298)

Krośnieńskie Huty Szkła S.A.*****

Krośnieńskie Huty Szkła "KROSNO" S.A. są uznanym producentem szkła w Polsce o długiej, ponad 75-letniej tradycji. Podstawą działalności Spółki jest produkcja wyrobów ze szkła w czterech grupach asortymentowych: szkło gospodarcze formowane ręcznie, szkło gospodarcze formowane automatycznie, szkło techniczne, włókno szklane...

http://www.krosno.com.pl/ - 29 Sty 2000

Lustrex. Wrocław*****

Serwis WWW firmy specjalizującej się w produkcji luster, obrabianych na najnowocześniejszych maszynach i wysokiej jakości materiale niemieckim lub belgijskim. O firmie, ciekawa oferta, sieć stoisk.

http://www.lustrex.pl/ - 12 Sty 2006

Lustropol - Producent luster*****

Strona renomowanej firmy Lustropol - producenta luster. Na stronach szeroka oferta luster oraz informacje o firmie.

http://www.lustropol.com.pl/ - 27 Lip 2001

Profesjonalne nadruki na kubkach i nie tylko...*****

Najbardziej nowoczesna i profesjonalna technologia nadruków wypalania, grawerowania, przyklejania, pokrywania, malowania na kubkach, szkle, ceramice i porcelanie. Miły i wprawny personel, chętnie podejmujacy się nowych, ciekawych wyzwań, produkcji specjalnych itp. Zaspokajamy bardzo różne oczekiwania naszych Klientów. Kubki szronione i matowe w sprzedaży specjalnej oraz hurtowej.

http://www.qubarts.pl/ - 18 Wrz 2006

Rex Glass - zdobienie szkła i ceramiki. Ożarowów Mazowiecki*****

Firma specjalizuje się w zdobieniu szkła, porcelany i porcelitu do celów reklamowych. Wykonuje nadruki na oferowanym przez siebie szkle i ceramice produkcji polskiej, włoskiej, francuskiej, holenderskiej, niemieckiej, brytyjskiej, tureckiej, chińskiej.

http://www.rexglass.com.pl/ - 12 Sty 2006

Sawex - wyposażenie obiektów gastronomicznych*****

Witryna firmy zajmującej się dystrybucją sprzętu gastronomicznego dla obiektów gastronomicznych i pubów. Znajdziesz tu prezentację firmy, katalog z jej ofertą oraz informacje o nowościach i dane kontaktowe.

http://www.sawex.poznan.pl/ - 6 Sty 2003

Waspol - szyby*****

Podstawowym wyrobem Naszej Firmy są szyby zespolone, witraże, szyby bezpieczne, antywłamaniowe i kuloodporne oraz szkło laminowane używane, np. do podłóg i schodów oraz akwariów morskich do oceanariów. Wykonujemy klejenia strukturalne szkła fasadowego z aprobatą firmy Dow Corning oraz, jako jedna z nielicznych firm na świecie szyby zespolone HEAT MIRROR na amerykańskiej licencji firmy Southwall Tehnologies.

http://www.waspol.pl/ - 2 Lut 2005

1 ASSISTANCE szyby antywłamaniowe chorzów****

Firma ASSISTANCE funkcjonuje na rynku od 2005 i mieści się w Katowicach. Zakres naszych prac obejmuje obróbkę szkła, w tym szlifowanie, fazowanie, laminowanie, piaskowanie czy lakierowanie w określonym kolorze. Dodatkowo wiercimy otwory w szkle i wykonujemy cięcia na wymiar. Montujemy kabiny prysznicowe, szklane drzwi, lustra, ścianki szklane i inne. Przyjmujemy zlecenia indywidualne na prace wedle projektu zamawiającego. Jesteśmy bardzo elastyczni i staramy się w pełni zaspokoić potrzeby Klienta. Zapewniamy wysoką jakość usług i atrakcyjne ceny. Szczegółowe oraz pełną ofertę znajdą Państwo na stronie www.

http://www.szklo.slask.pl/ - 11 Lut 2016

AE KOREMBA SZKŁO-METAL-DREWNO****

Oferujemy m. in. kabiny prysznicowe, drzwi szklane, lustra. Z powodzeniem łączymy szkło, metal i drewno w wyjątkowo harmonijne, a zarazem praktyczne formy. Efektywnie wykonujemy najbardziej nietypowe zlecenia. Staramy się w sposób elastyczny dostosować się do wymagań i oczekiwań Klientów nie bojąc się przy tym wyzwań.

http://www.koremba.pl/ - 10 Lis 2010

Akcesoria meblowe - katalog meblowe.pl****

Meblowe.pl to katalog zawierający akcesoria meblowe dostępne w ofercie hurtowni RODAX (Włocławek). Proponujemy produkty takich firm jak BLUM, GTV, AMIX, FGV i REJS. Handlujemy tym, co związane z przemysłem meblarskim, a ofertę kierujemy przede wszystkim do producentów mebli i osób prowadzących zakłady stolarskie lub szklarskie. Są to m.in. systemy szuflad, systemy przesuwne, carga, półki obrotowe, ociekarki, wkręty, zawiasy, uchwyty i kleje. Dodatkowo w katalogu meblowe.pl proponujemy także płyty meblowe, blaty kuchenne, fronty i obrzeża. Dysponujemy również szerokim wachlarzem produktów w dziale Szkło i lustra. Mamy na stanie magazynowym lacobele, lacomaty, float, szkło dymne i lustra.

http://www.meblowe.pl/ - 3 Lut 2015