KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > szkło i porcelana (297)

Alvitro - konstrukcje całoszklane****

Firma specjalizuje się w konstrukcjach szklanych tworzonych na indywidualne zlecenie. Wykonuje balustrady, kabiny prysznicowe, ścianki akustyczne oraz działowe do biur. Oprócz tego proponuje też drzwi, daszki i zabudowy do tarasów. Poznań i jego okolice są głównym obszarem działalności.

http://alvitro.com/ - 28 Kwi 2017

Andar s.c. - hurtowania AGD, zabawek i upominków****

Importer zabawek, upominków oraz AGD z Chin zaprasza do hali samoobsługowej na zakupy. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi porcelanę, szkło ozdobne i użytkowe, upominki, art. szkolne, art. ozdobne i dekoracje, zabawki, drobne AGD, narzędzia i wiele wiele więcej.

http://www.andar-hurtownia.pl/ - 20 Cze 2011

ART GARDEN - pracownia projektowa. Dąbrowa Górnicza****

Firma zajmuje się projektowaniem architektonicznym, szkła artystycznego, witraży, wnętrza, grafiką, rysunkiem i malarstwem, reklamą wizualną i nie tylko.

http://www.republika.pl/art_garden/ - 12 Sty 2006

Art Glas Plus - szkło, porcelana, ceramika, wina. Opole****

Porcelana gastronomiczna i dekorowana. Ceramika, szkło, sztućce, wyroby z drewna kauczukowego - wszystko na stół. W ofercie też wino węgierskie i wino niemieckie. Sprzedaż hurtowa oraz detaliczna porcelany, ceramiki, szkła i win. Firma zapewnia transport - cały kraj.

http://www.artglasplus.com.pl/ - 13 Gru 2005

Art-Deco s.c.****

Art-Deco s.c. - producent ręcznie malowanej porcelany - talerze, kubki, bombki i inne.

http://www.art-deco.pila.pl/ - 6 Sty 2004

Artis - wyposażenie kuchni, dystrybutor BergHOFF****

Zapraszamy do odwiedzin sklepu internetowego E-naczynia.pl prowadzonego przez firmę Artis. Jesteśmy dystrybutorem marki BergHOFF - producenta wysokiej klasy wyposażenia kuchennego. W ofercie znajdziecie Państwo m.in. garnki, porcelanę i sztućce - idealne dla domu i dla restauracji.

http://e-naczynia.pl/ - 21 Mar 2017

Banquete Partner- wyposażenie gastronomii, wypożyczalnia i sprzedaż****

Firma zapewnia profesjonalne i kompleksowe wyposażenie przyjęć w zastawę stołową oraz porcelanę najwyższej jakości. Proponowane produkty odznaczają się wysoką trwałością oraz walorami estetycznymi. Harmonizują z wytwornym charakterem miejsca, łączą walory użytkowe z poczuciem piękna. Stale poszerzając ofertę firma pragnie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

http://www.bankietsklep.pl/ - 14 Sty 2011

Bogdan Glass - Usługi szklarskie, lustra i blaty we Wrocławiu****

Firma Bogdan Glass z Wrocławia realizuje kompleksowe usługi szklarskie. Nasi szklarze wykonują lustra na wymiar oraz specjalne blaty lub fronty meblowe.

http://www.bogdanglass.pl/ - 17 Sie 2016

Bojar. Producent szyb zespolonych szyby bezpieczne****

Mamy zaszczyć przedstawić Państwu kompetentną jednostkę Bojar z województwa warmińsko-mazurskiego. W ramach naszej aktywności absorbujemy się stolarką okienną. Realizujemy cięcie szkła wspólnie z dodatkowymi usługami, do których przynależą cięcie szkła lub zatępianie krawędzi. Nasza oferta zawiera również rozległy wachlarz półek szklanych czy też blatów na stoły. Najlepsze co możemy Państwu zaproponować to wieloletnie doświadczenie jednostki oraz najwyższa jakość świadczonych przez nas usług. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, osobistego lub elektronicznego. Wejdź na naszą stronę internetową i zapoznaj się ze szczegółami oferty!

http://bojar.com.pl/ - 19 Wrz 2013

Celt-Glas SA****

Strona firmy specjalizującej się w produkcji szkła specjalnego i szyb zespolonych. Znajdziesz tu informacje z życia firmy, prezentację oferty i posiadanych przez firmę certyfiaktów oraz dane dotyczące jej lokalizacji.

http://www.celt-glas.com.pl/ - 29 Sty 2003