KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > szkło i porcelana (297)

CERAMI.Warszawa****

CERAMI firma działająca na polskim rynku od 1989, jest czołowym producentem tzw. śmiesznych kubków, a także ceramiki użytkowej i ozdobnej. Trudni się również wykonywaniem emblematów reklamowych, głównie na kubkach i szklankach.

http://www.cerami.com.pl/ - 13 Gru 2005

Cezarion - porcelana opolska, ręcznie malowana. Opole****

Strona firmy Cezarion oferującej porcelanę opolską, ręcznie malowaną. Strona zawiera następujące działy: o mnie, historia, galeria, linki, księga, kontakt, sklep.

http://www.cezarion.com/ - 6 Lut 2006

Clear Vision - usługi szklarskie****

Strona internetowa firmy Clear Vision świadczącej profesjonalne usługi szklarskie na terenie Warszawy i okolic. Firma oferuje m.in. panele szklane do kuchni, drzwi, balustrady oraz lustra na wymiar.

http://www.clearvision.com.pl/ - 25 Maj 2017

Diament Syntetyczny****

Na stronie informacje o firmie, kontakt i oferta: Import, export i dystrybucja proszków, mikroproszków i past diamentów syntetycznych.

http://www.diament.myszka.pl/ - 12 Paź 2001

Domglass - szkło użytkowe, gospodarcze i stołowe. Sopot, Gdańsk****

Domglass - szkło użytkowe, szkło gospodarcze i stołowe. Strony gdańskiego importera i dystrybutora szkła stołowego. Na stronach bagata oferta firmy, w której znajdują się: kufle, kieliszki, pokale szklanki, pucharki do lodów, zestawy stołowe, popielniczki, wazony, świeczniki, naczynia żaroodporne, a także naczynia kuchenne i szkło gastronomiczne.

http://www.domglass.com.pl/ - 13 Gru 2005

DUBIEL VITRUM - Zakłady Szklarskie. Rabka****

Firma produkuje lustra, szklane meble i szkło do wykańczania wnętrz oraz świadczy usługi związane z obróbką szkła płaskiego i luster. Na stronie znajdują się informacje o firmie i jej produktach, galeria foto oraz kontakt.

http://www.lustro.pl/ - 10 Sty 2006

Elektromechanika - garnki Berghoff w Warszawie****

Sklep internetowy oferujący wysokiej klasy garnki Berghoff, a także elegancką porcelanę Villa Italia. Punkt stacjonarny znajduje się w Warszawie.

http://www.naczynia-polska.pl/ - 27 Sty 2015

Faza.waw.pl****

Chcielibyśmy zarekomendować Państwu takie usługi jak formatowanie CNC, lakierowanie, teflonowanie, piaskowanie, fazowanie, laminowanie i hartowanie szkła, a także sprzedaż różnego rodzaju wyrobów szklanych. Rozchodzi się o balustrady, stoły, balustrady, lustra, kabiny, gabloty, etc. Oczywiście znajdująca się w Warszawie firma Faza jest złożona z miłośników szkła, którzy w każdym przypadku zachowują profesjonalizm.

http://www.faza.waw.pl/ - 6 Mar 2015

Firma Ceramik. Częstochowa****

Strona firmy produkującej ceramikę artystyczną. Na stronie znajdziesz informacje o firmie, kontakt oraz szczegółową ofertę handlową.

http://www.ceramik.pl/ - 6 Lut 2006

Fistek Glass. Tarnów****

Witryna Huty Szkła Artystycznego i Gospodarczego. Na stronach przedstawiono informacje o firmie, zaprezentowano katalog wyrobów, podano dane teleadresowe sklepów firmowych i firm rodzinnych Fistek - Ostafil.

http://www.fistekglass.com.pl/ - 9 Gru 2005