KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > szkło i porcelana (298)

Malex Sp.j. - Dystrybutor Opakowań Szklanych****

Strona dystrybutora opakowań szklanych, firmy Malex. Współpracujemy jako partner handlowy największych hut szkła w Polsce i za granicą. Sprzedajemy słoiki, butelki, zakrętki, a także oferujemy możliwość projektowania indywidualnych opakowań szklanych. Więcej informacji na naszej stronie.

http://www.opakowaniaszklane.pl/ - 15 Cze 2017

Mariapaula.pl - porcelana włocławek****

Porcelana MariaPaula to zestawy kawowe i obiadowe zaprojektowane oraz zdobione ręcznie. Kolekcje są dziełem Marka Tomaszewskiego współpracującego z Altom Design Studio, a ich produkcją zajęła się znana Fabryka Porcelany Chodzież. MariaPaula to kilka różnych kolekcji zdobionych złotem i platyną. Dostępny jest zestaw kawowy składający się z 39 elementów oraz 41-elementowy zestaw obiadowy. Porcelana MariaPaula wyróżnia się pięknym, idealnie białym odcieniem, cieniutkimi ściankami oraz starannością wykończeń. Stopki nie rysują stołu, a uchwyty są prawdziwą ozdobą porcelany.

http://mariapaula.pl/ - 23 Kwi 2016

MAXIM - producent porcelany. Maksymilianowo****

M A X I M - Strona producenta porcelany i szkła z nadrukami reklamowymi. Wykonywanie nadruków na kubkach, filiżankach, serwisach, pokalach oraz na przeróżnych gadżetach wykonanych ze szkła, porcelany, porcelitu.

http://www.maxim.com.pl/ - 6 Lut 2006

Meble szklane dla Twojego domu i firmy****

Jako doświadczony zakład szklarski z Rudy Śląskiej oferujemy Państwu szeroki zakres usług związanych z obróbką szkła. Co możemy dla Państwa wykonać? Wszelkiego rodzaju lustra według indywidualnych zapatrywań, balustrady, schody, daszki szklane oraz małą architekturę w szkle. Wykonujemy zlecenia, dbając o każdy detal i Państwa zadowolenie. To jest dla nas najważniejsze. Liczne pozytywne komentarze od Państwa sugerują, iż swoją pracę wykonujemy należycie. W naszej działalności wykorzystujemy tylko materiały najwyższej jakości. Oprócz mebli szklanych do domu oferujemy także większe formy jak szyby i okna. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dzięki temu, że wachlarz naszych usług jest tak szeroki, z pewnością pomożemy Państwu w aranżacji wnętrz domów czy też firm. Zapraszamy do nas na Śląsk, aby zobaczyć, jak pracujemy, lub prosimy o kontakt telefoniczny w celu omówienia szczegółów.

http://www.123szklarz.com.pl/ - 12 Sty 2017

Melbar Toruń - ceramiczne materiały ogniotrwałe dla potrzeb jubilerów i odlewników****

Melbar Toruń - ceramiczne materiały ogniotrwałe dla potrzeb jubilerów i odlewników.

http://www.melbar.pl/ - 6 Sie 2007

Metro-Plast****

Strona zawiera ofertę firmy w zakresie artykułów opakowaniowych i artykułów dekoracji stołu. Poza szczegółową ofertą znajdziesz tu informacje o firmie i jej dotychczasowych patnerach.

http://metro-plast.pl/ - 14 Cze 2002

MS - zakład szklarski. Łódź****

Strona zakładu szklarski, który oferuje: montaż luster, szklenie sklepów i wystaw sklepowych, montaż szyb zespolonych, montaż szkła płaskiego, klejenie gablot, mebli, akwariów...

http://www.szklo.lodz.pl/ - 12 Sty 2006

Okfens-Glas****

Strona firmy Okfens-Glas, należącej do Holdingu Okfens. Na stronie informacje o firmie i produktach.

http://www.okfens-glas.com.pl/ - 2 Sie 2001

Olo - hurtownia szkła artystycznego. Wrocław****

W ofercie posiada szeroką gamę szkła od wazonów i świeczników po kielichy, patery i lampy oliwne, a także ceramikę zapachową, wyroby metaloplastyczne oraz duży wybór kadzideł, olejków eterycznych i wszelkich akcesoriów z tym związanych. Witryna zawiera także katalog, mapkę dojazdu, dane kontaktowe.

http://www.olo.lubin.pl/ - 13 Gru 2005

Parcie na Szkło - usługi szklarskie Warszawa****

Firma parcienaszklo.com.pl zajmuje się nowoczesną i tradycyjną obróbką szkła. W swojej ofercie posiadamy wyroby ze szkła laminowanego, hartowanego i lacobel. Wszystkie nasze realizacje cechują się wyjątkową trwałością oraz niespotykaną estetyką.

http://parcienaszklo.com.pl/ - 23 Kwi 2015