KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > szkło i porcelana (298)

Pilkington Polska Sp. z o.o.****

Pilkington Polska Sp. z o.o. producent i przetwórca szkła dla budownictwa i motoryzacji. W ofercie m. in.: szkło float, szkło laminowane, szkło hartowane, szyby zespolone oraz pełny asortyment produktów dla budownictwa i motoryzacji.

http://www.pilkington.pl/ - 14 Lip 2004

Porcelana-art - Porcelana dekoracyjna ręcznie malowana****

Porcelana dekoracyjna ręcznie malowana. Zdobienie porcelany na indywidualne zamówienie. Artystyczne monogramy i okolicznościowe dekoracje na zamówienie Klientów. Możliwość odtwarzania starych wzorów. Dostosowywanie wzornictwa do elementów wystroju wnętrz jak dywany, zasłony narzuty. Realizacja pomysłów Klientów.

http://www.porcelana-art.pl/ - 12 Kwi 2001

P.P.H.U. Ceramika Tułowice****

Ceramika Tułowice od 1991 roku zajmuje się nadrukami reklamowymi i dekorowaniem ceramiki. Na stronie zapoznasz się ze szczegółami oferty.

http://www.ceramika.tulowice.net.pl/ - 27 Lip 2004

Press-Glas SA****

Firma PRESS-GLAS jest czołowym polskim producentem całej gamy szkła budowlanego zespolonego. na swojej stronie prezentuje gamę wyrobów, listę referencyjną, zdobyte nagrody i nowości z branży.

http://www.press-glas.com.pl/ - 3 Lut 2003

Producent szkła****

Witryna firmy produkującej szkło ozdobne. Znajdziesz tu prezentację firmy i jej ofertę, podzieloną na szkło gładkie i zdobione. Ponadto katalog zdobień i dane teleadresowe firmy.

http://www.glasmark.pl/ - 23 Gru 2002

Puchary szklane, statuetki okolicznościowe, szkło grawerowane - Glasscustom.pl****

Glasscustom.pl oferuje puchary szklane, statuetki okolicznościowe, plakiety i inne ze szkła grawerowanego. Możliwość wykonania wydruków na indywidualne zamówienie.

http://glasscustom.pl/ - 19 Kwi 2013

Ryszard Ramski & Marek Ramski****

Strona rodzinnej firmy zajmującej się produkcją artystycznych wyrobów ze szkła. Znajdują się one w kolekcjach wielu osobistości z całego świata.

http://www.ceti.com.pl/ramski/ - 3 Paź 2000

Segla - Producent Szyb Hartowanych. Osiek Mały****

Strona producenta szyb hartowanych i giętych do środków transportu, oświetlenia, statków, mebli i budownictwa. Pełen zakres obróbki szkła: szlifowanie krawędzi, wiercenie otworów, nakładanie sitodruku, matowanie, hartowanie szkła powierzonego.

http://www.segla.com.pl/ - 10 Sty 2006

Sigma-Glass: Producent szkła ozdobnego i artystycznego. Pogórska Wola k. Tarnowa****

Sigma-Glass - producent szkła ozdobnego i artystycznego. Na stronie informacje o firmie i sklep internetowy.

http://www.sigma-glass.pl/ - 3 Sty 2006

Sklep internetowy z zastawą stołową Filiżanka-porcelana, ceramika Warszawa. Polecamy serwisy kawowe****

Firma People 71 oferuje serwisy obiadowe oraz serwisy kawowe. Na naszej stronie internetowej prezentujemy serwisy tradycyjne, serwisy nowoczesne a także oryginalne i funkcjonalne komplety talerzy. Zastawa stołowa - Sklep internetowy z zastawą stołową.

http://www.filizanka.pl/ - 25 Sty 2007