KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > szkło i porcelana (297)

Specjalistyczna naprawa szyb, usuwanie rys, polerowanie szyb.****

Firma Clear View zajmuje się usuwaniem rys z szyb. Naprawiamy wszelkiego rodzaju szkło budowlane, okrętowe, samochodowe i użytkowe. Usuwamy rysy, odpryski, popalenia, zabrudzenia i graffiti. Usługa polega na szlifowaniu i polerowaniu szyb nowoczesnymi polerkami Novus, dzięki czemu naprawa szyby jest tańsza, nie powoduje powstawania soczewek oraz niweluje ryzyko pęknięcia szyby.

http://www.clearview.pl/ - 17 Kwi 2014

Specjalistyczne piece do ceramiki, gliny i wtapiania szkła oraz płytki porcelanowe do fotoceramiki****

Specjalistyczne piece do wypalania ceramiki i wtapiania szkła. Oferujemy małe piece komorowe dla hobbystów do pracowni ceramicznych, jak i skomplikowane technicznie piece wysokotemperaturowe, oraz włoskie płytki porcelanowe do zdjęć nagrobkowych i fotoceramiki w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów

http://ceramictherm.com/ - 19 Lip 2011

Sprzedaż szkła satynowanego****

Jeżeli potrzebujecie Państwo niezawodnej jakości szkła do produkcji mebli, drzwi lub do zabudowy wnętrz, przeszkleń i kabin, zachęcamy do zakupu satynowego szkła Perlsatin. Szkło uzyskujemy w procesie trawienia bezbarwnych szklanych tafli, dzięki czemu odznacza się doskonałą trwałością, co przekłada się na jego optymalną jakość. Zapraszamy.

http://kamarglass.pl/ - 8 Cze 2017

StanSzkło****

Strona zawiera informacje o firmie, ofertę handlową, realizacje, informacje o aktualnych promocjach.

http://www.stan-szklo.pl/ - 12 Maj 2003

Starglass - produkcja szyb zespolonych, hurtownia szkła****

Szyby i szkło - Starglass, Ostrołęka, woj. mazowieckie. Firma jako producent oferuje szyby zespolone a jako dystrybutor szkło budowlane płaskie. Jesteś producentem okien PCV lub drewnianych? - hurtownia szkła i producent szyb zespolonych zaprasza.

http://www.starglass.pl/ - 5 Sie 2005

Studio Szkła - kabiny prysznicowe i inne****

Jeśli w zwykłych sklepach nie możesz znaleźć wymarzonego elementu wyposażenia swojego domu ze szkła, wybierz nasze usługi! Wykonamy dla Ciebie panele, ścianki, kabiny prysznicowe czy balustrady na Twoje indywidualne zamówienie.

http://www.studio-szkla.pl/ - 27 Lut 2018

Swarovski****

Onyks.eu oferuje: półfabrykaty swarovski, rzemienie, koraliki, akcesoria jubilerskie, kamienie półszlachetne, szkło weneckie, federingi, zapięcia.

http://www.onyks.eu/ - 5 Maj 2009

Szklane panale****

W naszej firmie posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania wysokiej jakości paneli szklanych z grafikami oraz wyjątkowymi wzorami. Gwarantujemy najwyższej jakości wykonanie dzięki posiadaniu nowoczesnego zaplecza technologicznego. Jednocześnie dysponujemy również szerokim zakresem grafik oraz zdjęć na podstawie wykonujemy poszczególne dekoracje, co pozwala nam na dopasowanie ich do indywidualnych oczekiwań klientów.

http://www.polanauv.pl/ - 24 Lip 2015

Szklarz Piła, Usługi szklarskie Pile, lustra, szkło budowlane, całodobowy serwis szklarski w Pile****

Zakład szklarski "SZKIEŁKO" w Pile to ponad 30-sto letnia historia istnienia firmy. Przez ten czas nasza marka zdobyła uznanie klientów i została na stałe wpisana w okoliczny rynek. Nasze produkty cechują się najwyższą jakością, precyzyjnym wykonaniem oraz krótkim okresem realizacji. Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych.

http://szkielko.pila.pl/ - 5 Cze 2013

Szkło - witraże - szkło artystyczne - fusing. Chorzów****

Witryna producenta Szkła Artystycznego (metodą termicznego stapiania szkła i gięcia i lania szkła). Na stronie znajdują się informacje o firmie oraz oferta.

http://www.glasini.com.pl/ - 12 Sty 2006