KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > telekomunikacja (1 038)

HALO w INTERIA.PL*****

Aplikacja pozwala na darmowe rozmowy głosowe pomiędzy komputerami. W atrakcyjnych cenach połączenia z komputera na telefony stacjonarne i komórkowe na całym świecie! Możliwość wykupienia własnego numeru telefonicznego - na komputerze odbierzesz rozmowę z telefonu stacjonarnego! Ciesz się wolnością! Rozmawiaj dłużej i taniej!

http://www.halo.interia.pl/ - 19 Wrz 2006

Halo708 - tanie rozmowy telefoniczne w INTERIA.PL*****

0708 108 107 - supertanie rozmowy telefoniczne międzynarodowe i międzymiastowe. Bez zdrapek, bez doładowywania konta i dodatkowych umów. Możesz dzwonić na cały świat za jedyne 35 groszy brutto. Ze swojego domowego telefonu - bezpiecznie i tanio. Usługa dostępna dla klientów: TP S.A., Netia, Dialog, TeleNet, Tele2, abonentów linii ISDN.

http://halo708.interia.pl/ - 6 Lip 2005

InteriaNet - ogólnopolski numer dostępowy*****

Alternatywny dla TP SA numer dostępowy do Internetu - połączenie dial-up poprzez numer: 0209555. Usługa skierowana do wszystkich posiadaczy modemów zwykłych lub ISDN. Wygodne i bezpieczne połączenie na 3 różne sposoby, ochrona antydialerowa, usługi premium, bonusy oraz wiele innych atrakcji.

http://www.interianet.pl/ - 29 Lip 2005

Kamery internetowe*****

Najlepsze urządzenie do komunikacji w Internecie, robienia zdjęć i filmów oraz przeprowadzania wideokonferencji.

http://pl.europe.creative.com/products/welcome.asp?category=218&subcategory=219&/ - 18 Lis 2004

ComArch S.A.*****

Strona poświęcona firmie ComArch S.A, będącej spółką akcyjną i spółką-matką w grupie kapitałowej ComArch. Firma działa na trzech podstawowych rynkach: telekomunikacyjnym, bankowo - finansowym, usługowo ? przemysłowym. Od 1991 roku dostarcza na rynki polskie i zagraniczne najwyższej klasy oprogramowanie i usługi integracyjne, wdrożeniowe, szkoleniowe, serwisowe oraz outsourcingowe. Prowadzi także sprzedaż oraz instalację sprzętu komputerowego i urządzeń sieciowych. Projektuje i wykonuje oprogramowanie na zamówienie, posiada także w swojej ofercie szereg gotowych rozwiązań standardowych.

http://www.comarch.pl/ - 19 Sie 2002

ERA GSM*****

Serwis informacyjny sieci telefonii komórkowej Era GSM przedstawia ofertę świadczonych usług, promocje, mapkę zasięgu, dane o roamingu, usługach TAK TAK i Eranet. Ponadto informacje o tym jak łączyć się z BOA (Biuro Obsługi Abonenta) oraz formularz do wysyłania SMS-ów przez internet.

http://www.eragsm.pl/ - 28 Kwi 2005

ORANGE*****

Witryna jednego z trzech operatorów cyfrowej sieci komórkowej GSM w Polsce. Oprócz informacji o sieci, cennika i oferty, możesz również wysyłać z tej strony SMS-y do abonentów sieci Orange.

http://www.orange.pl/ - 19 Wrz 2005

Plus GSM*****

Na stronach operatora telefonii komórkowej znajdują się informacje na temat działalności sieci: zasięgu, abonamentach, cenach, telefonach, usługach dodatkowych i promocjach.

http://www.plusgsm.pl/ - 28 Kwi 2005

alarm.pl & alarm.com.pl*****

Systemy sygnalizacji włamania i pożaru, domofony, videodomofony, monitoring, abonenckie centrale telefoniczne, sieci telefoniczne i komputerowe, telewizja przemysłowa, kontrola dostępu i rejestracji czasu pracy, strony internetowe.

http://www.alarm.pl/ - 19 Mar 2004

Alcatel Polska*****

Witryna zawiera informacje na temat firmy, świadczonych przez nią usługach, wytwarzanych produktach; nie brak również aktualności i wydarzeń.

http://www.alcatel.pl/ - 17 Lut 2000