KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > telekomunikacja (1 037)

Admax Hurtownia GSM****

Firma zajmuje się handlem hurtowym akcesoriami do telefonów komórkowych i telefonami GSM. Na stronach znajdują się informacje na temat oferty i promocji.

http://www.admax.pl/ - 24 Paź 2006

A-gadka****

Zbieraj punkty w sklepie internetowym: rozrywka GSM, club Nokia, karta świat, telepin, simplus, pop, tak-tak...

http://www.a-gadka.pl/ - 5 Kwi 2004

A-gadka24****

Z tego miejsca w łatwy i szybki sposób Twój telefon PrePaid może być zasilony o kolejne jednostki, jak również możesz zakupić kod do tanich rozmów telefonicznych z całym światem.

http://www.a-gadka24.pl/ - 5 Kwi 2004

AGMAR sprzęt telekomunikacyjny****

"Agmar Telecom" z Mielca jest firmą produkującą sprzęt stosowany przy tworzeniu sieci telekomunikacyjnych. Na stronie znajduje się pełna oferta handlowa firmy.

http://www.agmar.com.pl/ - 6 Mar 2000

Akcesoria serwisowe GSM - firma GSM-Support****

Sklep internetowy - dystrybutor i producent oferujacy akcesoria serwisowe GSM do telefonów komórkowych - m.in. kable USB COM, uniwersalne boxy - Alcatel, Benq, Ericsson, LG, Motorola, Mitsubishi, Maxon, NEC, Nokia, Panasonic, Philips, Samsung, Sendo, Sharp, Siemens, SonyEricsson, Toshiba, Vitel, VK.

http://www.gsm-support.pl/ - 13 Gru 2005

Alarmy - systemy alarmowe. Sieci komputerowe - internet. Centrale telefoniczne - ISDN****

Firma projektuje oraz montuje systemy alarmowe, sieci komputerowe, centrale telefoniczne. Na stronie oferta systemów alarmowych, sieci komputerowych, instalacji telefonicznych.

http://allsystem.and.pl/ - 16 Kwi 2002

Alcom - radiotelefony****

Oferta firmy obejmuje konwencjonalne radiotelefony przenośne i przewoźne dla różnych pasm częstotliwości oraz radiotelefony dla systemów trankingowych, stacje robocze i akcesoria. Na stronach znajdują się informacje na temat modeli (dane techniczne) oraz oferty firmy.

http://www.alcom.pl/ - 6 Mar 2000

Alfanet****

ALFA Net s.c. jest firmą usługowo - handlową działającą w branży systemów telekomunikacyjnych i komputerowych od blisko trzech lat. Specjalizuje się w : instalacji, serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz konserwacji systemów telekomunikacyjnych. Strony zawierają informacje o firmie, aktualnościach i ofercie.

http://www.alfanet.pl/ - 6 Mar 2000

Allied Telesyn****

Szeroka oferta produktów sieciowych, umożliwia zbudowanie systemu zgodnie z obecnymi oczekiwaniami, w sposób efektywny - od małych i średnich sieci, aż po zdalne połączenia.

http://www.alliedtelesyn.pl/ - 8 Sty 2002

Almex - instalacje alarmowe, telefoniczne i pożarowe****

Firma Almex specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu instalacji alarmowych, telefonicznych, pożarowych, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy oraz domofonów i wideodomofonów. Na stronie oferta, opis firmy oraz dane kontaktowe.

http://www.almex.pl/ - 6 Gru 2005