KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > telekomunikacja (1 037)

Assmann Electronic Component*****

Witryna zawiera informacje o działalności i ofercie firmy. Firma oferuje m.in. kable, osprzęt sieciowy,osprzęt TVK, przyrządy pomiarowe i telekomunikacyjne, osprzęt komputerowy.

http://www.assmann.pl/ - 17 Wrz 2003

Autoryzowany Przedstawiciel Plus GSM*****

T1 Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej prężnych Autoryzowanych Przedstawicieli sieci Plus GSM (Polkomtel S.A.). Firma z siedzibą w Gdyni działa w branży telefonii komórkowej wspólnie z operatorem sieci Plus GSM od początku jego istnienia w kraju. T1 jest siecią sprzedaży o zasięgu ogólnopolskim, posiadającą rozwiniętą sieć sprzedaży poprzez salony firmowe, sieć subagentów i przedstawicieli handlowych. Infrastruktura spółki przygotowana jest do realizacji każdego poważnego przedsięwzięcia.

http://www.t1.pl/ - 29 Cze 2000

BANPOL - automatyka, informatyka, telekomunikacja*****

Wchodząc na stronę firmy Banpol możecie wybrać dziedzinę, która Was interesuje (automatyka, informatyka lub telekomunikacja) i uzyskać informacje na temat: oferty handlowej, produkcji, systemów, serwisu, oddziałów i listy referencyjnej.

http://www.banpol.com.pl/ - 29 Wrz 2000

BASMA- artykuły teleinformatyczne i maszyny budowlane*****

Wszystko o autoryzowanym dystrybutorze wiodących na świecie firm branży telekomunikacyjnej takich jak KRONE, 3M Telecom, Malico a także renomowanego producenta maszyn budowlanych, firmy WACKER, HONDA i Dr. SCHULZE.

http://www.basma.com.pl/ - 15 Sie 2001

Buro s.c.*****

Firma zajmuje się sprzedażą anten telewizyjnych, komórkowych i komunikacyjnych. Na stronach znajduje się omówienie asortymentu, cen, dostępny jest również sklep internetowy.

http://www.buro.com.pl/ - 7 Mar 2000

Bydgoskie Centrum Telekomunikacji*****

Hurtowe centrum sprzętu telekomunikacyjnego: telefony, telefaksy, centralki telefoniczne.- hurt, detal, serwis. Na stronie także sklep internetowy.

http://www.bct.pl/ - 12 Sty 2004

C&C Partners Telecom*****

Serwis firmy C&C Partners Telecom dostawcy produktów usług w telekomunikacji i teleinformatyce. W serwisie: obszerny i szczegółowy katalog produktów C&C Partners Telecom. Ponadto strona zawiera ofertę szkoleniową, dającą możliwość zgłoszenia udziału w wybranym szkoleniu.

http://www.ccpartners.pl/ - 4 Sie 2001

Centrum WAP*****

Strona zawiera newsy ze świata telekomunikacji wraz z pełnym archiwum i kontekstową wyszukiwarką. Ponadto informacje o promocjach operatorów GSM.

http://wap.fkn.pl/ - 14 Sty 2002

Certus - autoalarm, blokada antyporwaniowa, GPS, audio - Prestige, GMS, Liberty GPS, Kicx, Sanyo, JVC. Wrocław*****

CERTUS - firma oferuje do Twojego auta: autoalarmy, blokady antyporwaniowe, GPS, audio, TV. Zabezpiecza także samochody ciężarowe i motocykle. Posiada autoryzacje firm: Prestige, GMS, Liberty GPS, Kicx, Sanyo, JVC, Grundig. Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną wyżej wymienionych firm. Dokonuje również przeglądów zabepieczeń dla PZU. Na stronie informacje o firmie, omówienie oferty.

http://www.certus.pl/ - 2 Lut 2006

Club Nokia*****

Oficjalna strona Klubu Nokia. Znajdziesz tu m. in.: katalog dzwonków, katalog log (operatora oraz grup) oraz nowości (wygaszacze, update'y do gier).

http://www.club.nokia.com/ - 19 Mar 2002