KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > telekomunikacja (1 037)

ComputerLand S.A.*****

Grupa ComputerLand jest przodującym w Polsce integratorem systemów informacyjnych. Oferuje oprogramowanie, konsulting, integrację lokalnych i rozległych sieci komputerowych (LAN, WAN) oraz dostawy i instalację sprzętu najlepszych światowych producentów. Ponadto świadczy usługi serwisu oprogramowania, sieci i sprzętu, a także usługi szkoleniowe.

http://www.computerland.pl/ - 29 Sty 2000

Contec*****

Firma zajmuje się instalacją systemów rejestracji i rozliczania połączeń telefonicznych. Na stronach dostępne są informacje dotyczące nowości, oferty, rozwiązań technicznych.

http://www.contec.com.pl/ - 30 Mar 2000

Converse sp. z.o.o.*****

Firma zajmuje się rozwiązywaniem problemów z zakresu zastosowań informatyki dla usprawnienia zarządzania organizacjami w obszarach: teleinformatyki, zarządzania projektami, organizacji technicznego przygotowania produkcji. Strony zawierają informacje o działalności firmy.

http://www.converse.com.pl/ - 30 Mar 2000

CYFRAL - polskie telefony*****

CYFRAL - polki producent telefonów i domofonów. Na stronach dostępny obszerny katalog produktów oraz informacje o firmie. Korzystając ze sklepu można od razu kupić upatrzony model.

http://www.cyfral.pl/ - 30 Sie 2001

Daewoo Dacom Communication*****

Daewoo Dacom Communications (DDC) jest zagraniczną firmą założoną w celu świadczenia szerokich usług z zakresu Technologii Informatycznej adresowanych do polskich klientów. Działalność DDC dzieli się na dwie główne grupy: rozwój/utrzymanie systemów informatycznych, oraz usługi sieciowe związane z telekomunikacją.

http://www.ddc.com.pl/ - 10 Kwi 2000

Datex Electronic*****

Serwis firmy Datex Electronic. Firma świadczy usługi w zakresie napraw i przeróbek telefonów komórkowych. Na łamach stron znajdują się informacje na temat świadczonych usług i oferowanych do sprzedaży telefonach i akcesoriach. Strony w wersji polskiej, angielskiej i niemieckiej.

http://www.datex.pl/ - 14 Lut 2000

DGT - Cyfrowe Systemy Informatyczne*****

DGT Sp. z o.o. to polska firma specjalizująca się w kompleksowych rozwiązaniach systemowych w dziedzinie telekomunikacji. Obejmują one projektowanie sieci, konstrukcję i produkcję sprzętu, instalację, a także serwis i szkolenie użytkowników.

http://www.dgt.com.pl/ - 1 Wrz 2000

DIALOG - Telefonia Lokalna S.A.*****

"Dialog to handlowa nazwa sieci telefonii stacjonarnej instalowanej i eksploatowanej przez Telefonię Lokalną - spółkę akcyjną z Wrocławia. Firma posiada koncesje w ośmiu byłych województwach, na obszarze których mieszka ponad 6 milionów ludzi". Na stronie informacje o firmie, obszar działania, zakres usług.

http://www.dialogok.com.pl/ - 9 Mar 2000

DIPOL*****

"Lider wśród polskich producentów anten telewizyjnych, radiowych i telekomunikacyjnych oraz osprzętu antenowego. Dystrybutor urządzeń telewizji kablowej, satelitarnej i systemów telewizji zbiorczej oraz akcesoriów telekomunikacyjnych i GSM". Masa ciekawych linków, porady, nowości w ofercie, cennik, informacje techniczne. Strona opracowana również po angielsku i rosyjsku.

http://www.dipol.com.pl/ - 15 Mar 2000

Elektrim S.A.*****

Elektrim jest grupą infrastrukturalną działającą przede wszystkim w trzech kluczowych sektorach: telekomunikacji, energetyce i kablach. Na stronach serwisu dostępne jest omówienie struktury i działalności grupy.

http://www.elektrim.pl/ - 29 Sty 2000