KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > telekomunikacja (1 038)

Emisja*****

Strona grupy konsultingowej wyspecjalizowanej w zakresie rozwiązań i usług dla użytkowników telefonów komórkowych.

http://www.emisja.pl/ - 15 Cze 2001

Energis - telekomunikacja dla firm*****

Strona firmy telekomunikacyjnej i internetowej, świadczącej zintegrowane usługi telekomunikacyjne dla biznesu.

http://www.energis.pl/ - 23 Sty 2003

ETel polska*****

ETel jest operatorem telekomunikacyjnym oraz dostawcą usług internetowych na terenie Europy Środkowej. Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje o ofercie. Strona w 4 wersjach językowych.

http://www.etel.pl/ - 17 Lip 2001

Fhu Partner*****

Przedstawiciel Galmara, Dehna, Siemensa, Schroffa, Dura-Line, Jackmoona, Komplexu na rynkach: telekomunikacyjnym , teleinformatycznym, energetycznym. Na stronie: informacje o firmie i jej klientach oraz oferta.

http://www.fhupartner.pl/ - 18 Paź 2001

Forcell - kabura Nokia, Sony, Samsung*****

Najwyższej jakości pokrowce na telefony. Firma oferuje kabury i etui na telefony komórkowe. Forcell to największa polska marka oferująca eleganckie kabury gsm o niebanalnym wzornictwie. Zapraszamy po pokrowce na telefony gsm - kabura Nokia, Sony, Samsung.

http://www.forcell.pl/ - 29 Lis 2007

Giełda Sprzętu Radiowego*****

Największa w kraju giełda sprzętu radiowego, CB i krótkofalarskiego RadioSerwisu redagowana we współpracy z Magazynem Krótkofalowców QTC. Kilkaset najświeższych pozycji, wyszukiwarka, powiadamianie o nowych ogłoszeniach przez E-Mail...

http://gielda.radio.org.pl/ - 12 Maj 2000

Globsoft - doładowania i telekarty*****

Globsoft firma z Warszawy, specjalizuje się w dostarczaniu technologii informatycznych, opartych o terminale POS. W ofercie terminale płatnicze GSM POS do doładowań.

http://www.globsoft.pl/ - 17 Kwi 2007

GTI - sieć salonów IDEA*****

Strona firmy GTI - największego w Polsce Autoryzowanego Przedstawiciela sieci IDEA Centertel. Na stronie znajdziesz informacje na temat firmy, jej historii, oferty, sieci sprzedaży oraz o możliwościach pracy i współpracy z GTI.

http://www.gti.pl/ - 12 Sie 2002

Hays Document Management*****

Firma realizuje zadania w obszarze: przetwarzania dokumentów papierowych do postaci elektronicznej z wykorzystaniem image processingu oraz ręcznego wprowadzania danych, obsługi płatności przychodzących i wychodzących, obsługi transakcji elektronicznych, identyfikowania płatności, obsługi kart płatniczych, obsługi reklamacji płatności, wielokanałowej telefonicznej obsługi klienta, archiwizacji dokumentów, w tym skanowania i indeksowania danych. Na stronie informacje o firmie, ofercie, usługach.

http://www.hays.pl/ - 22 Lut 2002

Holding KOLT S.A. Warszawa*****

Witryna holdingu KOLT S.A. W skład holdingu wchodzą firmy: KOLT Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe, KOLT Przedsiębiorstwo Kompletacji i Dostaw, KOLT Komputer i KOLT Metal. Dostępne jest omówienie dzizałalności i oferty spółek.

http://www.kolt.com.pl/ - 27 Sty 2006