KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > telekomunikacja (1 038)

Panasonic Polska*****

Ładnie zrobiona strona z ofertą firmy, dokładnymi danymi technicznymi oferowanych urządzeń, dział nowości na rynku i lista zakładów serwisowych w Polsce.

http://www.panasonic.com.pl/ - 9 Mar 2000

Papla. Wszystko dla Twojej komórki. *****

Wpadnij do rozrywkowej strefy rażenia dobrym nastrojem! To wyluzowany misz-masz czadowych dzwonków, tapet, erotyki, komiksów i chichotu na maxa. Miłość, Hip-Hop, Kamasutra, sport, Wielkanoc, i diety - czyli to co najważniejsze... i cała reszta. Ustrzel coś dla siebie!

http://www.papla.pl/ - 27 Kwi 2004

Phoenix Contact*****

Firma jest producentem różnego rodzaju elementów elektronicznych i elektrotechnicznych (interfejsy, złącza do płytek drukowanych itp.). Na stronach znajdują się informacje o historii firmy, bieżącej działalności i ofercie.

http://www.phoenixcontact.pl/ - 25 Lut 2000

POLIXEL*****

Witryna firmy będącej dystrybutorem sprzętu do komunikacji LAN/WAN/ATM, systemów prezentacyjnych, sieciowych i telekomunikacyjnych. Na stronie informacje o firmie, aktualności, katalog sprzętu, przykłady rozwiązań technicznych, informacje o promocjach i ofertach pracy,

http://www.polixel.com.pl/ - 9 Sty 2002

Polskie Książki Telefoniczne*****

Strona Polskich Książek Telefonicznych. Na stronie ponad 700 000 adresów firm, które można przeglądać m.in. wg. miast, branż. Znajdziemy tu również katalog stron w internecie, sklep i przewodniki.

http://www.pkt.com.pl/ - 16 Lis 2000

PolTelkom*****

PolTelkom Sp. z o.o. Jesteś liderem na rynku importerów akcesoriów do telefonów komórkowych oraz wyłącznym przedstawicielem w Polsce baterii marki FOREVER. Oferuje szeroki asortyment produktów. Prowadzi sprzedaż hurtową oraz detaliczną.

http://www.poltelkom.pl/ - 29 Sty 2004

Q. OPTICS CABLES FPUH Zaawansowane Technologie Światłowodowe i Systemy Ochrony Mienia*****

Głównymi zadaniami działalności na rynku jest - sprzedaż i produkcja akcesoriów do budowy sieci komputerowych - elementy aktywne, pasywne, panele, mufy, szafy dystrybucyjne, kable miedziane kat. 5-6E, światłowody - patchcordy, pigtaile, rozgałęziacze kablowe oraz złącza ST SC FC SMA ESCON FDDI MU DNP LC MTRJ, materiały do produkcji i opomiarowania. Ponadto Oferujemy także kompleksowe projektowanie, sprzedaż, montaż oraz serwis systemów wczesnego ostrzegania i monitoringu bazujących również na technologii światłowodowej.

http://www.qopticscables.zwm.punkt.pl/ - 28 Lis 2003

Radmor S.A. w Gdyni*****

Radmor S.A. w Gdyni. Na stronach znajdują się informacje na temat działalności firmy, jej lokalizacji i oferty. W ofercie znajdują się różnego rodzaju radiotelefony, radiostacje, anteny, zasilacze, filtry...

http://www.radmor.com.pl/ - 29 Paź 2003

Samsung*****

Strona koreańskiego potentata w dziedzinie sprzętu RTV, telekomunikacji (komóry), sprzętu komputerowego (monitory, hdd, cd-r) i sprzętu AGD.

http://www.samsung.pl/ - 11 Lip 2000

Satel. Gdańsk*****

Firma zajmuje się produkcją urządzeń do systemów alarmowych. Ooferuje centrale o większych możliwościach funkcjonalnych, sygnalizatory, szyfratory, a także wieloformatową telefoniczną stację monitorującą oraz rózne urzadzenia powiadamiania.

http://www.satel.pl/ - 2 Sty 2006