KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > telekomunikacja (1 038)

Simplus*****

Witryna systemu kartowego operatora Plus Gsm.Znajdziecie tu cenniki opłat za połączenia, cenniki zestawów z telefoniami...

http://www.simplus.pl/ - 3 Sie 2001

Szeptel SA - Przetsiębiorstwo Telekomunikacyjne*****

Wchodząc na tą strone dowiesz się wszystkich informacji na temat usług świadczonych przez Szeptel SA.

http://www.szeptel.pl/ - 29 Cze 2000

Śląska Fabryka Kabli S.A.*****

Śląska Fabryka Kabli S.A. jest uznanym w kraju producentem kabli i przewodów. Na stronach znajduje się omówienie działalności i asortymentu spółki.

http://www.kable.com.pl/ - 29 Sty 2000

Tanie połączenia międzymiastowe i międzynarodowe z TELE2*****

Możesz obniżyc koszty rozmów nawet o 50%! Tele2 oferuje połączenia międzymiastowe i międzynarodowe po bardzo niskich stawkach rozliczeniowych. Rozmowy międzymiastowe juz od 0,12 zl netto za minutę połączenia. Sprawdź naszą ofertę!

http://ad.pl.doubleclick.net/clk;5280010;7910466;a?http://www.tele2.pl/index.php?section=telefonia_ind - 1 Paź 2003

Tanie rozmowy VoIP w mojetelefony.pl*****

Tanie rozmowy telefoniczne VoIP w moje telefony to między innymi: darmowe międzynarodowe rozmowy bez limitów w technologii VoIP, bezpłatne połączenia krajowe w ramach jednej opłaty. Moje telefony to wysoka jakość połączeń oraz gwarancja niskich stawek za połączenia telefoniczne.

http://www.mojetelefony.pl/ - 7 Kwi 2006

Telefony komórkowe*****

Informacje dotyczące telefonów komórkowych. Testy, artykuły, InfoSerwisy, forum, obszerny download.

http://www.telenews.pl/ - 16 Lis 2005

Telekomunikacja Polska S.A.*****

Na stronie można znaleźć informacje o firmie, kalkulator połączeń telefonicznych, zapoznać się z ofertą dla firm i dla użytkowników indywidualnych ...

http://www.tpsa.pl/ - 29 Cze 2000

Telekomunikacyjne Centrum Informacyjne FKN.PL*****

FKN.PL to pierwszy polskojęzyczny wortal (portal tematyczny, wertykalny) telekomunikacyjny. Na stronach znajdziecie codziennie aktualizowane newsy ze świata telekomunikacji, tipsy, kody, testy, opisy, porady dotyczące sprzętu i oprogramowania. Dowiecie się jak korzystać z usług dodanych, WAP, jak zainstalować logo, dzwonek etc.

http://fkn.pl/ - 6 Kwi 2000

Telemax - internet, teletechnika, telekomunikacja - Kraków*****

Misją firmy jest dostarczanie profesjonalnych usług oraz rozwiązań technicznych w celu realizacji telekomunikacyjnych przedsięwzięć inwestycyjnych w dziedzinie budowy sieci teletechnicznych i teleinformatycznych, transmisji głosu, danych i video przy jednoczesnym wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań dostępnych na rynku. Dodatkowo wykonujemy roboty ziemne polegające na przygotowaniu wykopów pod układanie kabli teletechnicznych, energetycznych, instalacji wodnych i gazowych, fundamentów budynków oraz ogrodzeń.

http://telemax.com.pl/ - 14 Gru 2005

TS2 Telekomunikacja Satelitarna*****

Specjalizujemy się w dostarczaniu globalnych usług łączności satelitarnej. Nasza podstawowa oferta to Internet VSAT oraz telefony satelitarne Thuraya i Iridium.

http://www.ts2.pl/ - 21 Cze 2007