KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > tłumaczenia (972)

Tłumacz INTERIA.PL*****

Ponad 180 tys. haseł w słowniku polsko-angielskim, angielsko-polskim oraz podobna liczba haseł w przypadku języka niemieckiego i francuskiego.

http://www.tlumacz.interia.pl/ - 29 Sie 2005

Angielski*****

Wortal dla uczących się języka angielskiego. Trzy serwisy codzienne aktualizowane - nauka słów, częste błędy, idiomy. Ponadto cotygodniowe: gramatyka, piosenki, artykuły, business, testy, wiersze, matura, wypracowania i humor. Dodatkowo zbiór słowników, download, katalogi szkół, agencji tłumaczeń, korepetycji, tłumaczy. Recenzje książek i programów.

http://www.angielski.edu.pl/ - 2 Sie 2002

Awangarda*****

Tłumaczenia na wszystkie języki europejskie. Lokalizacja oprogramowania i serwisów www. Certyfikat ISO 9001:2000.

http://www.awangarda.pl/ - 28 Kwi 2005

Berlitz - szkoły języków obcych*****

Szkoły i kursy językowe Berlitz - szkolenia językowe dla firm: język angielski, język niemiecki i język hiszpański. Na stronie prezentacja oferty szkoły obejmującej również: angielski i niemiecki dla dzieci oraz naukę angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego.

http://www.berlitz.pl/ - 30 Lip 2003

Bireta - tłumaczenia specjalistyczne dla przemysłu i biznesu*****

Strona internetowa biura tłumaczeń Bireta, specjalizującego się w przekładach technicznych dla wysokospecjalistycznych projektów w przemyśle i biznesie. Firma realizuje zlecenia na przekłady pisemne oraz ustne - symultaniczne i konsekutywne. W ofercie wiele języków, w tym angielski, niemiecki, włoski, chiński i inne. To skuteczne wsparcie podczas spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji. Szczegóły i kontakt na stronie.

http://www.bireta.pl/ - 23 Wrz 2017

Biuro Tłumaczeń*****

Skrivanek.pl - zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszego serwisu, poświęconego tłumaczeniom oraz szkoleniom językowym! Oferujemy pełny wachlarz tłumaczeń, od pisemnych technicznych po tłumaczenia ustne i konferencyjne w 40 językach świata! Na dodatek organizujemy szkolenia językowe biznesowe oraz branżowe w naszej placówce - Skrivanek e-Solutions.

http://www.skrivanek.pl - 17 Lip 2013

Biuro tłumaczeń InfoText S.C.*****

Witryna internetowa biura tłumaczeń InfoText S.C. w Częstochowie. Zawiera aktualną ofertę wraz z cenami oraz informacje kontaktowe.

http://infotext.biz.pl/ - 8 Cze 2005

Biuro tłumaczeń LENGUAS*****

Tłumaczymy w ponad trzydziestu językach! Wykonujemy tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe. Profesjonalizm, poufność. Bardzo korzystne ceny. Serdecznie zapraszamy. Przyjmujemy zlecenia tłumaczeń poprzez formularz na naszej stronie internetowej: http://www.lenguas.pl/zlecenie.html

http://www.lenguas.pl/ - 13 Maj 2010

Biuro Tłumaczeń Poznań - TRANSLATORIS*****

TRANSLATORIS - Centrum tłumaczeń gwarantuje profesjonalne tłumaczenia na język angielski i niemiecki. Oferta biura tłumaczeń obejmuje tłumaczenia przysięgłe dokumentów, nad translacją których czuwa tłumacz przysięgły języka angielskiego, niemieckiego oraz wielu innych języków. Wszystkie tłumaczenia pisemne-techniczne wykonane są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

http://www.translatoris.pl/ - 21 Lip 2009

BIURO TŁUMACZEŃ: Tłumaczenia pisemne i tłumaczenia przysięgłe - tłumacze*****

Biuro tłumaczeń NINEWEST - Tłumaczenia pisemne i tłumaczenia przysięgłe. Ponadto oferujemy tłumaczenia konsekutywne i tłumaczenia symultaniczne. Profesjonalne tłumaczenia.

http://www.ninewest.pl/ - 6 Paź 2006

Informacje dodatkowe