KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > tłumaczenia (962)

Corporate Translations: renomowane biuro tłumaczeń, Warszawa*****

Corporate Translations to warszawskie biuro tłumaczeń obsługujące firmy. Naszymi podstawowymi zaletami są przede wszystkim: wysoka jakość tłumaczenia, sprawdzeni i profesjonalni tłumacze, kontrola jakości, poufność danych oraz obsługa klienta.

http://www.ctranslations.pl/ - 11 Wrz 2006

Etłumaczenia - tłumaczenia i szkolenia językowe - Łódź, Warszawa, Gdynia, Kraków, Poznań*****

Naszą specjalnością są tłumaczenia oraz dydaktyka języka niemieckiego w oparciu o najnowsze techniki nauczania oraz standardy i normy Unii Europejskiej. Ponadto nasza oferta obejmuje doradztwo lingwistyczne, przygotowanie i realizację procesów rekrutacyjnych, ewaluację kompetencji językowych, dubbing i narrację niemieckich wersji językowych. Najlepszą jakość świadczonych usług gwarantuje nasze 10 letnie doświadczenie na rynku tłumaczeń specjalistycznych, jak również doświadczenie nabyte podczas pracy naukowo-dydaktycznej na Filologii Germańskiej oraz Centrum Egzaminacyjnym Instytutu Goethego. Nie jesteśmy biurem tłumaczy, lecz bezpośrednim wykonawcą powierzonych nam zleceń, przez co nie narażamy Państwa na koszty pośrednictwa.

http://www.etlumaczenia.com/ - 24 Lis 2006

Firma 3A-Link Tłumaczenia & Multimedia*****

Firma 3A-Link Tłumaczenia & Multimedia, Wszystkie języki świata, tłumaczenia pisemne, ustne, przysięgłe. Języki: angielski, niemiecki, rosyjski.

http://www.3a-link.com.pl/ - 17 Lut 2004

LIDEX - tłumaczenia pisemne, tłumaczenia symultaniczne, ustne*****

Centrum Tłumaczeń i Obsługi Konferencji LIDEX. Tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia specjalistyczne, obsługa konferencji, studio graficzne, studio filmowe. Szukasz Biura Tłumaczeń? Jesteśmy liderem rynku tłumaczeń w Polsce.

http://www.lidex.com.pl/ - 10 Sty 2005

MAGIT*****

Witryna firmy zajmującej się sprzętem komputerowym i oprogramowaniem, reklamą i tłumaczeniami. Na stronach znajdziemy informacje o firmie oraz ofertę sprzętu i świadczonych usług.

http://www.magit.com.pl/ - 31 Mar 2000

Tanietlumaczenia.pl - tanie tłumaczenia w seco | translations*****

Seco Translations to nowoczesne biuro tłumaczeń. Jesteśmy dynamicznym, międzynarodowym zespołem tłumaczy. Tłumaczymy we wszystkich językach. Tłumaczenie zwykłe i ekspresowe- cenniki, porady, zamówienia online, kontakt

http://tanietlumaczenia.pl/ - 25 Lut 2004

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Marcin Popławski*****

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe dotyczące języka angielskiego, specjalność - tłumaczenia techniczne i medyczne poparte wieloletnim doświadczeniem i zaufaniem klientów. Promocje i cennik na stronie.

http://www.poplawski.org.pl/ - 11 Sie 2004

Tłumaczenia*****

Biuro-tlumaczenia.pl oferuje usługi tłumaczeniowe w 12 językach. Specjalizujemy się w tłumaczeniach pisemnych, ustnych, uwierzytelnionych oraz specjalistycznych. Działamy na rynku już od ponad dwóch lat.

http://www.biuro-tlumaczenia.pl - 4 Lut 2015

Witamy na stronach internetowych firmy "TO! - Dobra Intelektualne"*****

"Naszym celem jest oferowanie usług związanych z dobrami intelektualnymi w najszerszym rozumieniu tego terminu. Dlatego wśród naszych usług znajdziecie Państwo wszelkiego rodzaju tłumaczenia: uwierzytelnione ("przysięgłe"), zwykłe, specjalistyczne i ustne (tłumaczenia konsekutywne rozmów i konferencji, jak również tłumaczenia symultaniczne i kabinowe) w kilkudziesięciu językach i z kilkudziesięciu dziedzin, a także konsultacje - zarówno tłumaczeń tekstów fachowych, jak i konsultacje artykułów i publikacji naukowych, popularnonaukowych i beletrystyki".

http://www.dobra.com.pl/ - 23 Mar 2000

YES - Szkoła języków, biuro tłumaczeń, obozy przygodowe*****

Szkoła Języków YES - kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych; angielski ogólny, angielski specjalistyczny, biuro tłumaczeń, rekomendacja PASE, wakacyjne obozy językowe i przygodowe.

http://www.scouting.com.pl/ - 20 Sie 2001