KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > tłumaczenia (956)

[ BIUROKOREKTY.PL ] - profesjonalna korekta i adiustacja tekstów w języku polskim****

Biuro Korekty oferuje profesjonalne usługi z zakresu korekty i adiustacji tekstów w języku polskim. Zapraszamy do współpracy wydawnictwa, redakcje, agencje reklamowe i in. firmy oraz osoby prywatne.

http://www.biurokorekty.pl/ - 16 Cze 2005

@ Tłumaczenia - ukraiński, rosyjski****

Zamów solidne i niedrogie tłumaczenia z ukraińskiego i rosyjskiego.

http://www.ukrainski.com/ - 7 Lis 2006

1 A - Tłumaczenia****

Witryna firmy oferującej tłumaczenia pisemne, przysięgłe oraz ustne; tłumaczenia techniczne, ekonomiczne, medyczne, prawnicze, handlowe, naukowe i in. Na stronie zapoznacie się z ofertą oraz cennikiem.

http://www.tlumaczenia.win.pl/ - 28 Lut 2003

A.A.U. Largo - Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych****

Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych LARGO zostało założone w marcu 1995 r. Na stronie znajdziecie informacje o zleceniach, tłumaczeniach, wycenę tłumaczeń.

http://www.largo.net.pl/ - 12 Lip 2001

Acces Software | Systemy dla biur tłumaczeń****

TOPManager - zarządzanie projektami w biurze tłumaczeń. Rejestrowanie zleceń na tłumaczenia, przekształcanie zleceń w zadania, przekazywanie zadań do realizacji podwykonawcom. Praca zdalna.

http://www.acces.pl/ - 20 Lis 2009

Ad Litteram - tłumacz przysięgły języka francuskiego****

Justyna Nowakowska - tłumacz języka francuskiego. Profesjonalne tłumaczenia wydawnicze, techniczne, specjalistyczne i uwierzytelnione.

http://www.adlitteram.pl/ - 17 Mar 2018

AD Translatica Anna Działowska - Tłumaczenia przysięgłe i techniczne Kraków****

Strona internetowa firmy AD Translatica Anna Działowska z Krakowa, której specjalnością są tłumaczenia przysięgłe i techniczne, zarówno w formie ustnej, jak i pisemnej. 10 lat doświadczenia, nowoczesne zaplecze techniczne, współpraca z korektorami i lingwistami.

http://www.ad-translatica.com/ - 16 Sty 2015

Agencja Bas****

Strona Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych BAS, firmy spejalizującej się w tłumaczeniach o charakterze ekonomicznym, prawnym i technicznym. Strona zawiera prezentacje firmy i jej usług.

http://www.bas.com.pl/ - 29 Maj 2002

Agencja Tłumaczeń Pff****

Pff oferuje tłumaczenia ustne i pisemne w większości języków - zwykłe, przysięgłe, specjalistyczne oraz kreatywne (strony www, oferty, materiały promocyjne). Pff oferuje również obsługę konferencji.

http://www.pff-warsaw.com/ - 29 Cze 2010

Agencja Tłumaczeń Profesjonalnych Jazz Translation****

Strona firmowa biura tłumaczeń. Świadczy usługi w zakresie tłumaczeń symultanicznych, konsekutywnych, przysięgłych, technicznych, specjalistycznych. Języki podstawowe; angielski, niemiecki, francuski, rosyjski.

http://itstudio.com.pl/jazztranslation/ - 6 Kwi 2004