KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > tłumaczenia (955)

Agencja Tłumacz-Expert. Tłumaczenia pisemne i ustne. Wszystkie podstawowe języki.****

Oferujemy profesjonalne i terminowe tłumaczenia we wszystkich podstawowych językach. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm oraz instytucji. W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia pisemne zwykłe, tłumaczenia pisemne przysięgłe, tłumaczenia pisemne specjalistyczne oraz tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne. Spośród innych firm z branży wyróżnia nas fakt, że nie stosujemy żadnych ukrytych dopłat. Używaną przez nas jednostką rozliczeniową jest strona zawierająca 1800 znaków. Oferujemy bezpłatną wycenę zleceń. Zapraszamy do współpracy.

http://www.tlumacz-expert.pl/ - 26 Lut 2007

Agnieszka Kamińska - tłumacz jezyka niemieckiego Warszawa****

Agnieszka Kamińska to profesjonalny tłumacz przysięgły języka niemieckiego oferujący tłumaczenia w formie ustnej i pisemnej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Oferta biura tłumaczeń skierowana jest do każdego bez względu na to czy jest to duża firma zainteresowana dłuższą współpracą czy jednorazowe tłumaczenie dokumentów. Gwarantujemy, że każdy kto skorzysta z naszych usług będzie w pełni zadowolony i wróci do nas ponownie. O naszej ofercie można poczytać na stronie internetowej biura a w razie niejasności prosimy o kontakt telefoniczny.

http://akaminska.pl/ - 21 Paź 2017

Akademia Boston - szkoła językowa Bielsko-Biała****

Szkoła językowa Akademia Boston w miejscowości Bielsko-Biała prowadzi kursy na wielu poziomach zaawansowania. Oferujemy naukę i szkolenie języka niemieckiego, angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego oraz polskiego dla obcokrajowców. Prowadzimy również szkolenia dla biznesu i warsztaty metodyczne dla nauczycieli. Proponujemy także usługi tłumaczeń w 20 językach.

http://www.akademiaboston.pl/ - 21 Sie 2013

Alba - biuro rachunkowe i tłumacza przysięgłego w Przemyślu****

Alba to działające w Przemyślu biuro rachunkowe i tłumacza przysięgłego. Świadczy usługi księgowe, zajmuje się też sporządzaniem wniosków oraz biznesplanów.

http://biurorachunkoweprzemysl.pl/ - 21 Gru 2016

Aleksandra Lasicz - Tłumaczenia przysięgłe języka włoskiego w Gliwicach****

Jako tłumacz przysięgły języka włoskiego, Aleksandra Lasicz zapewnia kompleksowe usługi, w tym także kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, z których mogą skorzystać Klienci z Gliwic oraz Zabrza. Biuro Aleksandry Lasicz realizuje także specjalistyczne tłumaczenia (m.in. medyczne).

http://lasicz.5v.pl/ - 18 Sie 2016

Amber Route Group****

Na stronie informacje o usługach biznesowych i językowych dla firm greckich w Polsce i polskich w Grecji. Tłumaczenia - język grecki i polski. Biznes - eksport, import.

http://www.grecja.com/ - 9 Lis 2001

Amber Route Group****

Rumunia.com - usługi biznesowe i językowe dla firm rumuńskich w Polsce i polskich w Rumuni. Tłumaczenia - język rumuński i polski. Biznes - eksport, import.

http://www.rumunia.com/ - 14 Lis 2001

American.pl****

Firma zajmuje się nawiązywaniem kontaktów zagranicznych dla firm i organizacji - wyszukuje partnera zagranicznego, nawiązuje kontakt i prowadzi korespondencje oraz tłumaczenia.

http://www.american.pl/ - 29 Gru 2003

ANCHORMAN Kursy j. angielskiego dla firm oraz tłumaczenia****

Strona firmy organizującej kursy języka angielskiego dla firm i instytucji, Policji, wojska oraz wykonującej tłumaczenia pisemne (zwykłe, specjalistyczne, uwierzytelnione) i ustne (spotkania, konferencje).

http://www.anchorman.ceti.pl/ - 11 Mar 2003

Angielski on-line****

Angielski online. idea24.pl - to platforma do nauki języków przez Internet. możesz teraz nie ruszając się z miejsca, w dowolnym dla Ciebie momencie uczyć się języków pod nadzorem profesjonalnych lektorów. Darmowe lekcje czekają, sprawdź sam!

http://www.idea24.pl/ - 13 Lut 2004