KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > tłumaczenia (962)

Angielski on-line****

Angielski online. idea24.pl - to platforma do nauki języków przez Internet. możesz teraz nie ruszając się z miejsca, w dowolnym dla Ciebie momencie uczyć się języków pod nadzorem profesjonalnych lektorów. Darmowe lekcje czekają, sprawdź sam!

http://www.idea24.pl/ - 13 Lut 2004

Angielski Tarnowskie Góry - szkoła językowa i biuro tłumaczeń****

Biuro tłumaczeń w Tarnowskich Górach świadczące wysokiej jakości tłumaczenia z polskiego na angielski. Zapewniamy szybką realizację zleceń powierzając je doświadczonym tłumaczom angielskiego w Tarnowskich Górach. Realizujemy tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne (prawnicze, techniczne, księgowe). Tłumaczenia na język angielski wykonujemy z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Poza usługami translatorskimi jesteśmy również szkołą językową w Tarnowskich Górach, która większość kursów angielskiego prowadzi online. Nauka angielskiego przez Internet staje się coraz bardziej popularne i jest chętniej wybierana przez osoby dorosłe. W tej formie proponujemy szereg kursów indywidualnych i grupowych. Uczymy angielskiego ogólnego oraz specjalistycznego - Business English, Legal English. Nauka angielskiego online jest naszą specjalnością, chociaż w ofercie posiadamy również szeroki wachlarz kursów stacjonarnych

http://www.e-naukaangielskiego.pl/ - 13 Lis 2016

ANGISO nauczanie języka angielskiego****

Jest nam nadzwyczaj miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Angiso z Poznania. Zajmujemy się specjalistycznym tłumaczeniem tekstów z i na język angielski. Pracujemy z tekstami i dokumentami specjalistycznymi, w tym medycznymi, technicznymi czy prawniczymi. Można nam również zlecić tłumaczenie wszelkiego rodzaju dokumentów, prac naukowych lub treści na strony internetowe. Udzielamy także korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowujemy do egzaminów i pomagamy w nadrobieniu zaległości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, które znaleźć można na naszej witrynie.

http://angiso.eu/ - 24 Lis 2016

APOLONICA - tłumaczenia on-line****

Profesjonalne tłumaczenia dokumentów i witryn internetowych. Wycena tłumaczeń on-line. Międzynarodowe referencje.

http://www.apolonica.com.pl/ - 23 Paź 2003

ARB BIURO TŁUMACZA PRZYSIĘGŁEGO tłumacz****

Śląska firma ARB Tłumaczenia wspomaga swoich klientów doskonałą języków niemieckiego, rosyjskiego i polskiego. Przekładać mogą w dowolnym kierunku w obrębie tych trzech języków i to zarówno papiery urzędowe, sądowe, prawnicze, handlowe jak i ogólne. Wspierają w przełożeniu dokumentacji technicznych, instrukcji obsługi maszyn i urządzeń. Każdy może zwrócić się donich także o przełożenie dokumentów samochodowych. To zlecenie wykonują zresztą niesłychanie skutecznie. Skończone tłumaczenie można odebrać tego samego lub kolejnego dnia. Solidność i wierność tłumaczeń poświadczyć mogą nie tylko kolejni zadowoleni klienci, ale także egzaminy - na tłumacza przysięgłego oraz te złożone przed Naczelną Organizacją Techniczną w Warszawie. ARB Tłumaczenia zapraszają do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a szczegóły ich oferty odnaleźć można na stronie

http://arb-tlumaczenia.pl/ - 17 Sty 2013

Ars Prim****

Na stronie znajduje się oferta firmy oraz informacje o partnerach, referencje, współpraca oraz dane teleadresowe firmy.

http://www.ars.do.pl/ - 16 Sty 2002

ASTEC DeP****

Darmowy dwukierunkowy słownik polsko-niemiecki. Zalety: terminologia z wielu dziedzin (ok. 60 tys. słów i wyrażeń), prostota i szybkość obsługi, znajdowanie tłumaczeń dla dowolnej części zadanego hasła lub wielu haseł jednocześnie.

http://www.dep.pl/ - 29 Sie 2005

AureaDicta.pl Tłumaczenia techniczne****

Aurea Dicta to firma, która zajmuje się tłumaczeniami na wiele języków. Specjaliści wykonują tanie tłumaczenia techniczne, dbając o każdy szczegół w tekście. Poza standardowymi tłumaczeniami pisemnymi w ofercie są także tłumaczenia ustne w języku angielskim, niemieckim a także rosyjskim.

http://aureadicta.pl/ - 19 Wrz 2015

Awangarda.****

Witryna informacyjna biura tłumaczeń oferującego usługi w zakresietłumaczeń na wszystkie języki środkowoeuropejskie. Na stronie lista referencyjna, szczegóły oferty, cennik i dane kontaktowe.

http://www.tlumaczymyzadarmo.pl/ - 5 Mar 2003

BARBARA JUNIEWICZ tłumacz przysięgły języka angielskiego****

Barbara Juniewicz to doświadczony tłumacz przysięgły języka angielskiego, który swoje usługi świadczy w Białymstoku. Można jej powierzyć tłumaczenia pisemne dokumentów, zaświadczeń, listów, aktów notarialnych oraz dokumentacji specjalistycznej jak też tłumaczenia ustne na ślubach, rozmowach handlowych, przesłuchaniach w sądzie czy też w innych sytuacjach. Zapewnia profesjonalizm, krótkie terminy realizacji zleceń jak i konkurencyjne ceny usług. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji dotyczących oferty oraz niezbędne dane kontaktowe, zapraszamy do jej odwiedzenia.

http://bjun.webd.pl/ - 20 Gru 2016