KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > tłumaczenia (946)

Biura tłumaczeń w Warszawie****

Jeżeli są Państwo zainteresowani specjalistycznymi tłumaczeniami, to zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją, przedstawioną przez przedsiębiorstwo Alta Translation, którego siedziba zlokalizowana jest w stolicy. Oferujemy głównie tłumaczenia biznesowe, również z bardzo wyspecjalizowanych dziedzin. Gwarantujemy Państwu przekazanie gotowej pracy w ściśle określonym terminie. Udostępniamy opcję błyskawicznego tłumaczenia.

http://www.altatranslation.pl/ - 30 Lip 2015

Biuro JC - tłumaczenia ustne i pisemne****

Oferujemy Państwu tłumaczenia wykonywane przez kompetentnych i doświadczonych tłumaczy. Od lat zapewniamy wielu partnerom tłumaczenia: medyczne, konsekutywne, symultaniczne, na konferencję - zarówno ustne, jak i pisemne. Ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych bez względu na lokalizację. Najwięcej zadowolonych klientów mamy w Poznaniu i Warszawie. Robimy wszystko, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani.

http://www.jc-tlumaczenia.pl/ - 9 Maj 2017

Biuro Tłumaczeń****

Na stronie oferta tłumaczeń tekstów przysięgłych, technicznych, naukowych, prawniczych, ekonomicznych oraz tłumaczeniami ustnymi (wszystko w zakresie różnych języków). Redakcja tekstów, oraz konsultacje językowe.

http://www.skopos.poznan.pl/ - 26 Lis 2001

Biuro Tłumaczeń****

Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych oferuje expresowe tłumaczenie tekstów w różnych językach jak np. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, rumuński i wiele innych.

http://www.tlumaczyc.pl/ - 12 Paź 2005

Biuro tłumaczeń****

Zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem tłumaczeniowym. Bazujemy na profesjonalnej kadrze składającej się z wyspecjalizowanych tłumaczy zdolnych do terminowej realizacji każdego zlecenia. Nasza oferta została przygotowana z myślą o zaspokojeniu potrzeb klienta biznesowego i instytucjonalnego.

http://tlumaczki.eu/ - 11 Sty 2014

Biuro tłumaczeń****

Chcesz mieć do czynienia z doświadczonym tłumaczem przysięgłym? Musisz mieć pewność, że dokument, który mu zostawisz do tłumaczenia nie dostanie się do niepowołanych rąk? Przedstawiamy Ci naszych lingwistów i oferujemy szeroki zakres tłumaczeń przysięgłych. Nasi pracownicy znają w sumie ponad czterdzieści języków obcych.

http://radmal.pl/ - 17 Gru 2017

Biuro tłumaczeń - profesjonalne tłumaczenie****

Oferujemy profesjonalne usługi tłumaczenia, zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

http://www.translado.pl/ - 6 Lis 2012

Biuro Tłumaczeń - Kaczka Studio****

Biuro Tłumaczeń - Kaczka Studio - www.JezykAngielski.com.pl Firma świadczy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych (język angielski): standardowych (zwykłych) oraz uwierzytelnionych (przysięgłych).

http://www.jezykangielski.com.pl/ - 16 Sie 2005

Biuro Tłumaczeń - Kontekst****

Oferta Biura Tłumaczy Przysięgłych KONTEKST - przekłady z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i wielu innych.

http://www.ekontekst.pl/ - 22 Sie 2014

Biuro Tłumaczeń - translationoffice.pl - Tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne****

Translationoffice.pl to zespół doświadczonych i kompetentnych tłumaczy o wysokich kwalifikacjach, którzy stawiają na jakość. Oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i uwierzytelnione (tzw. tłumaczenia przysięgłe), z języka angielskiego na język polski i z języka polskiego na język angielski oraz w innych parach językowych. Nasza oferta obejmuje: - tłumaczenia przysięgłe, - tłumaczenia zwykłe, - tłumaczenia specjalistyczne, - tłumaczenia ustne.

http://www.translationoffice.pl/ - 5 Sty 2011