KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > tłumaczenia (959)

Biuro Tłumaczeń - Kontekst****

Oferta Biura Tłumaczy Przysięgłych KONTEKST - przekłady z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i wielu innych.

http://www.ekontekst.pl/ - 22 Sie 2014

Biuro Tłumaczeń - translationoffice.pl - Tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne****

Translationoffice.pl to zespół doświadczonych i kompetentnych tłumaczy o wysokich kwalifikacjach, którzy stawiają na jakość. Oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i uwierzytelnione (tzw. tłumaczenia przysięgłe), z języka angielskiego na język polski i z języka polskiego na język angielski oraz w innych parach językowych. Nasza oferta obejmuje: - tłumaczenia przysięgłe, - tłumaczenia zwykłe, - tłumaczenia specjalistyczne, - tłumaczenia ustne.

http://www.translationoffice.pl/ - 5 Sty 2011

Biuro tłumaczeń - ZONE****

Tłumaczenia pisemne, język angielski, włoski, niemiecki, francuski - biuro tłumaczeń

http://btz.pl/ - 4 Kwi 2007

Biuro Tłumaczeń "Accent"****

Firma świadczy szeroki zakres usług tłumaczeniowych, obejmujący m.in. tłumaczenia pisemne i ustne w jęz. angielskim, francuskim, niemieckim i rosyjskim, proofreading, lokalizację multimedialną, lokalizację witryn internetowych, projektowanie stron WWW. Na stronach dostępne jest omówienie działalności i oferty firmy.

http://www.accent.pl/ - 25 Lut 2000

Biuro tłumaczeń Alteridioma****

Biuro tłumaczeń Alteridioma oferuje tłumaczenia z języków takich jak: angielski, niemiecki czy francuski. Alteridioma Lublin to wyłącznie doświadczeni i profesjonalni tłumacze gwarantujący najwyższą jakość usług. W ofercie także tłumacz przysięgły.

http://alteridioma.pl/ - 16 Mar 2017

Biuro Tłumaczeń Artis****

Strona biura tłumaczeń oferującego kompleksowe usługi tłumaczeń na język angielski, niemiecki, francuski i hiszpański. Zawiera referencje firmy oraz ofertę.

http://www.bta.com.pl/ - 11 Lut 2002

Biuro Tłumaczeń Berlineo****

Berlineo to agencja tłumaczeniowa, istniejąca na polskim rynku od 2006 roku. Oferuje tłumaczenia przysięgłe, ustne oraz pisemne w tym symultaniczne i konsekutywne. Nasza firma gwarantuje kompleksową obsługę małych i dużych firm oraz klientów prywatnych.

http://www.berlineo.com/ - 17 Paź 2015

Biuro tłumaczeń Diuna****

Strona biura tłumaczeń, które kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Zajmujemy się wykonywaniem tłumaczeń technicznych, przysięgłych oraz innych tekstów o charakterze specjalistycznym.

http://www.diuna.biz/ - 31 Paź 2015

Biuro tłumaczeń Dolmatio****

Tłumaczenia z języka niemieckiego najlepiej sprawdzają się w swojej roli, jeżeli zostaną wykonane przez profesjonalistów, którzy posiadają dużą wiedzę na temat ich odpowiedniego przeprowadzania. Dzięki temu można wiele zyskać i z przetłumaczonych dokumentów korzystać w naprawdę przyjemny sposób dla siebie.

http://dolmatio.de/ - 28 Sty 2018

Biuro tłumaczeń IBT****

Biuro tłumaczeń wykonujące tłumaczenia pisemne i ustne. Oferta tłumaczeń obejmuje teksty medyczne, techniczne i prawnicze. Tłumaczenia w trybach standardowym i ekspresowym.

http://www.biurotlumaczenibt.pl/ - 13 Wrz 2012