KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > tłumaczenia (959)

Biuro tłumaczeń mTłumaczenia.pl****

Powstała w 1957 roku firma Mtłumaczenia oferuje szeroki zakres profesjonalnych tłumaczeń. Wyspecjalizowana karda zajmuje się tłumaczeniami przysięgłymi, specjalistycznymi, ustnymi i zwykłymi. Firma oferuje kompleksowy przekład ze wszystkich języków europejskich i wielu świata w ekspresowym tempie. Dzięki usłudze zleceń internetowych, klienci otrzymują przekład bez wychodzenia z domu.

http://www.mtlumaczenia.pl/ - 3 Lis 2015

Biuro Tłumaczeń Narrator - przekłady przysięgłe w języku angielskim****

Nasze warszawskie biuro tłumaczeń przygotowuje translacje ustne (w tym symultaniczne) i pisemne (także techniczne). Realizujemy m.in. przekłady przysięgłe z języka angielskiego na polski i odwrotnie.

http://www.narrator.eu/ - 8 Cze 2016

Biuro Tłumaczeń Niuans****

Witryna Biura Tłumaczeń. Znajdziecie na niej opis usług świadczonych przez biuro, a także informacje o profilu jego działalności.

http://www.niuans.com.pl/ - 17 Mar 2000

Biuro tłumaczeń Online****

Mling.pl, czyli biuro tłumaczeń online obsługuje kilkanaście języków oraz dokonuje przekładu w krótkim czasie. Usługi w ofercie to m.in. tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, przysięgłe i ekspresowe. Atrakcyjny cennik przygotowany został dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Klient otrzymuje bezpłatną wycenę w 30 minut po przesłaniu tekstu zlecenia.

http://mling.pl/ - 28 Wrz 2015

Biuro Tłumaczeń Online - Blanka****

Biuro tłumaczeń Online - Blanka świadczy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych zwykłych, specjalistycznych i przysięgłych. Oferujemy tłumaczenia w językach: angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim i rosyjskim.

http://www.bto-blanka.pl/ - 10 Maj 2014

Biuro tłumaczeń poznań****

Biuro tłumaczeń Kontynent współpracuje z bardzo dużą ilością profesjonalnych i doświadczonych tłumaczy, a więc jest w stanie zrealizować nawet duże zlecenia dotyczące najbardziej egzotycznych języków - bez konieczności długiego czekania. Znajdziesz na stronie internetowej biura wszelkie referencje, wykaz języków przez nas obsługiwanych, cennik, portfolio; zapewne właśnie wtedy uświadomisz sobie, że jeżeli rozglądasz się za biurem tłumaczeniowym, to nie ma większego sensu szukać innego. Przede wszystkim tłumaczymy dla klientów z Poznania, ponieważ w stolicy województwa wielkopolskiego nasze biuro ma swoją siedzibę. Jednakże w dobie powszechnego Internetu współpracujemy z nawet afrykańskimi firmami.

http://tlumaczeniakontynent.pl/ - 4 Gru 2014

Biuro Tłumaczeń Prawniczych i Ekonomicznych****

Biuro Tłumaczeń Text & Lex świadczy specjalistyczne usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych. Oddajemy do dyspozycji zespół doświadczonych tłumaczy, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach.

http://www.tlumaczenia.nom.pl/ - 2 Gru 2003

Biuro tłumaczeń Presto****

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe, ustne, symultaniczne, konsekutywne w praktycznie wszystkich językach. Zajmujemy się również tłumaczeniem technicznym i specjalistycznym, np. dokumentów samochodowych.

http://www.tlumaczeprzysiegli24.pl/ - 26 Lut 2014

Biuro tłumaczeń, profesjonalne doradztwo językowe - Pozena****

Biuro tłumaczeń Pozena w Poznaniu prowadzi kursy i szkolenia językowe, m.in. z języka rosyjskiego, niemieckiego i angielskiego. W ofercie wykonywanie tłumaczeń angielsko polskich, polsko angielskich, niemiecko polskich czy polsko niemieckich.

http://www.pozena.pl/ - 28 Sty 2011

Biuro Tłumaczeń, reklamy i współpracy z zagranicą - Eurobusiness-Haller****

Głównym przedmiotem działalności firmy jest promocja polskich firm i ich produktów na międzynarodowych targach. Kolejnym, znaczącym obszarem działalności firmy jest profesjonalna obsługa tłumaczeniowa. Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne w pełnym zakresie tematycznym i językowym.

http://www.haller.pl/ - 16 Paź 2006