KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > transport (1 571)

Autokary - przewozy autokarowe, wynajem autokarów Warszawa*****

Autokary od Visbus - wynajem autokarów Warszawa, Radzymin. Przewozy autokarowe - wynajem mikrobusów i wynajem autokarów. Transport osób, przewozy krajowe i przewozy autokarowe międzynarodowe. Nasze autokary obsługują: transfer na lotnisko, wycieczki, przewozy, wesela, imprezy - Warszawa i okolice.

http://www.visbus.pl/ - 1 Paź 2010

Biuro Obsługi Transportu Międzynarodowego*****

Serwis Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej, podaje szczegółowe informacje o koncesjach i zezwoleniach, zawiera aktualne komunikaty i informacje BOTM, wykaz stowarzyszeń, informacje o ograniczeniach ruchu w Polsce i innych krajach europejskich oraz linki do innych organów administracji.

http://www.botm.gov.pl/ - 14 Lut 2000

C. Hartwig*****

Strona jednego z największych polskich spedytorów. Znajdziecie tu ofertę, adresy, nowości i inne.

http://www.chartwig.com.pl/ - 13 Mar 2000

Cargosped*****

Firma "Cargosped" z Łodzi jest jednym z największych polskich importerów zielonych bananów na rynek polski. Międzynarodowy oddział spedycyjny w strefie wolnocłowej w Gdańsku obsługuje załadunki samochodów luzem lub na paletach i wysyłkę zarówno krajową jak i zagraniczną. Na stronie oprócz informacji ogólnych na znajdziecie cennik, charakterystykę bananów oraz linki shippingowe.

http://www.cargosped.pl/ - 3 Paź 2000

DHL Polska*****

Witryna polskiego oddziału firmy DHL Worldwide Express. Na stronach można zapoznać się (po polsku i angielsku) z instrukcjami dotyczącymi sposobu korzystania z usług, dostępne są dane kontaktowe oraz omówienie historii firmy. Ponadto można sprawdzić jak przebiega podróż nadanej przesyłki.

http://www.dhl.com.pl/ - 29 Sty 2000

ET Euroterminal S.A.*****

Strona przedstawiająca magazyny wysokiego składowania w centralnej Polsce.

http://www.log.com.pl/ - 3 Mar 2000

Fast Track*****

Fas Track jest nowocześnie zarządzaną firmą logistyczno-dystrybucyjną. Swe usługi - transportowe oraz magazynowania - adresuje do producentów artykułów przemysłowych, głównie z branży sprzętu gospodarstwa domowego i elektroniki użytkowej. Serwis WWW szczegółowo prezentuje sylwetkę firmy, jej działalność i ofertę handlową.

http://www.fastrack.com.pl/ - 14 Lut 2000

FindTrans - spedycja, transport krajowy, międzynarodowy*****

Giełda wolnych ładunków FindTrans. Giełda transportowa zapewni Ci stałych klientów, znajdź wolne ładunki powrotne do przewiezienia i wolne pojazdy dla swoich ładunków. Giełda transportowa zaprasza - spedycja, transport krajowy i transport międzynarodowy.

http://www.findtrans.pl/ - 29 Lis 2007

FM Logistic*****

Świadczenia FM Logistic obejmują globalny łańcuch logistyczny, począwszy od zaopatrzenia linii produkcyjnych aż do dostawy do klienta.

http://www.fmlogistic.pl/ - 16 Sty 2001

JURO TRANS myjnia*****

Siedziba przedsiębiorstwa Juro-Trans jest zlokalizowana w Kowarach pod Jelenią Górą. Funkcjonujemy już od 1994 roku. Produkujemy oraz sprzedajemy wysokiej jakości wyroby drewniane, takiej jak wyposażenie oraz meble ogrodowe, opakowania i pojemniki. W naszej ofercie znajdą Państwo także kompleksowe usługi z branży motoryzacyjnej. Realizujemy naprawy, a także przeglądy różnych modeli i marek samochodów, posiadamy uprawnienia Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Zatrudniamy doświadczonych oraz kompetentnych kierowców, którzy wykonają dla Państwa transport ładunków o różnej masie i gabarytach na zagranicznych trasach. Zapewniamy solidną oraz terminową realizację każdego zlecenia. Dodatkowe informacje na temat firmy oraz jej oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

http://juro-trans.com.pl/ - 29 Paź 2013