KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > transport (1 568)

Apokalipsa - przewóz zwłok****

Usługi pogrzebowe - międzynarodowy transport zwłok, przewóz prochów. Transport autokarawanami, drogą lotniczą i morską. Współpracujemy z towarzystwami ubezpieczeniowymi przyjmujemy zlecenia od firm pogrzebowych, instytucji, organizacji i osób prywatnych. Na tsronie informacje o firmie, oferta, dane kontaktowe. Strona dostępna w pięciu wersjah językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, francuskiej oraz rosyjskiej.

http://www.apokalipsa.com.pl/ - 1 Gru 2005

AQUARIUS GEM SHIPPING transport intermodalny****

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy AQUARIUS GEM SHIPPING. Świadczymy usługi spedycyjne na najwyższym poziomie i mamy duże, sięgające 2008 roku doświadczenie w branży transportowej. Zapewniamy organizację transportu drogą morską, lądową jak i powietrzną. Zajmujemy się ubezpieczeniem CARGO, magazynowaniem oraz odprawami celnymi. Gwarantujemy profesjonalizm i bezpieczeństwo świadczonych usług. Jesteśmy rzetelnym przedsiębiorstwem, z którym warto podjąć współpracę. Szczegóły pełnej oferty oraz dane kontaktowe firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

http://aquarius-gem.com/ - 5 Lis 2016

Armag - wózki i regały magazynowe****

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Armag z Kostrzyna (przy Poznaniu) zajmuje się kompleksowym wyposażeniem wszelkiego rodzaju magazynów. W ofercie znajdują się: - regały magazynowe oraz osprzęt m.in.: osłony i odboje regałowe, bariery ochronne itd. - wózki unoszące i podnośnikowe (wózki podnośnikowe służą do transportu wewnętrznego) - wózki naładowne (m.in. wózki do beczek, wózki skrzyniowe, wózki do butli, wózki platformowe) Oferujemy także przeglądy eksperckie regałów magazynowych.

http://armag.com.pl/ - 17 Lut 2018

ART SPED - Internationale Spedition Spóka z o.o.****

Transport i spedycja midzynarodowa. ART-SPED Internationale Spedition Sp. z o.o. Usługi transportowe. Przewozy midzynarodowe. Przewóz towarów. Na stronie informacje o firmie, usługach, kontakt.

http://www.art-sped.com.pl/ - 19 Lis 2001

AS PPH - systemy odpływów i odwodnień liniowych****

Producent systemów odwodnień liniowych, szeroko stosowanych do odwadniania nawierzchni dróg, parkingów, placów, hal itp. W asortymencie firmy AS PPH znajdują się liczne komponenty do stworzenia profesjonalnych systemów odpływów liniowych i punktowych. Prezentujemy różnego rodzaju wpusty, odwodnienia oraz kratki.

http://www.aspph.pl/ - 27 Lis 2017

AS-KOP wyburzenia****

AS-KOP to firma, jaka zajmuje się usługami z dziedziny prac ziemnych. Nasza firma zaistniała w 1998 roku w Łodzi. Korzystając z fachowego sprzętu ciężkiego, realizujemy wykopy pod budynki, rozbiórki i wyburzenia. Podejmując współpracę z naszą firmą, osiągają Państwo pewność, iż każde zlecone nam zamówienie zostanie przeprowadzone sumiennie. Służymy również profesjonalnym doradztwem we wszystkich kwestiach związanych z branżą robót ziemnych. Potwierdzeniem naszej solidności są rekomendacje, jakie wystawiają nam kontrahenci. Angażujemy tylko wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych specjalistów, a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, zatem jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową.

http://www.koparkoladowarkalodz.pl/ - 3 Paź 2013

Asteriks Przeprowadzki Trójmiasto****

Asteriks Przeprowadzki oferuje przeprowadzki lokalne (Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice), krajowe i międzynarodowe. Codziennie świadczymy usługi przeprowadzki firm i osób prywatnych. Zapewniamy kompleksowość na każdym etapie - od wypakowania i rozkręcenia mebli, poprzez transport i wniesienie, po ponowne skręcenie mebli.

http://www.asteriks-przeprowadzki.pl/ - 22 Sty 2015

ATAK przewóz rzeczy Szczecin****

Firma ATAK Logistik Sp. z o.o funkcjonuje na rynku od roku 2011. Zajmujemy się profesjonalnym transportem ładunków na terenie Polski oraz państw UE jak i spedycją na terenie całego świata. Wykonujemy szereg usług, których celem jest usprawnienie łańcucha dostaw w procesie logistycznym. Nasza firma prężnie się rozwija i wciąż poszerza zakres usług. Nad bezpieczeństwem powierzonych zadań czuwają doświadczeni spedytorzy, którzy są do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Gwarantujemy kompleksową i terminową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty, zapraszamy na stronę internetową.

http://www.atak.com.pl/ - 7 Lis 2016

Ath-fides.pl****

Firma ATH Fides specjalizuje się w przewozie osób na terenie Polski oraz Europy. Oferuje ona wynajem autokarów w Warszawie. Przy mniejszych grupach do ich dyspozycji oddawane są busy. Firma obsługuje zarówno grupy zorganizowane (pielgrzymi, koncerty), jak i klientów indywidualnych (wesela, przyjęcia).

http://www.ath-fides.pl/ - 17 Lut 2017

Atlantis - koła zębate, pasowe****

Przedstawiciel niemieckiej firmy Geppert-Band, produkującej przenośniki taśmowe, posiada w swojej ofercie szeroki zakres elementów przeniesienia napędu, na przykład koła zębate, łańcuchowe, tuleje, napinacze i wiele innych części z tego obszaru.

http://atlantis-pt.pl/ - 3 Paź 2013