KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > transport (1 568)

Kaczmarczyk Logistics - Transport ponadnormatywny, logistyka, spedycja*****

Firma specjalizuje się w transporcie ponadgabarytowym. Doświadczenie, wyszkolona kadra oraz nowoczesny sprzęt gwarantują bezpieczny i bezproblemowy transport.

http://kaczmarczyk-log.pl/ - 22 Cze 2010

Liny stalowe, wciągniki łańcuchowe - zawiesia linowe, łańcuchowe i pasowe - Firma KIM*****

W ofercie firmy KIM dostępne są liny stalowe, wciągniki łańcuchowe, zawiesia linowe oraz pasowe przeznaczone dla firm z różnych branż.

http://www.linyizawiesia.com.pl/ - 2 Cze 2014

LUBUSKIE STOWARZYSZENIE PRZEWOŹNIKÓW DROGOWYCH*****

Wszystko co potrzebne przewoźnikom i spedytorom znajdziesz na tej stronie. Szeroki wachlarz informacji, akty prawne, informacje o szkoleniach, branżowy FAQ. Wszystkie niezbędne druki i formularze do pobrania ze strony.

http://www.lspdis.renado.pl/ - 23 Wrz 2003

MATRANS S.A.*****

Witrynas firmy działającej w branży motoryzacyjnej. Oferta obejmuje sprzedaż samochodów ciężarowych, pakiety ubezpieczeniowe, badania iagnostyczne, serwisowanie samochodów oraz pełną obsługę spedycyjno-transportową. Na stronie znajdują się informacje o firmie oraz oferta.

http://www.matrans.com.pl/ - 17 Kwi 2000

Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.*****

Morska Agencja Gdynia sp. z o.o. Agencja żeglugowa, zapewniająca wszechstronną obsługę statków i ładunków we wszystkich polskich portach. Oferuje kompleksową obsługę we wszystkich kierunkach geograficznych. Agenci portowi, liniowi, awaryjni, maklerzy frachtujący, spedytorzy, angażowanie załóg, ubezpieczenia ładunków.

http://www.mag.biz.pl/ - 9 Lip 2004

OST SPED Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe*****

Na stronie informacje o firmie, oddziałach, usługach, dane kontaktowe...

http://ostsped.pl/ - 2 Maj 2002

Parkingi przy Okęciu*****

Strzeżony parking, 250 miejsc, zlokalizowany 10 minut drogi od lotniska Okęcie. Parking posiada zaplecze socjalne, bezpieczną lokalizacje, ubezpieczenie w PZU. Darmowy transfer na lotnisko odbywa się przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

http://www.parkingokecie16.pl/ - 4 Maj 2011

Parowozy z Wolsztyna*****

Jeśli interesujesz się koleją, to dobrze trafiłeś. Na łamach tej strony zapoznasz się z historią Wolsztyńskiej parowozowni, galeria zdjęć, linie kolejowe.

http://www.parowozy.com.pl/ - 2 Paź 2000

PEKAES MULTI-SPEDYTOR Sp. z o.o*****

PEKAES MULTI-SPEDYTOR należy do grupy kapitałowej PEKAES, świadczy usługi transportowe i spedycyjne drogowe, morskie, lotnicze, celne; świadczy usługi logistyczne i magazynowe oraz obsługuje targi i wystawy.

http://www.multispedytor.com.pl/ - 14 Lut 2000

PEKAO Cargo - spedycja, transport, agencje i sklady celne*****

PEKAO Cargo - specjalizacja to międzynarodowa spedycja (lotnicza, morska i lądowa) i transport (transport adr, intrastat, cargo, air freight) oraz usługi prowadzone przez agencje i składy celne.

http://www.pekao.pl/ - 27 Wrz 2005