KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > transport (1 572)

A-2 LOGISTIC transport przeprowadzki wrocław****

Przeprowadzki.Wroc.pl Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo działające na rynku od 18 lat. Posiadamy swoją siedzibę we Wrocławiu. Podejmiemy się adaptacji nawet w najwyższym stopniu utrudnionych relokacji mienia osób prywatnych i firm czy instytucji. Ponadto specjalizujemy się w transporcie specjalistycznym, magazynowaniu mienia oraz niszczeniu dokumentów. Do wszelakich potrzeb i oczekiwań naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Zapewniamy szybką oraz skuteczną realizację zleceń w wyznaczonym przez Państwa terminie. Wszelkie podjęte przez jednostkę działania są objęte całościowym okresem gwarancyjnym od czasu przekazania mienia w nasze ręce. Pełna oferta jest zamieszczona na stronie internetowej.

http://www.przeprowadzka.wroc.pl/ - 11 Wrz 2013

AB City Tour - zwiedzaj Kraków Meleksem****

Witryna firmy oferującej zwiedzanie Krakowa za pomocą akumulatorowych wózków Melex. Na stronie informacje o firmie, wózkach, oferowanych atrakcjach.

http://www.abcitytour.pl/ - 19 Lip 2004

Abachus przeprowadzki****

Abachus to firma specjalizująca się w przeprowadzkach. Działamy na rynku przeprowadzek w trójmieście. Nasze atuty to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, a także specjalistyczne pojazdy do wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych przeprowadzek. Dodatkowo wszystkim zajmują się wykwalifikowani pracownicy naszej firmy. Zatem jeżeli przeprowadzki to tylko z firmą Abachus

http://bagazowki.com.pl/ - 29 Gru 2013

ABC DIRECT CONTACT dystrybucja masowa****

Już blisko od 20 lat zajmujemy się fachowym doręczaniem korespondencji oraz druków bezadresowych. Zachęcamy do zainteresowania się działalnością firmy ABC Direct Contact. Nasi klienci cenią sobie zaangażowanie oraz wkład włożony w każde powierzone nam zlecenie. Troszczymy się o zagwarantowanie indywidualnego podejścia oraz konkurencyjnych stawek każdemu Zleceniodawcy. Jako jeden z najstarszych Niepublicznych Ogólnopolskich Operatorów Pocztowych posiadamy rejestrację w Ogólnopolskim Rejestrze Operatorów Pocztowych prowadzonym przez Urząd Kontroli Elektronicznej. To potwierdza naszą skuteczność oraz solidność. Polecamy nasze usługi! Szczegóły na stronie internetowej.

http://www.abc-dc.pl/ - 10 Maj 2014

ABC Transport Legnica - Usługi transportowe****

ABC Transport świadczy usługi w zakresie: transportu krajowego, transportu międzynarodowego, przeprowadzek

http://www.abctransport.pl/ - 15 Wrz 2008

AC Cargo Sp. z o.o.****

Firma spedycyjno-logistyczna świadcząca usługi w zakresie przesyłek lotniczych, międzynarodowego transportu drogowego i morskiego. Na stronach charakterystyka oferty, informacje o oddziałach oraz formularz ofertowy.

http://www.accargo.com.pl/ - 4 Lut 2002

ACUS - transport międzynarodowy w UE****

Firma spedycyjna świadcząca usługi przewozu towarów o wszystkich gabarytach. ACUS zapewnia transport międzynarodowy w UE. Ponadto oferuje również magazynowanie.

http://www.acustransport.eu/ - 19 Maj 2017

ADR Serwis - szkolenia dla kierowców****

W ofercie firmy przygotowane zostały kursy pozwalające na otrzymanie uprawnień do nadzorowania przewozów, magazynowania, a także rozładunku i załadunku towarów niebezpiecznych. ADR Serwis organizuje szkolenia zarówno podstawowe, jak i uzupełniające.

http://www.doradca-adr.com/ - 1 Wrz 2017

AeroBUS.pl - Przewozy z Opola na lotniska****

Przewozy z Opola oraz okolic na lotniska we Wrocławiu, Katowicach oraz Krakowie. aeroBUS.pl to nowe busy, niskie ceny i obsługa 24h/dobę.

http://aerobus.pl/ - 14 Wrz 2016

AGA TUR****

Biuro usług turystycznych prowadzące połączenia autokarowe z Anglią (z Krakowa i Warszawy), sprzedaż nieruchomości, serwis autokarów Neoplan oraz organizujące wycieczki i wczasy. Aga Tur to także agent ubezpieczeniowy.

http://www.agatur.travel.pl/ - 11 Lut 2000