KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ubezpieczenia (268)

Agencja Ubezpieczeniowa*****

Witryna agencji oferującej ubezpieczenia komunalne, majątkowe, finansowe, na życie oraz emerytalne.

http://www.region.com.pl/ - 24 Lip 2001

Amplico Life*****

Amplico Life - Pierwsze Amerykańsko-Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A. jest pierwszą firmą ubezpieczeniową, która w 1990 r. uzyskała zezwolenie Ministra Finansów na sprzedaż ubezpieczeń na życie w Polsce. Na stronach znajduje się omówienie oferty i działalności firmy.

http://www.amplicolife.pl/ - 6 Mar 2000

COMMERCIAL UNION Polska Towarzystwo Ubezpieczeniowe na Życie S.A.*****

Strona firmowa Grupy Commercial Union Polska. CU oferuje ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia wypadkowe, majątkowe i gospodarcze. Oferta obejmuje również fundusz emerytalny, fundusze inwestycyjne i inne usługi finansowe.

http://www.cu.com.pl/ - 7 Sty 2004

Compensa S.A.*****

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Compensa S.A. Oferuje pełną gamę ubezpieczeń majątkowych, osobowych, komunikacyjnych i finansowych. Na stronach znajduje się omówienie działalności i oferty firmy, a także struktury organizacyjnej.

http://www.compensa.com.pl/ - 29 Sty 2000

Energo-Inwest-Broker S.A.*****

"EIB świadczy usługi brokerskie od 1994 dla największych przedsiębiorstw branży elektroenergetycznej w Polsce".

http://www.eib.com.pl/ - 21 Kwi 2000

Expander - profesjonalne i obiektywne porady finansowe *****

Tu możesz porównac i wybrać najlepszy na rynku kredyt, lokatę, ubezpieczenie czy fundusz. O kredyt mieszkaniowy możesz zapytać konsultantów infolinii lub doradców w oddzialach Expandera. Bez żadnych dodatkowych kosztów doradzimy Ci najtańszą na rynku ofertę.

http://www.expander.pl/cgi-bin/expander/open.jsp?target=wyszukiwarki/ - 25 Lis 2002

Hexa Dochodzenie Odszkodowań - Pomagamy uzyskać odszkodowania od zakładów ubezpieczeń.*****

Jeżeli jesteś ofiarą wypadku lub decyzji zakładu ubezpieczeń - zgłoś się do nas. Pomagamy w uzyskaniu należnego odszkodowania. Reprezentujemy poszkodowanych przed zakładami ubezpieczeń. Odszkodowania za szkody na osobie. Odszkodowania komunikacyjne. Odszkodowania majątkowe.

http://www.odszkodowanie.pl - 12 Sie 2004

Internetowy Serwis Ubezpieczeniowy*****

Internetowy Serwis Ubezpieczeniowy zawiera informacje na temat pojętych ubezpieczeń. Dostępne są informacje na temat orzecznictwa, prawa pracy, aktów prawnych itp.

http://www.ubezpieczenia.infor.pl/ - 14 Lut 2000

Korporacja Ubezpieczeniowa FILAR - Życie S.A.*****

Na stronach WWW Grupy Ubezpieczeniowej Filar przedstawiono wiadomości o spółce (władze spółki, akcjonariat, dane finansowe, raporty), zaprezentowano oferowane produkty (dla firm i osób prywatnych), podano dane teleadresowe sieci sprzedaży oraz umieszczono poradnik - "ABC poszkodowanego" oraz "Newsletter".

http://www.filar.pl/ - 3 Paź 2000

Nordea*****

Serwis korporacyjny, jednego z największych koncernów finansowych w Skandynawii, zajmujący silną pozycję w sektorze usług bankowych i ubezpieczeniowych w Finlandii, Danii, Norwegii i Szwecji. Na stronie znaleźć można informacje o grupie Nordea, centrum prasowe, skandynawskie idee, artykuły prasowe.

http://www.nordea.pl/ - 23 Mar 2001

Informacje dodatkowe