KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ubezpieczenia (268)

Nowebiuro.pl - oferty kredytów****

Najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty mieszkaniowe, pożyczki hipoteczne, kredyty gotówkowe, samochodowe oraz kredyty dla firm. Nowoczesne produkty finansowe dla Ciebie lub Twojej firmy.

http://www.finanse.nowebiuro.pl/ - 3 Kwi 2006

Nowoczesne Ubezpieczenia****

Agencja ubezpieczeniowa oferuje nowoczesne produkty przeznaczone dla klientów chcących zabezpieczyć mieszkanie, firmę lub samochód. Propozycja skierowana jest również do osób wykonujących zawód lekarza.

http://www.nowoczesneubezpieczenia.pl/ - 25 Lip 2018

Oc spedytora****

Porównywarka ubezpieczeń OC przewoźnika jest to prosty sposób na obliczenie, wybranie oraz zapłatę za najkorzystniejsze ubezpieczenie na rynku. Nasz kalkulator OC przewoźnika posiada trzy ważne cechy: jest wygodny, bezpieczny i elastyczny. Ubezpieczenia komunikacyjne oraz ubezpieczenia OCP można negocjować indywidualnie, jeśli flota samochodowa posiada kilkanaście pojazdów, co pozwala uzyskać korzystne warunki polisy.

http://dlaprzewoznika.pl/ - 10 Maj 2015

Odkupimy Twoje odszkodowanie****

Miałeś wypadek samochodowy w ciągu 3 lat? Odbierz dodatkowe pieniądze za odszkodowanie! Prosty sposób na gotówkę od ręki.

http://odkup24.pl/ - 4 Mar 2015

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne dla wszystkich pasażerów pojazdów uzyskasz z Kompensja.****

Ubezpieczyciele nierzadko uciekają się do nieuczciwych kruczków prawnych gdy klient ubiega się o odszkodowanie po nieszczęśliwym wypadku. Czasem wystarczy brak świadków wydarzenia, podejrzenia co do nieodpowiedniego używania sprzętów, za sprawą których doszło do uszkodzenia ciała czy nawet utraty życia klienta, którego bliscy poza żalem i bóle po stracie ukochanej osoby muszę zmagać się jeszcze oziębłością urzędników. Przedstawiciele firmy Kompensja potrafią jednak pomóc każdemu klientowi pośrednicząc w rozmowach i prowadząc szczęśliwie kończące się sprawy o odszkodowanie.

http://www.kompensja.pl/ - 22 Wrz 2014

Odszkodowanie OC za wypadek****

Nasza firma Debitum prowadzi działalność od 1997 roku. Głównym profilem działalności firmy jest odkup odszkodowań komunikacyjnych, majątkowych, na wypadek śmierci. Doświadczenie i zespół specjalistów pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Gwarantujemy szybką ocenę szkody i wyliczenie wysokości odszkodowania. Działamy na terenie całej Polski. Współpraca z nami opiera się na jasnych warunkach. Zapraszamy.

http://www.debitum.com.pl/ - 27 Gru 2016

OTWARTY FUNDUSZ EMERYTALNY COMMERCIAL UNION****

Zapisz się do OFE CU, największego i stabilnego Funduszu Emerytalnego. Nie pozwól by ktos za Ciebie podjął decyzję jak będą inwestowane Twoje pieniądze na emeryturę.Skorzystaj z ubezpieczeń indywidualnych i grupowych lub Pracowniczych Programów Emerytalnych w CU.

http://www.cu.org.pl/ - 4 Sty 2007

PEGAZ Ubezpieczenia i Komputery s.c.****

Witryna firmy zajmującej się ubezpieczeniami oraz komputerami (sprzęt, oprogramowanie, szkolenia).

http://www.pegaz.com.pl/ - 22 Mar 2000

Polskie Towarzystwo Finansowe SA****

"PTF SA zajmuje się udzielaniem dewizowych kredytów na zakup samochodów. Prowadzi również działalność na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych".

http://www.kredyt2000.pl/ - 5 Maj 2000

Pomoc Fachowców assistance****

Nasza oferta to różnego rodzaju ubezpieczenia, dzięki którym zawsze otrzymasz szybko niezbędną Ci pomoc. Oferujemy m.in. ubezpieczenia dla podróżujących, samochodowe czy domowe. Cechuje nas doświadczenie na międzynarodowym rynku, najwyższa jakość, pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i troska o każdego klienta, wiarygodność oraz atrakcyjne warunki współpracy. Zapewniamy zadowolenie oraz satysfakcję. Zaufaj nam już dziś i przekonaj się, że naprawdę warto. Zapraszamy!

http://pomoc-fachowcow.pl/ - 1 Lis 2013

Informacje dodatkowe