KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ubezpieczenia (258)

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne dla wszystkich pasażerów pojazdów uzyskasz z Kompensja.****

Ubezpieczyciele nierzadko uciekają się do nieuczciwych kruczków prawnych gdy klient ubiega się o odszkodowanie po nieszczęśliwym wypadku. Czasem wystarczy brak świadków wydarzenia, podejrzenia co do nieodpowiedniego używania sprzętów, za sprawą których doszło do uszkodzenia ciała czy nawet utraty życia klienta, którego bliscy poza żalem i bóle po stracie ukochanej osoby muszę zmagać się jeszcze oziębłością urzędników. Przedstawiciele firmy Kompensja potrafią jednak pomóc każdemu klientowi pośrednicząc w rozmowach i prowadząc szczęśliwie kończące się sprawy o odszkodowanie.

http://www.kompensja.pl/ - 22 Wrz 2014

Odszkodowanie OC za wypadek****

Nasza firma Debitum prowadzi działalność od 1997 roku. Głównym profilem działalności firmy jest odkup odszkodowań komunikacyjnych, majątkowych, na wypadek śmierci. Doświadczenie i zespół specjalistów pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Gwarantujemy szybką ocenę szkody i wyliczenie wysokości odszkodowania. Działamy na terenie całej Polski. Współpraca z nami opiera się na jasnych warunkach. Zapraszamy.

http://www.debitum.com.pl/ - 27 Gru 2016

OTWARTY FUNDUSZ EMERYTALNY COMMERCIAL UNION****

Zapisz się do OFE CU, największego i stabilnego Funduszu Emerytalnego. Nie pozwól by ktos za Ciebie podjął decyzję jak będą inwestowane Twoje pieniądze na emeryturę.Skorzystaj z ubezpieczeń indywidualnych i grupowych lub Pracowniczych Programów Emerytalnych w CU.

http://www.cu.org.pl/ - 4 Sty 2007

PEGAZ Ubezpieczenia i Komputery s.c.****

Witryna firmy zajmującej się ubezpieczeniami oraz komputerami (sprzęt, oprogramowanie, szkolenia).

http://www.pegaz.com.pl/ - 22 Mar 2000

Polskie Towarzystwo Finansowe SA****

"PTF SA zajmuje się udzielaniem dewizowych kredytów na zakup samochodów. Prowadzi również działalność na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych".

http://www.kredyt2000.pl/ - 5 Maj 2000

Pomoc Fachowców assistance****

Nasza oferta to różnego rodzaju ubezpieczenia, dzięki którym zawsze otrzymasz szybko niezbędną Ci pomoc. Oferujemy m.in. ubezpieczenia dla podróżujących, samochodowe czy domowe. Cechuje nas doświadczenie na międzynarodowym rynku, najwyższa jakość, pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i troska o każdego klienta, wiarygodność oraz atrakcyjne warunki współpracy. Zapewniamy zadowolenie oraz satysfakcję. Zaufaj nam już dziś i przekonaj się, że naprawdę warto. Zapraszamy!

http://pomoc-fachowcow.pl/ - 1 Lis 2013

Porównywarka ubezpieczeń - ubezpieczamy-auto.pl****

Szukacie Państwo ubezpieczyciela komunikacyjnego, który przygotował bardzo interesującą ofertę dla swoich klientów? W takim razie skorzystanie z naszej porównywarki - jest ona umieszczona na stronie internetowej Ubezpieczamy-Auto.pl, wydaje się być w tym momencie najbardziej odpowiednim rozwiązaniem. Dzięki naszej porównywarce nikt z Państwa nie będzie miał problemu ze znalezieniem ubezpieczenia na poziomie.

http://ubezpieczamy-auto.pl/ - 27 Lut 2016

Portal E-BROKER****

Portal brokerów i firm ubezpieczeniowych. Znajdziesz tu wszystko co jest związane z ubezpieczeniami: aktualności, akty prawne, szkolenia, słowniki, programy, adresy, wyniki finansowe firm, czytelnia, dane o seminariach i szkoleniach, forum dyskysyjne.

http://e-broker.com.pl/ - 29 Maj 2002

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe A.K. Wiszniewscy****

Serwis zawiera szereg porad związanych z ubezpieczeniami, bazę teleadresową firm ubezpieczeniowych oraz bogaty zbiór aktów prawnych.

http://ubezpieczsie.fm.interia.pl/ - 6 Lut 2001

Pośrednik ubezpieczeniowy****

Nasza oferta to ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne. Oferujemy szeroki wachlarz ubezpieczeń, które obejmują pakiety komunikacyjne OC, AC, NW, ubezpieczenia domu i mieszkania, ubezpieczenia mienia od kradzieży, ognia i innych zdarzeń losowych. Ponadto w ofercie znajdą Państwo OC w życiu prywatnym, OC zawodowe, OC obowiązkowe, OC przewoźnika i inne. Na rynku działamy od 1999 roku. Nasi doradcy to zespół fachowych profesjonalistów.

http://www.roan-ubezpieczenia.pl/ - 28 Sty 2015