KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > ubezpieczenia (258)

Ubezpieczenia, zarządzanie ryzykiem*****

Serwis poświęcony szeroko rozumianemu zarządzaniu ryzykiem i ubezpieczeniom. Eksplorując strony można się dowiedzieć co to są ubezpieczenia, na czym polega zarządzanie ryzykiem i reasekuracja, kto to jest broker, agent i co to jest CAPTIVES. Serwis zawiera interesujące artykuły, rankingi, bazy danych, akty prawne, ogłoszenia i porady dla przyszłych i obecnych ubezpieczonych, ubezpieczających, brokerów i agentów.

http://www.riskmanagement.alpha.pl/ - 21 Sty 2000

Volkswagen Bank Polska*****

Strona firmy zajmującej sie kradytowaniem, leasingiem, ubezpieczaniem aut. Na stronie informacje na temat oferty, informacje dla dealerów oraz list punktów sprzedarzy.

http://www.volkswagenleasing.pl/ - 3 Lip 2000

Wielkopolskie Centrum Leasingowe Herbico*****

Herbico organizuje leasing operacyjny środków trwałych, a w szczególności: środków transportu, maszyn i urządzeń produkcyjnych, sprzętu komputerowego i biurowego. Ponadto zajmuje się ubezpieczeniami, doradztwem prawno-finansowym oraz świadczy pomoc w wyborze dostawcy środka trwałego.

http://www.herbico.com.pl/ - 21 Sty 2000

Adiutor Centrum - ODSZKODOWANIA****

Osoby poszkodowane w wypadkach, poza cierpieniem z powodu doznanych obrażeń i trudem naprawy uszkodzonego mienia, często zmuszone są stoczyć walkę o należne im świadczenia z tytułu odszkodowania. Walkę długą i nie zawsze skuteczną... ADIUTOR CENTRUM dzięki opracowanym przez siebie procedurom i szerokiej współpracy ze specjalistami różnych dziedzin, uzyskuje rzetelne odszkodowanie dla swoich Klientów...

http://www.odszkodowanie.sos.pl/ - 5 Maj 2008

Agencja Biuro 977 Nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski****

Agencja 977 NIERUCHOMOŚCI Ostrowiec Świętokrzyski. Http://www.nieruchomosci.977.pl Największa w regionie baza ofert nieruchomości. Domy, działki, lokale, mieszkania, nieruchomości komercyjne i inwestycyjne. Sprzedaż, wynajem, zamiana, kupno, poszukiwanie. Ostrowiec ul. iłżecka 19. tel. 41 247 61 38.

http://www.nieruchomosci.977.pl/ - 22 Maj 2017

Agencja Celna PIK Sp. z o.o.****

Agencja Celna "PIK? Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1991 roku jej podstawowym zadaniem jest kompleksowe reprezentowanie interesów Klienta przed Urzędami Celnymi w Polsce. Na stronie znajduje się oferta agencji, nowości firmowe oraz informacje o firmie. Strona dostępna w trzech wersjach językowych angielskiej, niemieckiej, polskiej.

http://www.acpik.com.pl/ - 25 Lut 2000

Agencja Nieruchomości INTERCENTRUM****

Witryna Biura Obrotu Nieruchomościami z siadzibą w Toruniu. kupno - sprzedaż - wynajem; domy - mieszkania - działki - grunty - lokale i obiekty użytkowe; kredyty, ubezpieczenia, konsultacje, doradztwo. Serwis dostępny również w języku niemieckim i angielskim.

http://www.intercentrum.pdi.net/ - 27 Kwi 2000

Agencja Pakiet w Działdowie****

Strona firmy prowadzącej ubezpieczenia, biuro ogłoszeń i udzielająca kredytów samochodowych.

http://pakietdzialdowo.w.interia.pl/ - 9 Mar 2001

Agencja Ubezpieczeniowa PAWART****

Na stronie oferta Agencji informacje na temat ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, osobowych...

http://www.pawart.krakow.pl/ - 18 Paź 2001

Agencja Ubezpieczeń W&W - Allianz****

Agencja Ubezpieczen W&W oferuje ubezpieczenia dla firm - biznesowe, przemyslowe, finansowe, a także ubezpieczenia na życie...

http://www.w-w.com.pl/ - 7 Sie 2000